Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. Jastrzebie zrezygnowało.duzo pytan bylo ale nadal mam 5 sztuk :) [quote name='jolek68']ja też mam taką i wcale mnie to nie dziwi :) Martynko, daj mi linka do miau :)[/QUOTE] [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=107730[/URL]
  2. czerwonego moze nie zje ;) [quote name='jolek68']i nic nowego nie masz u siebie :hmmmm:[/QUOTE] pewnie ze mam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181757-Dzielna-kocia-mama-i-jej-cztery-maleA-stwa"][SIZE=1]http://www.dogomania.pl/threads/181757-Dzielna-kocia-mama-i-jej-cztery-maleA-stwa[/SIZE][/URL]
  3. [quote name='jolek68']gdzie byłaś zarazo że Cię nie słyszałam tyle czasu :mad: troszkę mnie bolą bo w ogródku grzebałam ale trzymam mocno ;)[/QUOTE] jestem ale podgladam i niezawiele sie odzywam
  4. ale jakie porownanie głów :) Głowa Inki wielkosci Joszki [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  5. [quote name='auraa']a które to są dziewczynki, a którzy chłopcy?[/QUOTE] wszystkie to dziewczynki :) bardzo duzo maili mam w sprawie kociąt az nienadazam... tylko wszyscy chca kociaki pręgowane a one sa tylko dwa. szukam osoby do wizyty w Jastrzebiu :)
  6. szukam osoby z Jastrzębia która miała by chwilę czasu przeprowadzić wizyte przedadopcyjną Badzo proszę jeśli ktoś moze o pomoc ;)
  7. [quote name='Blood']Masakra;( To jest jakas ogolna trragedia;/czy im tam nie zalezy na zwierzetach??[/QUOTE] powiedzmy sobie szczeze...nie zalezy przeciez to tylko praca gdzie trzeba odwalic swoje (jeszcze jak im sie chce tyłki ruszyc) i do domu isc :( mało kogo obchodzi ze to paca ze zwierzetami,które czuja,widza,odczuwaja głód,zimno,pragnienie i wszystko inne to co człowiek Przedewszystkim chcą kochac jak człowiek ale kogo to obchodzi to przeciesz tylko zwierzeta :angryy:
  8. sa na allegro jest wsptepnie domek dla biało-czanego kociaka ;)
  9. ile sztuk szuka domu??? pierwsza stona nie zaktualizowana ??? ;)
  10. [quote name='"MartynaP"']ano kociaki śliczne,rosna jak na drożdżach czy ktoś zechciał by wspomóc kocią rodzinkę grosikiem...na szczepienia :roll:[/quote] tu też przekleję swoją prośbę :roll:
  11. [quote name='__Lara'][B]Nie angażujcie Wiewiórki, Wiewiórka jest na czarnej liście dogo.[/B] Też myślę, że musimy mieć najpierw zaplecze w postaci dt...[/QUOTE] :roll: w którym miejscu można to znaleść ???
  12. Może ktoś "od psów" pojedzie juto z terenią do schonu. Niechce palnąć głupstwa ale chyba terenie najlepiej tam znają moze nie beda takalergicznie reagowac. Daria moze bys mogła albo wiewiórka???
  13. zapiszę ...... założyłam watek na miau [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=109161[/URL]
  14. [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/6fa236d9/dscf0227.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/6fa236d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/bbe08581/dscf0243.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/bbe08581.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/5f6dc399/dscf0264.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/5f6dc399.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/e7f97255/dscf0287.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/e7f97255.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/cd2db9c5/dscf0330.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/cd2db9c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/c39de5d1/dscf0328.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/c39de5d1.jpg[/IMG][/URL]
  15. wiewiórka mam 6 zdjec-tyle wysłałas??
  16. niestety wiekszosc jest tam tylko zeby kase zaobic tak jak pisze wiewiórka,pewnie niektorzy nawet nie lubia zwierzat. W Katowickim schronie jest wolontariat ale zobaczcie jak długo diewczyny walczyły o to Schon w Sosnowcu to dramat dla tych zwierzat i chyba nic tam sie nie zmieni :(
  17. [quote name='Blood']Nie rozumiem czemu schronisko nie chce wspolpracowac;([/QUOTE] chyba nigdy nie chciało i nie bedzie chciało w wielu miejscach tak jest,tez zastanawiam sie dlaczego...echhhh
  18. Najbardziej aktualne zdjęcia kociaków i mamusi [URL]http://picasaweb.google.com/MichNatSzy/Kociaki[/URL]#
  19. Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181954-Super-ksiAE-A-ki-dla-kaA-dego-na-kociAE-mamAE-i-dzieci-do-24-03?p=14306445#post14306445[/URL]
  20. podniosę rodzinke,bedziemy sie ogłaszac juz ;)
  21. uwaga na dziewczyne z Będzina miała kotka który skrecił kak "w zabawie" Pani ma 5 dzieci... Teraz szuka kolejnego bo dzieci płacza za tamtym. Dom sprawdzony pzez znajoma Emilki oczywiscie niepowinna miec zadnego zwierzaka!!!! Podobno jak jej kot miał ten "wypadek" pojechala odazu do schroniska ale nie było kociąt...wiec uwaga
  22. uwaga na dziewczyne z Będzina miała kotka który skrecił kak "w zabawie" Pani ma 5 dzieci... Teraz szuka kolejnego bo dzieci płacza za tamtym. Dom sprawdzony pzez znajoma Emilki oczywiscie niepowinna miec zadnego zwierzaka!!!! Podobno jak jej kot miał ten "wypadek" pojechala odazu do schroniska ale nie było kociąt...wiec uwaga
  23. Kotka zabrana z sosnowieckiego schroniska z czterema kociakami. Zabrałam ja 14 lutego kociaki miały wg weta 2 tygodnie. Kotka widac domowa,zero dzikości,trochę była przestraszona zamieszaniem jakie koło niej się zrobiło-ale już jest oczywiście dobrze. Dzielnie opiekuje się dziećmi choć widać ze te już dają jej w kość ;) Maluchy rosną,rozrtabiają demoluja klatke,jedzenie jest po to zeby jej wywalić z miski a woda zeby wylac :diabloti: kilka pierwszych zdjęc [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/cae18995/0fa3ba90a4f2bab1med.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/cae18995.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/23de357a/bc7194b3ef311c0bmed.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/23de357a.jpg[/IMG][/URL] troszkę póżniejszych [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/de38d889/fbc110d80eda01e1med.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/de38d889.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/939d6f40/sdc10938.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/939d6f40.jpg[/IMG][/URL] no i oczywiscie terazniejsze [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/8f7d755f/sdc10986.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/8f7d755f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...