-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
czerwonego moze nie zje ;) [quote name='jolek68']i nic nowego nie masz u siebie :hmmmm:[/QUOTE] pewnie ze mam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181757-Dzielna-kocia-mama-i-jej-cztery-maleA-stwa"][SIZE=1]http://www.dogomania.pl/threads/181757-Dzielna-kocia-mama-i-jej-cztery-maleA-stwa[/SIZE][/URL]
-
[quote name='jolek68']gdzie byłaś zarazo że Cię nie słyszałam tyle czasu :mad: troszkę mnie bolą bo w ogródku grzebałam ale trzymam mocno ;)[/QUOTE] jestem ale podgladam i niezawiele sie odzywam
-
ale jakie porownanie głów :) Głowa Inki wielkosci Joszki [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
ale macie brzydki tytuł : -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
MartynaP replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Blood']Masakra;( To jest jakas ogolna trragedia;/czy im tam nie zalezy na zwierzetach??[/QUOTE] powiedzmy sobie szczeze...nie zalezy przeciez to tylko praca gdzie trzeba odwalic swoje (jeszcze jak im sie chce tyłki ruszyc) i do domu isc :( mało kogo obchodzi ze to paca ze zwierzetami,które czuja,widza,odczuwaja głód,zimno,pragnienie i wszystko inne to co człowiek Przedewszystkim chcą kochac jak człowiek ale kogo to obchodzi to przeciesz tylko zwierzeta :angryy: -
ile sztuk szuka domu??? pierwsza stona nie zaktualizowana ??? ;)
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/6fa236d9/dscf0227.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/6fa236d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/bbe08581/dscf0243.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/bbe08581.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/5f6dc399/dscf0264.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/5f6dc399.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/e7f97255/dscf0287.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/e7f97255.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/cd2db9c5/dscf0330.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/cd2db9c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/c39de5d1/dscf0328.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/c39de5d1.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
wiewiórka mam 6 zdjec-tyle wysłałas?? -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
wiewiórka daj znac jak poslesz zdjecia -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
niestety wiekszosc jest tam tylko zeby kase zaobic tak jak pisze wiewiórka,pewnie niektorzy nawet nie lubia zwierzat. W Katowickim schronie jest wolontariat ale zobaczcie jak długo diewczyny walczyły o to Schon w Sosnowcu to dramat dla tych zwierzat i chyba nic tam sie nie zmieni :( -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blood']Nie rozumiem czemu schronisko nie chce wspolpracowac;([/QUOTE] chyba nigdy nie chciało i nie bedzie chciało w wielu miejscach tak jest,tez zastanawiam sie dlaczego...echhhh -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
MartynaP replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
uwaga na dziewczyne z Będzina miała kotka który skrecił kak "w zabawie" Pani ma 5 dzieci... Teraz szuka kolejnego bo dzieci płacza za tamtym. Dom sprawdzony pzez znajoma Emilki oczywiscie niepowinna miec zadnego zwierzaka!!!! Podobno jak jej kot miał ten "wypadek" pojechala odazu do schroniska ale nie było kociąt...wiec uwaga -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
uwaga na dziewczyne z Będzina miała kotka który skrecił kak "w zabawie" Pani ma 5 dzieci... Teraz szuka kolejnego bo dzieci płacza za tamtym. Dom sprawdzony pzez znajoma Emilki oczywiscie niepowinna miec zadnego zwierzaka!!!! Podobno jak jej kot miał ten "wypadek" pojechala odazu do schroniska ale nie było kociąt...wiec uwaga -
Kotka zabrana z sosnowieckiego schroniska z czterema kociakami. Zabrałam ja 14 lutego kociaki miały wg weta 2 tygodnie. Kotka widac domowa,zero dzikości,trochę była przestraszona zamieszaniem jakie koło niej się zrobiło-ale już jest oczywiście dobrze. Dzielnie opiekuje się dziećmi choć widać ze te już dają jej w kość ;) Maluchy rosną,rozrtabiają demoluja klatke,jedzenie jest po to zeby jej wywalić z miski a woda zeby wylac :diabloti: kilka pierwszych zdjęc [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/cae18995/0fa3ba90a4f2bab1med.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/cae18995.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/23de357a/bc7194b3ef311c0bmed.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/23de357a.jpg[/IMG][/URL] troszkę póżniejszych [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/de38d889/fbc110d80eda01e1med.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/de38d889.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/939d6f40/sdc10938.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/939d6f40.jpg[/IMG][/URL] no i oczywiscie terazniejsze [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/8f7d755f/sdc10986.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/8f7d755f.jpg[/IMG][/URL]