Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='sacred PIRANHA']poopowiadaj mi troche o warunkach w jakich psiak miałby mieszkać:-) myślę, że jesli pańswto sa po wizycie ptrzedadopcyjnej twojej i nie zniecierpliwili sie mimo ze ich pierwotnie osiak nie trafił do nich sa oki ale mam bardzo ważne podstawowe pytanie w obliczu sytuacji w jakiej sie znalazłam...jesli cokolwiek poszłoby nir tak i pańswto chcieliby psiaka oddac miałabyś możliwośc wziąć go do siebie na DT do czasu znalezienie mu transportu z powrotem do mnie?[/QUOTE] To sa bardzo odpowiedzialni ludzie,wczesniejszą kandydatke nie widzieli wczesniej nawet na zdjeciach i pani bardzo nalegala na zdjecia bo jak sama powiedziala to nie zabawka ktora do niej pzyjedzie nie spodoba sie i bedzie musiala wracac-wiec uwazam ze nie bedzie opcji oddania psiaka Wczesniej mieli psa mial 15 lat jak odszedl-stalo sie to w grudniu i teraz poprostu brakuje im psa.Pies byl bardzo kochany ogladalam zdjecia. Maja male mieszkanie dlatego wazne aby psiak jak dorosnie byl maly,do łydki np. Pani mieszka z mezem i synem ktoego znam osobiscie,wszyscy byli pzy mojej wizycie i wszyscy zgodnie wybali charliego. Osobiscie uwazam ze to badzo dobry dom
  2. [quote name='sacred PIRANHA']Martyna czyli jak z transportem by było? rozumiem, ze trzeba cos organizować? czy pańswto mogliby choć troche wyjechać? czy może dołożyć się do ewentualnych kosztów transportu?[/QUOTE] zapytam;) ale napewno trzeba szukac czyli co??? szukac??? oddasz go :P
  3. Pirania Pani jest z Będzina /Śląskie
  4. wiadomo gdzie znaleziony??
  5. Tak pani sie zgadza ja juz byłam na wizycie bo Pani miała psa wybranego ale wkoncu psiak zostal w swojim DT i pani psiaka nie dostala Na kastracje tez sie zgadza ;)
  6. [quote name='Ada_-_']Hmm... Ciężko określić, bo jak każde szczenię mają podobne charakterki ;) Obydwie są wesolutkie i ciekawskie, ale z całego miotu 'krówek' są najbardziej oddalone. Do schroniska trafiły jeszcze 'w mamie', nie znają innego życia, więc może dlatego trzymają się na uboczu. Pewne jest to, że potrzebują domów bo niestety brak stałego kontaktu z ludźmi źle na nie działa. Sunie są cudowne, przekochane i straszne z nich pieszczoszki. Są nieśmiałe i zazwyczaj zostają 'odepychane' od ludzi przez rodzeństwo, więc nic dziwnego, że obie trzymają się na uboczu. Są po średniej mamie, nie sprawiającej żadnych kłopotów w schronisku. Zostały odrobaczone i zaszczepione.[/QUOTE] szczeniaczek juz wybrany...z innego watku ;)
  7. Pani jest zdecydowana na adopcję Charliego,bedzie czekac ile trzeba bedzie "Sa gotowi na przyjecie nowego członka rodziny"-to słowa Pani :)
  8. [quote name='dineh']te dwa Hasunia i Hektor na pewno nie mają (te właśnie mają trafić do mnie ) inne nie wiem vega17 napiszę pewnie jak wróci :)[/QUOTE] został wybrany piesek ale nie z tego watku...niestety to nie ja decyduje
  9. [quote name='sacred PIRANHA']tak Martyna ten to Charlie i szuka domu, jest malutki waży kilogram....koło mojej yorczki miniaturki wygląda malusio;-) jutro porobie foty w plenerze jak pogoda dopisze;-)[/QUOTE] bardzo sie spodobał ale czekam na decyzje. jesli mozesz posze zrob choc jedna fotke malucha
  10. jesli ktores pieski maja DS to wklejcie zdjecie tych ktore niemaja. Skoro jest transport na wtorek-bo tak zrozumialam to byloby akurat ;)
  11. [quote name='dota&koka']ja na razie nic nie wiem.jutro będę wiedziała,jak do mnie któryś szczylek przyjedzie :-)[/QUOTE] ok poczekam ;)
  12. zostały wybrane cztery psiaki ktore sie spodobały w tym te dwa: [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/693e34db/8104bbg_20.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/693e34db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/3392d275/88585ad_20.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/3392d275.jpg[/IMG][/URL] mogęprosic coś więcej o nich ??
  13. to ten szuka domu??? zostały wybrane cztery z kilkunastu ktore posłałam pani,w tych czterech jest własnie ten ktorrego zdjecie wstawiam [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/d1b169c2/łaciaty.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-03/d1b169c2.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='divia_gg']Wszystkie aktualne sa ja najbardziej. Moze tylko Mika od Maady nie bardzo, ale to jutro bedzie wiadomo, bo Maada cos o DS wspominala...[/QUOTE] aha wiekszosc tych ktore wydaja mi sie małe posłaąłm pani szukajacej psa
  15. czy szczeniaki z pierwszej strony aktualnie szukaja domow??? szukam szczeniaka docelowo małego
  16. posłałam zdjecia szczeniakow pani szukajacej psiaka ;)
  17. [quote name='jolek68']to się ciesz :) wiosna idzie i myszy harcują to i koty potrzebne :)[/QUOTE] albo inaczej...wiosna idzie to i tymczasy dla kociat potrzebne beda...;)
  18. kiedy szczeniaki jada do Sosnowca????
  19. Biało-Szary kociak zamieszkał w Czeladzi telefony mi sie urywają ;)
  20. ślicznie ci dziekuje kochana jestes :loveu:
  21. zapraszam na bazarek fundusze nam są bardzo potrzebne [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181954-Super-ksiAE-A-ki-dla-kaA-dego-na-kociAE-mamAE-i-dzieci-do-04-IV[/URL]
  22. ładnie jej w czerownym ;)
  23. [quote name='wilczek007']no to pomoge;) więc tak: na kogo i jaki nr kontaktowy podac, ile jeszcze kotków zostało?wszystkie? ile mniej wiecej mają? jakies szczególne info o kotkach itp?[/QUOTE] wysyłam PW
  24. [quote name='wilczek007']moze wam potrzeba ogłoszen? na psach tak robimy i dużo to pomaga.[/QUOTE] przewaznie sama je robie ale czasu mi teraz brakuje na wszystko ;)
×
×
  • Create New...