Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. kociaki zamieszkały kolejno Czeladź,Sosnowiec,Katowice,Kraków za kilka dni poprosze o wiesci ;)
  2. po twoich ogłoszeniach w jeden dzien jak naliczylam odebalam 28 telefonow,dzwonia do dzis jakby tak zachowac te numey to po wysypie kociat za niedługo duuuuzo mialoby domki oczywiscie mowie ze pewnie kocieta beda i jak cos to zapamietac moj numer ale...ile zadzwoni-niewiem
  3. bardzo mi sie podoba ze Iza! sama sie tez angazuje w izyte,transport a nie jak niektorzy-zgadzam sie ale martwcie sie sami trzymam kciuki za domek ;)
  4. podeslij linka do watku szczeniat ten z pierwszej stony mi nie dziala
  5. są są zmieniam tytuł ;) mamusia została dzis zaszczepiona w przyszłym tygodniu czeka ja przeprowadzka ;)
  6. [quote name='DG32']Byłam dzisiaj, wkleję co mam.[/QUOTE] no to dawaj dawaj ;) moze sie dołączysz w piątek ?
  7. [quote name='Emiś']Będę jechała tam koło południa, myślę, że koło 13, jak Ci pasuje, to możemy się umówić :)[/QUOTE] zorientuje sie czy mam jak dojechac i dam ci znac,tak na 13 pod schronem jakby cos?? zreszta jutro bede z kotka,bedziesz w pracy?
  8. [quote name='Emiś']Będę w piątek po jamniczkę, bo znalazło się dla niej miejsce. Dziś wieczorem postaram się wkleić resztę zdjęć, jest ich sporo, więc będę wklejała partiami. Jest bardzo dużo piesków w typie rasy: boksery, sznaucery, owczarki, amstaffy, terierki...[/QUOTE] moze bym z tobą podjechala ;)
  9. dzieki,ja tez juz poslalam ;)
  10. [quote name='dineh']napisać Ci jeszcze coś o nich :D??[/QUOTE] mnie pyasz???? jaktak to odpowiadam:jasne ze tak :)
  11. dzieki,im wiecej tym mysle lepiej ;)
  12. [quote name='dineh']będe jej robić tyle fotek ile będzie trzeba :)..aż się coś ładnego znajdzie[/QUOTE] aaa jak masz wiecej to wyslij mi-posle jeszcze tej pani ;)
  13. czy ktos sie wybiera na dniach do schronu?????
  14. czyli niema charli domu bo niezgadzacie sie na kastracje?????
  15. jak by byly lepsze fotki to napewno ktos go zauwazy.Dobre fotki to podstawa ;)
  16. tez mysle ze ktos go szuka
  17. wiadomo cos wiecej?? wjakim jest wieku?? deit:doczytałam ze niewiadomo ;)
  18. pamietam ze na miau tez byla kiedys taka rozmowa w ktora sie przylaczylam pisalam o tym ze uwazam ze szacunek do zwierzat dzieci wynosza z domu,bylam pewna ze tak jest az do momentu wypowiedzi Vega36 gdzie zmienilam zdanie polecam lekture od 2 strony od mojej wypowiedzi [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=105955&start=15[/url]
  19. dlatego dzis u niej bylam,odleglosc jest ogomna pani niechce psu wstrzymywac szansy na dom.Zanim tanspot by sie znalazl to juz pewnie mnostwo chetnych sie odezwie bo psiak śliuczny jest wiec sama tez uwazam ze lepiej gdzies blizej niz psiak ma siedzie iczekac na transport z drugiej stony biore pod uwage transport łaczony to dla takiego psiaka dosc meczoce rozumiem was trzeba myslec z głowa ;) tez sie balam ze pomyslicie ze "moj " domek jakis dziwny i zmienia zdanie ale to naprawde wporzadku ludzie nie sa zapatrzeni w siebie ze ona chce tego i koniec mysla tez o dobru dla niego ze moze ktos sie odezwac blizej i bedzie mial szanse na dom trzymam kciuki oczywiscie za domek dla Charliego
  20. [quote name='vega17'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Psiak D - DOLLY[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]D[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]olly to kolejna z "krówek", ma ok 3 miesiące, jest śliczna, zachowanie typowego szczeniaczka. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/100326/204r1/8104bbg_20.jpeg[/IMG] [/QUOTE] czy ta suczka ma juz dom??? niestety pani zrezygnowala z tamtego szczeniaka,nie dlatego ze ma jakies widzi misie ale dlatego ze szukanie transportu moze troche zajac czasu a niechce psu wstrzymywac szansy na adopcje gdyby sie ktos blizej znalazl
  21. wiec tak: ze wzgledu na duza odleglosc pani chyba zrezygnuje . nie chodzi o to ze musi go miec na juz bo jest w stanie poczekac ale moze ktos blizej bedzie chcial go adoptowac wiec nie chce mu zabierac szansy na dom szukanie transportu moze troche trwac a pies juz dawno moze byc w swoim domu. mam nadzieje zxe to zrozumiecie
  22. hej to jak szukac transportu na forach ??? ;)
  23. chwilowo niemialam internetu. domek wie ze pies moze sikac,niszczyc itd. swojego psa tez mieli od szczeniaka sikal im w domu do 4 miesiaca. Zdjecia jak najbardziej beda,sama tez moge isc je zrobic ;)
×
×
  • Create New...