Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. poszukiwany psiak zaginal komus ;)
  2. halbinko oglosze go ale nie dzis i chyba nie jutro. najpierw musze uporac sie z ogloszeniami kotow z szarej przystani
  3. myslalam ze to Hana,podobna?? [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/331ca53f/p1030253zm.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/331ca53f.jpg[/IMG][/URL]
  4. ja mysle ze by sie napewno nauczył. Napewno ma wolę walki. Na wszystko trzeba czasu Słyszalam kiedys-nie bede mowila gdzie bo niechce robic reklamy ze pies na trzech łapkach wcale nie odczuwa roznicy tylko musi sie nauczyc. wiadomo jak ja bym stracila noge czy reke tez potrzebowalabym czasu zeby sie nauczyc funkcjonowac. A ze wiadomo psy mądre bestyjki sa to napewno by sie maluszek nauczyl zyc tak jakby mial cztery łapki. Przepraszam niechce nikogo urazic ale nierozumiem tego stanelyscie przed nim i tak sobie powiedzialyscie on nie da rady? niemozna go tak skreslac ze nie da i juz. Bo sie potyka? moze go boli? to przeciez jakby świerza rana,niedawno mu sie to stalo. Da rade!!!! nauczy sie zyc,biegac i robic inne psie rzeczy bez tej jednej łapki!!!! Chyba trzeba w to wierzyc
  5. o jezzzzu kolejne nieszczescie :( teraz sezon na kociaki tez,co chwila jakies chore a to kk a to co innego,w miedzy czasie takie biedulki jak ta twoja,pozniej dojda wakacje i masowe wyrzucanie zwierzat,przywiazywanie do drzew i jeszcze inne setki głupich pomyslow jakie ludziom przychodzą do glowy byle sie pozbyc nosz k.......m......!!!!
  6. [quote name='Jaaga']Martyna, dla mnie to nie jest jakiś straszny problem, ale chodzi mi o nowy dom. Chyba mało kto byłby na tyle zaangazowany, zeby poswiecic swoje podłogi i codziennie zbierać spore siuski. Dziekuje za wpłate na Lulkę z Twojego bazarku. Otrzymałam 30 zł. Zaraz wpiszę na 1 stronę.[/QUOTE] to jeszcze nie wszystko musi ddojsc łącznie 82,50
  7. [*] [*] :( przykro,ale bianko zrobiłaś co mogłaś
  8. [U][COLOR=#800080][URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/a5003213/dsc00107.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/a5003213.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/3b4cde4d/dsc00107.jpg.html"][/URL]
  9. [quote name='IVV']Wsparcie finansowe pilnie potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] :modla::modla::modla:
  10. [quote name='esperanza']Proszę pomóżcie mi znaleźć dla nich dt! Dzisiejszej nocy będą bezpieczne, ale od jutra rana nie mam co z nimi zrobić! One są za młode, by bez szwanku przeszły schronisko- pachną jeszcze mlekiem i zataczają się chodząc, więc myślę, że mają nie więcej niż 6 tygodni.[/QUOTE] oj :( takie maluszki
  11. gdzie szczeniaki przebywaja teraz? sa zdrowe? jeszcze nieprzeczytalam watku ...
  12. chyba trzeba z tym sikaniem podejsc do niej jak do szczeniaka i tak tez zaczac ja uczyc...niewiem ja mam półrocznego szczeniaka wiec takie rzeczy jeszcze mu wybaczam
  13. chyba trzeba sie zarejestrowac bo na dole jest opcja zaloguj
  14. tu jest dla psich staruszkow [URL]http://www.psiegrane-marzenia.pl/[/URL]
  15. jaaga jak dojada wplaty z bazarku od ewy to daj znac-juz wszystkie przelalam do ciebie
  16. [quote name='BIANKA1']Przed piątą rano Buraek odszedł [*]:-([/QUOTE] [*] maluszku...:(
  17. trzymam kciuka za malucha i reszte dzieciaczkow
  18. [quote name='BIANKA1']Nic więcej . Z Buraskiem żle bardzo .[/QUOTE] co sie dzieje :(
  19. podnieśc tylko moge Mysza napisalam na pw
  20. podpiszcie petycje jest w moim podpisie
  21. [COLOR=Red][B]podpisujmy [/B][/COLOR] [url]http://www.petycje.pl/petycjePodpisz.php?petycjeid=5440&podpis_rodzaj=1[/url]
×
×
  • Create New...