-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
poszukiwany psiak zaginal komus ;) -
halbinko oglosze go ale nie dzis i chyba nie jutro. najpierw musze uporac sie z ogloszeniami kotow z szarej przystani
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
myslalam ze to Hana,podobna?? [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/331ca53f/p1030253zm.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/331ca53f.jpg[/IMG][/URL] -
Azalka- ropomacicze, guzy, kleszcze.... HELP!!!!
MartynaP replied to ulvhedinn's topic in Kotki już w nowych domach
podniesiemy kicię :) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ja mysle ze by sie napewno nauczył. Napewno ma wolę walki. Na wszystko trzeba czasu Słyszalam kiedys-nie bede mowila gdzie bo niechce robic reklamy ze pies na trzech łapkach wcale nie odczuwa roznicy tylko musi sie nauczyc. wiadomo jak ja bym stracila noge czy reke tez potrzebowalabym czasu zeby sie nauczyc funkcjonowac. A ze wiadomo psy mądre bestyjki sa to napewno by sie maluszek nauczyl zyc tak jakby mial cztery łapki. Przepraszam niechce nikogo urazic ale nierozumiem tego stanelyscie przed nim i tak sobie powiedzialyscie on nie da rady? niemozna go tak skreslac ze nie da i juz. Bo sie potyka? moze go boli? to przeciez jakby świerza rana,niedawno mu sie to stalo. Da rade!!!! nauczy sie zyc,biegac i robic inne psie rzeczy bez tej jednej łapki!!!! Chyba trzeba w to wierzyc -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
tez czekam hallo hallo ;) -
Azalka- ropomacicze, guzy, kleszcze.... HELP!!!!
MartynaP replied to ulvhedinn's topic in Kotki już w nowych domach
o jezzzzu kolejne nieszczescie :( teraz sezon na kociaki tez,co chwila jakies chore a to kk a to co innego,w miedzy czasie takie biedulki jak ta twoja,pozniej dojda wakacje i masowe wyrzucanie zwierzat,przywiazywanie do drzew i jeszcze inne setki głupich pomyslow jakie ludziom przychodzą do glowy byle sie pozbyc nosz k.......m......!!!! -
[quote name='Jaaga']Martyna, dla mnie to nie jest jakiś straszny problem, ale chodzi mi o nowy dom. Chyba mało kto byłby na tyle zaangazowany, zeby poswiecic swoje podłogi i codziennie zbierać spore siuski. Dziekuje za wpłate na Lulkę z Twojego bazarku. Otrzymałam 30 zł. Zaraz wpiszę na 1 stronę.[/QUOTE] to jeszcze nie wszystko musi ddojsc łącznie 82,50
-
[U][COLOR=#800080][URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/a5003213/dsc00107.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/a5003213.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/3b4cde4d/dsc00107.jpg.html"][/URL]
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Wsparcie finansowe pilnie potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] :modla::modla::modla: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
MartynaP replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Proszę pomóżcie mi znaleźć dla nich dt! Dzisiejszej nocy będą bezpieczne, ale od jutra rana nie mam co z nimi zrobić! One są za młode, by bez szwanku przeszły schronisko- pachną jeszcze mlekiem i zataczają się chodząc, więc myślę, że mają nie więcej niż 6 tygodni.[/QUOTE] oj :( takie maluszki -
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
kolejna :( -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
gdzie szczeniaki przebywaja teraz? sa zdrowe? jeszcze nieprzeczytalam watku ... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
chyba trzeba sie zarejestrowac bo na dole jest opcja zaloguj -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
tu jest dla psich staruszkow [URL]http://www.psiegrane-marzenia.pl/[/URL] -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podnieśc tylko moge Mysza napisalam na pw -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podpiszcie petycje jest w moim podpisie -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]podpisujmy [/B][/COLOR] [url]http://www.petycje.pl/petycjePodpisz.php?petycjeid=5440&podpis_rodzaj=1[/url]