-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
ludzie opanujcie sie po co wy sie tu sprzeczacie????? kto powiedział ze wolontariat maja tworzyc dwie osoby???? zapka przeczytałas kilka ostatnich ston???? wolontariat-to dopiero rozmowy,nic nie jest pewne. kilka osob sie tu zgłosiło nikt nie powiedzial ze to Kasia i teresa ida do kierownika w sprawie wolontariatru,tylko zeby troche ułatwili wchodzenie do schronu,robienie zdjec,i zabieranie psy na DT,moze uda sie załatwic zeby nie wykupywac ich za pieniadze tylko poprostu zabierac. Po to ida do kierownika. Sory ale nie dosc ze tereska zgodzila sie pomoc załatwic cos w sprawie psow w tym schronie zeby chetni mogli bez problemow tam wchodzic to jeszcze macie do niej jakies pretensje. Schron moze a nie musi tam wpuszczac takich ludzi jak my bo jak juz wiadomo niema tam wolontariatu. oprocz dogo sa jeszcze telefony,niemozna wziasc sobie numeru i zadzwonic za jakis czas zapytac czy cos sie w schronie ruszylo??? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
trzeba bazarek zrobic kto ma jakies fanty?? ja poszukam tez -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
to nie sprawiedliwe ze wy wiecie a my nie :eviltong::evil_lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
bazarek na Lulke i Nodiego od Jaagi [url]http://www.dogomania.pl/threads/186010-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Lulk%C4%99-i-Nodiego-wyrwanych-z-koszmaru.Tydzie%C5%84-od-piewszej-oferty?p=14712838#post14712838[/url] -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Avilia, a kto to jest z dogo? :)[/QUOTE] własnie kto kto?? to bardzo piekne ze chce adoptowac Hane ;) ujawnij sie ... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
uwazam ze jak kazdy bedzie po kolei chodzil tam i wypytywal o te same psy to sie zorientuja tam juz tak chyba jest ze jak ktos sie psem zainteresuje to pozniej pies znika moze ktos z tego schronu podczytuje tu...niewiem juz bylo na dogo o suczce ktora jest u jaagi,pozniej niby odebrana a teraz jak wyglada???? dziwny zbieg okolicznosci???? ' -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dałam na miau [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=111382[/url] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
jestem i ja ale cóż moge...:( -
[quote name='ewa gonzales'][COLOR=DarkOrchid]Niunia piekna:loveu::loveu::thumbs:cioteczko poszperalam troche i ma fanciki na bazarus , sama nie zrobie .....:oops:jeszcze sie nie naumialam , ale moglabym przekazac jakiejs cioteczce , moze ktos z Sosnowca, zrobilby bazarus ? bazareczkow nigdy dosyc! A niunia cudna , kolega braciszek maluni szczekun :loveu:tez sercducho rosnie , jak sie widzi ze juz bezpieczny[/COLOR][/QUOTE] moze podeslesz mi fotki i opisy ja zrobie bazarek ty pozniej powysylasz fanty ;)
-
Potrzebny DS dla dwu-miesięcznego szczeniaka - MAŁY MA JUŻ DOM !!!
MartynaP replied to henikar's topic in Już w nowym domu
nie łudziłabym sie ze psiak jest odrobaczony ani tym bardziej zaszczepiony handlarze z Będzinskiego targu pięknie fałszują książeczki czekam na fotki ;) -
[quote name='Bazyliszek']Niestety na sterylizację się nie zgadzają :angryy: Okropne ale szczeniaki trafią na giełdę lub do schronu jeśli ich nie zabiorę nie wiem co robić:shake:[/QUOTE] o rzesz!!! a do kiedy masz je zabrac??? po wykarmieniu???
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']A co? Ja jutro będę o 15-16[/QUOTE] a to ślę PW -
[quote name='Cockermaniaczka']Oki:) Dzwonila jedna Pani z Zor ale musi pomyslec bo to 200 km. Mialam tez dwa maile ... Cos sie rusza powoli:):cool3: Tamta z Warszawy nie wezmie kotkow...:angryy: Poinformowała mnie dopiero dzisiaj jak jej wysłałam smsa czy jest nadal zainteresowana:mad: WRRR:angryy: Tak wiec kociaki szukaja domku nadal:loveu:[/QUOTE] do Żor spokojnie mogę jej dowieść kociaka jesli dojedzie do mnie,w Żorach jestem raz w tygodniu conajmniej :)
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
czy ktos sie wybiera w najblizszym czasie do schronu?? -
kurcze biedna ta suczka,nie dosc ze urodzila 11 szczeniat to jeszcze na łańcuchu stoi
-
Dwa malusie kiciusie szukają domku
MartynaP replied to korek221's topic in Kotki już w nowych domach
moze lepiej kotke wystrylizowac by bylo -
4 maleńkie, 3 tygodniowe kociaki szukają domków! Pszczyna.
MartynaP replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
domkimusza byc bardzo odpowiedzialne to jeszcze takie maluszki :) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']terenia co z wolontariatem, miała być decyzja do zeszłego chyba tygodnia?[/QUOTE] terenianarazie na urlopie daaaleko wiec trzeba poczekac na odpowiedz -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
te szczeniory o ktorych mi pisalas duze sa chodzi mi o wielkosc bo ze kilka tygodni to juz wiem ;)