Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Kasiu nie chcesz bannerka? Muszę przyznać że ładnie mi wyszedł;) Może nie umiesz go wstawić? Zaznacz go myszką i wciśniej ctrl +c. A potem przejdz do panelu użytkownika, edytuj podpis i tam wklej (ctrl+v)
  2. Niech ktoś sprawdzi czy ten wyżeł jest jeszcze w schronisku!!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46592
  3. Nikt nie zapomina! Ja ciąglke zaglądam, ale nic nie pisze;) wtatara, może poprunujesz jeszcze z tym bannerkiem?
  4. Kiwi ja Cię prosze kopsnij się na ta poczte, dla mojego spokoju;)
  5. Zrobiłam bannerek:) Zaraz dorobie jeszcze wersję mini
  6. No teraz działa jak nalezy Jak są dwa bannerki, to trudno jest dobrze poustawiać te linki:)
  7. Czy nie mam żadnych zdjęć pieska, mogłabym szczelić bannerek
  8. Ja też zrobię bazarek dla Misia, napewno niewiele uzbieram, ale każdy grosik się chyba liczy...
  9. [quote name='Perfi']bs ale oszukujesz klikam w wodnika a wchodze na denisa ;)[/quote] I w końcu przygnało Cie na właściwy wątek;):D
  10. Ojej, biedny Kasanowa. Oby wyzdrowiał i zył nad długo. Ciągle o was myślę, i już małam odkopywać ten wątek, żeby zapytać, co słychać. A tu takie smutne wieści:(
  11. No to dobrze:) Nie zapomnijcie dopisać tego "N" w "naszych bliskich"
  12. Hakito wklej jeszcze raz ten, bo tamten był popsuty, apsik sie nie wyświetla
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50696&highlight=Apsik"][IMG]http://images21.fotosik.pl/106/d98f8d353bf4203e.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47661"][IMG]http://images20.fotosik.pl/156/e012d43f9e2f4bcc.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='qroqiet'][B]black_sheep[/B], natychmiast to odszczekaj!:evil_lol:[/quote] A co mam napisać? Że dwa brzydoki których nie lubie? To byłaby nie prawda!;)
  15. Na wszystko jest rada:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47661"][/URL]
×
×
  • Create New...