Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Denis dziś głowe potłukł... Ma wielką ranę pod okiem, kilka mm od oka... mogło być grożnie. Nie wiem kiedy on to zrobił, wlazł pewnie na jakiś badyl, jak goniłam go po ogródku:( Co jeszcze... zjadł kawałek styropianu... mam nadzieję, że mu nie zaszkodzi... Ah, jak wesoło, czyli wszystko po Deniskowemu;)
  2. To spaceruj spaceruj, bo domki się znajdą na bank!
  3. ojej, biedaki, może na allegro znalazły by domki? Karusiap jakby co daj znać
  4. :) Ciekawe czy do innych poza wami też taki jest. Bo można by było go reklamować i szukać domku. Taki piekny huski napewno szybko by znalazł dom, np. przez allegro
  5. qroqiet ale co to za pan? Trzymamy kciuki:)
  6. No dokładnie, palant. Jak mu napisąłam, żeby mu się żadne rozrody nie śniły, że Morda sterylna, to już nie odpisał. Wogóle, chyba nie był z Krakowa. A szkoda gadać!
  7. Do mnie też pisał jakiś gość, ale debil, chciał chyba na rozród, pytał o szczeniaki! :angryy:
  8. To wspaniale, kamień z serca:):):):)
  9. [quote name='AniaB']hehe - no z kuzynką to on sie juz tak nie usmiecha jak z tobą:evil_lol:[/quote] Ba, wiadomo! Tylko mnie kocha ogromnie:) Choć cieszy się na widok wszystkich ludzi. Powiem wam, ze to wcale nie był jakiś super spacer, bo nie dosyć że góra wysoka, to ani Denis, ani kuzynka nie chcieli wychodzić;) Denis stanoł, zaparł się i nie pójdzie, tylko patrzy w dół. Musiałam ciągnąć drania. W tym roku mam zamiar chodzić jak zwykle po górach, ale brać wszędzie Deniska:) Więc musi już ćwiczyć grubas leniwy:)
  10. Ale śliczny, jakie słodkie oklapnięte uszko:)
  11. Kilka zdjęć z wczorajszego spaceru nad domem;) Niestety fotki tylko z komórki:( Ale da się oglądnąć;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/214/2c6a87c90ae3d5f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/214/a94d2eb37798f92dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/159/49b1d81e5e3b83fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/159/6ab8e2c17f67415cmed.jpg[/IMG] I z kuzynką;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/159/33dbd37f87bd4901med.jpg[/IMG]
  12. E ja już tu byłam i czasem czytam, ale nie zawsze się odzywam:)
  13. Aha, zmieniałam z 'małego' na 'białego' bo mi się tak wydawało, że lepiej pasuje i chyba tak było w tej piosence??
  14. Ja robie bannerki w spcejalnym programie "banner maker". Moge zrobić nowy ale teraz w Święta nie ma zbytnio czasu
  15. Dziękujemy bardzo za wsyztkie piękne życzenia!
  16. [IMG]http://images20.fotosik.pl/207/816826a96ee45be9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/207/3dca8e63cebb6221.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/207/ae9854339e9be029.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...