Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Piękne zdjęcia, wieeeeeeeeeelkie szczęście!!!!!!:):):):):):):):):)
  2. Bida biedna ten Ciapek, strasznie przykro, że dalej bez domu:(
  3. Aha, myślałam, że jest jeszcze czas:(
  4. No ale sama pisałaś, że chcesz wiedzieć gdzie poszedł do domu
  5. Aga, podoba mi się twój podpis:D :):):)
  6. Lukomanko pamiętam Bunga z dogo:) Podobny do Deniska, ale uszka ma długie i oklapnięte:) No i sierść dłuższą. Chyba nawet robiłam mu allegro;) Strasznie kocham mojego Deniska, zawsze kiedy o nim myślę, albo piszę, mam ochote go wyprzytulać. Niestety, narazie nie ma szans na drugiego psa:( Ale mam zamiar zwiąść tate do schronu i pokazć mu bidy, może serce mu zmięknię;) A narazie przypominam mojego Denisia:D Jest i Pani!:) [IMG]http://images25.fotosik.pl/27/1551fb2600524d44med.jpg[/IMG] Nauczyłem się JUŻ sikać jak piesek - czyli podnosić łape;) [IMG]http://images27.fotosik.pl/27/ab3f8d18a9c56ae3med.jpg[/IMG]
  7. :) Duża świnka ostatnio choruje, ma już swoje lata:( Mała natomiast to diabeł wcielony. Kicia dobrze, ostatnio się roztyła;) A Denisek... byłoby cud - miód, tylko strasznie mnie denerwują dwie jego olbrzymie wady - pierwsza - że ma totalnego świra na punkcie samochodów. Szczeka, piszczy, świruje, podskakuje. A druga - chyba jeszcze gorsza... Strach i obojętność Ostatnio spacerowaliśmy, i Deniska zaatakował wielki pies, strasznie wygladał! A Denisek nie umie się bronić, ten pies chyba by go rozszarpał, gdybym go nie przegoniła, i nie zwieła Denisa ważacego chyba z 40 kg na ręce. Taki wstyd!!! Denis wcale nie był mniejszy od tego psa, myślę, że wystarczyło by raz szczeknąć!:( To znowu szlismy sobie, i mnie zaczoł zaczepiać pan Pijak. Złapał mnei za rękę, a Denis nic:( Pewnie by go zaczoł zaraz lizać, tak jak wszystkich ludzi, gdybym się nie wyrwała:( Wstyd jak nie wiem. Zero pomocy:( Czy nie wiecie jak można psa nauczyć obrony?????? Choćby odrobiny agresji!!!!!!! Ale tak pozatym bardzo go kocham, i nigdy bym go nie wymieniła:)
  8. Oj coś pechowo, bo mój Denisek też ostatnio została pogryziony:( Aga, super, że u was się tak dobrze układa!!!!!!!!:):):):)
  9. no to Asiorek, na co czekasz, pisz tekst szybko i wstawie!
  10. Ale co trzeba się dowiedzieć konkretnie?
  11. Poproszono mnie o bannerki: Instrukcja wstawiania: zaznacz wybrany bannerek myszką, następnie kliknij kopiuj (lub ctrl i jednocześnie c - Ctrl+c) przejdź do 'panelu użytkownika', 'edytuj podpis' i tam, w pustym polu trzeba kliknąć wstaw (ctrl+v) i na koniec kliknąć 'zapisz zmiany'
  12. To niczyja wina, piesek wyglądał jakby miał za 3 min umrzeć. I tak cud, że wytrzymał schron!!! Żegnaj Miśteczku [']['][']
  13. No właśnie! Więc może poczekajmy w spokoju, aż Karusia napisze co i jak:p Ja zawsze jestem bardzo miła Asiorek;) Sprawa zamknięta!:roll:;)
  14. [quote name='Foksia i Dżekuś']black,jestes nie samowita[/quote] Bez przesady;) Polecam się!
  15. Ale takie podstępy, żeby zmieniać nr telefonu, że niby Pan nie chce odbierać, to moim zdaniem przesada. Można zadzwonić, ok, ale amelka ty się tego tak domagasz, jakbyśmy się wszyscy już o psie zapomnieli, a tak nie jest. Karusia dzwoni. Myślę, że nie ma się czym przejmować
  16. Zrobiłam bannerek:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6332544"][IMG]http://images27.fotosik.pl/24/64a3dd3ba5348720.gif[/IMG][/URL]
  17. Dobrze, ale Karusia dzwoniła niecały miesiąc temu, Pupilkowi nic się nie dzieje, a takie męczenia i pana i Karusi nie jest zbyt miłe.
×
×
  • Create New...