Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. W sumie to on był w 30 % na mastifkę którą opiekuje się AniaB, więc nie ma problemu co z kaską zrobić;)
  2. Nie miałam czasu pisać, przez to, że mam dużo roboty z sunią Mają. Wczoraj był u nas pan redaktor czy jak to się nazywa z gazety, takiej naszej regionalnej. Przeprowadził ze mną wywiad i zrobił zdjęcie z Deniskiem - także Denisek znowu będzie sławny- jak nie wiem, czy mu woda sodowa czasem do łebka nie udeży?:D Opowiadałam o pracy wolontariusza, o pieskach które 'zbierała' z drogi po wypadku (bo Maja jest już trzecia) no i takie tam, że psy trzeba sterylizować, i nie puszczać samych. A Denisek wczoraj był kompany, i zastanawiam się, czy on nie jest czasem z huskim spokrewniony. Bo oglądałam kiedyś fotki, jak to wygląda, jak huski się leni, wszędzie jest pełno pierza. Ostatnio Denisek też takie czary wyprawia, ciągle wyczesuje z niego tyle kłaków, takiego miekkiego puchu, całe góry tego są!;)
  3. Anashar, Marlena, dzięki za bannerki;) Głupio mi, że się nie wyrobiłam, ale i tak się polecam na przyszłość
  4. Cioteczki, ja mam już w pt jechań z nią znowu na jakieś badanie, potem musze jej założyć ksiązeczke zdrowia, wzobić szczepienia itp. Ale z tą całą resztą już sobie jakoś poradze, myślę, że wytrzymam finansowo;) Także bazarek możesz Aniu przekazać na jakiegś bardziej potrzebującego pieska. Dzisiaj Majka jest w wyśmienitej formie, wywraca się do góry 'kołami' (ale tylko tymi przednimi) i chce, żeby ją głaskać;) Straszny pieszczoch z niej! Nawet sobie chciała spacerować JUŻ (!) na tej wyleczonej łapie:) Co oznacza, że operacja naprawde się super udała!
  5. cioteczki, bardzo przepraszam, bannerek będzie jutro rano, dziś jużnie dam rady:(
  6. Narazie nic nie wiem dokładnie, ale myślę, że może. Tzn. tak może, chyba że coś się stanie, ale raczej nie powinno. Narazie się tym nie martwcie;)
  7. I zdjęcia Wczoraj:) [IMG]http://images27.fotosik.pl/36/4c1c53094045a749med.jpg[/IMG] Po operacji:( [IMG]http://images25.fotosik.pl/36/6a3d573ecc0ef762med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/36/24283a737670a09cmed.jpg[/IMG]
  8. Jaguś nie wiem o co chodziło z tymi komplikacjami, operacja była bardzo trudna, w tej karcie co wkleiłam zdjęcie pisze na czym polegała:( 5 godzin ją operowali!:( Sunia już się przebudza, ma apetycik, fajnie wygląda. Strasznie się cieszę, że wszystko jest ok. 6 tygodni będzie dochodzić do siebie!
  9. Już nie potrzebuje wpłat! Bardzo wam dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!! Oto kopia wpłat z konta! [B] Data księgowania Tytułem Kwota [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 24-07-2007 TIGRA od qroqiet 50.00 PLN [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 24-07-2007 od paulus dla maji-tigry 50.00 PLN [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 24-07-2007 DAROWIZNA DLA TIGRY OD LUKOMANKI 50.00 PLN [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 24-07-2007 Tigra od Edi100 15.00 PLN [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 24-07-2007 TIGRA OD EDI100 25.00 PLN [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 24-07-2007 Tigra [I](od Jagienki)[/I] 50.00 PLN [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 23-07-2007 NA LECZENIE TIGRY [I](od Andanki)[/I] 50.00 PLN [IMG]https://www.bph.pl/sezam/img/p.gif[/IMG] 23-07-2007 TIGRA OD BEATA H. [I](moja kuzynka)[/I] 40.00 PLN[/B] [B][COLOR=Red]Czyli razem 330! A zapłaciłam (tylko za operacje) 335zł:) BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA WPŁATY, JESTEŚCIE NIESAMOWICI! [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black][IMG]http://images28.fotosik.pl/36/fb0337ccf0f1b0fbmed.jpg[/IMG][/COLOR] [/COLOR][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B]
  10. Już pisze!!!!! A więc.... Wszystko dobrze!:):):) Operacja się udała, za 6 tygodni Majka będzie chasać;) Narazie śpi! Teraz nie mam czasu, ale później napisze jakieś rozliczenie z wpłat i wkleje dowód zapłaty za operacje. Bardzo wam dziękuje, już po raz setny za pomoc!!!!:)
  11. Nic nie rozumiem, to Morda nie zostaje u tych ludzi??:(
  12. Mam nadzieję, że jak tam przyjade to już bedzie wszysko ok. Ale ona miała połamaną miednice i to kilka razy, a łapke tylko raz:( Jak się jej coś stanie, to się załamie chyba
  13. Dzięki Hund i polecam się. Ostatnio mam słabość do takich kruszynek...
  14. Nie wiem nic narazie, jejku jak się boje.... Co to bedzie:( Zaraz jade po nią drugi raz, tak za godzinke napisze:(
  15. Byłam teraz po Majke, i normalnie się załamałam. Operacja jeszcze trwa:( Pani wet krzykneła zza parawanu: wszystko się skomplikowało! :(:(:(:(:(:(
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75998"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/6b1b071d35625dbe.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75998"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/1edb3e60daad48ef.gif[/IMG][/URL]
  17. Tofik to raczej na te kocie jorki się mówi;) On za ładny na Tofika:D chcesz banner?
  18. Edi bardzo dziękuję, dziękuje wam też za wsparcie... Operacja właśnie trwa. Od 9 do 13... 4 godziny:( Aż mnie trzepie, jak to będzie, czy się uda. Sunia mi zaufała, a ja ją posłałam na takie cierpienia. To najpoczciwsze stworzenie na ziemi. Jak wychodziłam z gabinetu, patrzyła za mną, że aż panie wetki mówiły, jak ona patrzy. A ja o mało się nie rozpłakałam:( Łeee... Moja mama ochrzciła suczke, Tigra cos jej się nie podobało, nawała ją Maja. A tam, niech ma, w końcu ona ją uratowała
  19. Zrobiłam aukcje, jakby co fotki zmienie. Zrobiłam teraz, bo miałam czas, jutro nie zabardzo już [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=218798364[/url]
  20. Allegro - zmienić coś?? [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=218791894[/url]
  21. tylko to jedno zdjęcie?? ok to robie teraz ta aukcje, wstawie link
  22. A byłam tam byłam, piękne okolice:) Śliczne fotki, cudna psinka:D
  23. A właśnie!!! Denisek jest cudny! Polizał ją po mordce. Jak go nei kochać?? A jakie podchody robił, bokiem szedł, udawał, że się na nią nie patrzy. Tylko kotka strasznie się jej bała, fukała. Chyba się nie przekona do niej;( Nie wiem jak to bedzie. JUTRO OPERACJA Tak strasznie się boje jak to będzie, ona już odzyskuje siły! A tu wszystko od nowa:( Mam nadzieje, że operacja się uda, jejku jakie mam ciarki jak o tym myśle:( To taki cudowny piesek, tak mi smutno że tak cierpi. Każdy ruch, nawet leżenie ją boli. ŁEeeeee
×
×
  • Create New...