-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
KRAKÓW Czekoladowy szceniaczek prawie jamniś szuka...ZNALAZŁ !!!
black sheep replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Jejku, ale się cieszę!:):):):):):) -
KRAKÓW Czekoladowy szceniaczek prawie jamniś szuka...ZNALAZŁ !!!
black sheep replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A skąd ten pan? Chyba nie z allegra już:] To trzymamy kciuki!!!!!!!!!! -
Chyba nie, bo woli zamiast z Majką biegać, woli pod bramą!!!!!!!:/
-
KRAKÓW Czekoladowy szceniaczek prawie jamniś szuka...ZNALAZŁ !!!
black sheep replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=224698414[/url] -
KRAKÓW Czekoladowy szceniaczek prawie jamniś szuka...ZNALAZŁ !!!
black sheep replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Strasznie szybko!:) -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
To jej nie grozi;) Może w tamtym domku jej nie dawali jeść.... ale wątpię w to, bo wychodzona nie jest. -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Nie zbulwersowana, raczej przyłapana na goracym uczynku! Sama tam wlazła cholera jedna;) A dziś mój mały szkrab mnie zaskoczył. Dałam jej kawałek kiełbaski, a że ona pojedzona była... zakopła go:) Czyż nie jest urocza! A jak Denisek się tak kręcił, to tylko patrzyła, czy się do jej skarbu nie zbliża:) -
KRAKÓW Czekoladowy szceniaczek prawie jamniś szuka...ZNALAZŁ !!!
black sheep replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Prześlicznościowy. Jak napiszesz tekst, moge go wrzucić na allegro -
I jeszcze kilka:) [IMG]http://images29.fotosik.pl/53/96f602e8b8d9bf17med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/53/8cef128183f79551med.jpg[/IMG] Z takim zachwytem Denisek patrzy na Majke:) [IMG]http://images28.fotosik.pl/53/f7f686c6412c22d4med.jpg[/IMG]
-
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Skoro tak, to kilka fotek:) [IMG]http://images23.fotosik.pl/53/3d88ff4cdcae6b93med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/53/6078ec124323cbb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/53/547a767c2163f475med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/53/521163c31e5aa425med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/53/96f602e8b8d9bf17med.jpg[/IMG] -
MA DOM Kraków wyrzucony piękny młody wilczurek
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Super!!!!!!!!!! Wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!! -
KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
Napewno podróż się uda:) -
KRAKÓW Czekoladowy szceniaczek prawie jamniś szuka...ZNALAZŁ !!!
black sheep replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Nie wiem jak zmienic tytuł.....[/quote] 'Edit' pierwszy post i potem jeszcze raz 'edit' -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties']o czym... o schronie?[/quote] Spokojnie, to nie wchodzi w rzadne, najmniejsze nawet rozważania. Nie ważne zresztą, bo wczoraj wyznał, że Majka jest FAJNA! Nawet nie wiecie ile to oznacza;) -
KRAKÓW Czekoladowy szceniaczek prawie jamniś szuka...ZNALAZŁ !!!
black sheep replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Wisela, wpisze w tytule jako pierwsze słowo Kraków. No i zdjęcia by się przydały, bo tak ani rusz:( -
[quote name='Perfi']http://serwis.staszow.com/?p=n1185396693 przeczytajcie i rozeslijcie dalej dramat!!! Protest! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76754
-
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Aga napisała, że nie da się, bo to co ja mam, to nie faktura. To podczep proszę pod swoje. Za tydzien rentgen, to kosztuje trochę;( Już ostatni raz coś biorę, przyrzekam. Ale naprawde sama bym nei wyrobila finansowo:( Dzis dostałam drugą paczkę z pedigri:) Na mama napisałam:) Strasznie się przydała!!! 4 dni spokoju:) Jeszcze chce na kuzynke napisać. Ta druga paczka już bez zabawki, a szkoda, myślałam, że komuś dam:( [quote name='Alfa i Zuzia']na tym zdjęciu jest podobna do sarny... ;) :) [/quote] No, mama mówi na nią sarenka:) A tata dzis powiedział coś, o czym wole nawet nie myśleć:( -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
black sheep replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']No cioteczki i wujkowie... czekamy na deklaracje... są już nieśmiałe widoki na domek... a przynajmniej nadzieja... pani pewnie łatwiej się będzie zdecydować na szczeniaka z odpowiednią wyprawką! i mały miałby szansę na wyjazd tuż pod stolicę! ze wsi przez prowincję do wielkiego świata![/quote] To trzymam kciuki!!!!!! -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
No to już wklejajcie! [COLOR=Black]Instrukcja wklejania bannerka: [B]Zaznacz[/B] wybrany bannerek myszką, klikniej [B]kopiuj[/B] ( jednocześnie [B]ctrl+c[/B]). Przejdź do[B] 'pannelu użytkownika'[/B] (u góry, po lewej stronie). Następnie kliknij [B]'edytuj podpis'[/B], w wolnym białym polu kliknij [B]'wklej'[/B]([B]ctrl+v[/B]). No i na konieć daj '[B]zapisz podpis[/B]' [/COLOR] -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Wczoraj mój mały pieszczoch.... zaatakował tate.... Bo było ciemno, i byłyśmy na podwórku, żeby mała się wysikała. Wtem wyłoniło się coś strasznego!;) Zaczeła głośno szczekać i biedz wprost na tate! ................. -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
black sheep replied to halbina's topic in Już w nowym domu
O to ja też trzymam kciuki! Halbiniu, musisz coś wysłać! -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
black sheep replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Kilka razy ten tytuł czytałam, zanim załapałam;) Hehe, na dogu śpi;) -
Ja też mam taką nadzieję:) Dzisiaj przystojniak mi się śnił! Strasznie mi żal takich trójłapków:(