[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93c490ae8f7c743f.html][IMG]http://images2.fotosik.pl/82/93c490ae8f7c743fm.jpg[/IMG][/URL][/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a61282769c3240e4.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/45/a61282769c3240e4m.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
na tym fajnie wystawil jezyk:)
no wlasnie, ja chce sie naumiec![IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dea6007f1fdca0a4.html][IMG]http://images2.fotosik.pl/82/dea6007f1fdca0a4m.jpg[/IMG][/URL][/IMG]