Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Zobaczymy. Ale jeśli się nie nadają, to nic nie pomorze. Szkoda suńci:( Tropek czekam na tekst;)
  2. Niestety, może w końcu coś ruszy:(
  3. To CUD!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):)
  4. Tropik nie martw się, napewno znajdzie się odpowiedzialniejszy domek. A ta pani, mimo, że nie poradziła sobie z Mordką, może jest jeszcze godna zaufania? Może dalej szukają jakiegoś pieska?
  5. [quote name='medar'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/134/d627ef71635afd10.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Niech żyje nowa miss, co najmniej word!:multi:
  6. No to zdrówko za Rudka, w miesiąc po znalezieniu wspaniałego domu :drinking: :BIG: :popcorn:
  7. Oki to jak tak, to napiszcie czy dopisać to w temacie, składka na operacje.
  8. No urosła nam panienka, zaniedługo przerośnie Demonka;P Piękne zdjęcia:) Ja też bym chciała móc po spacerze Denisa do torebki włożyć, jak się zmęczy! To nie uczciewe;)
  9. Jasyrek sercuszko moje uśmiechaj się tam do ludzi w schronisku, bo chciałabym już Cię tylko na fotkach oglądać;)!
  10. :):):):):):):):):):):):):)
  11. Nie łam się, tylko pisz ten tekst. A jak nie wznowie starą aukcję, bo jej jeszcze nie skasowałam.
  12. Dobra, coś mnie omineło. Czy Timba jest dalej w schronie? Szybko pisać. Bo nie wiem co z tytułem.
  13. E tam, nie taka znowu grubaśna ta nasza Grubcia, mój Denisek też prawie taki;p
  14. ....................................................
  15. Denisek jest teraz baaaaaaardzo szczęśliwy, bo już nie będzie musiał spac w domku i niepotrzebnie się stresować tym:) Zrobiono remont generalny jego kojca:) Zrobiono dach, piękny (i strasznie drogi), no i wstawiliśmy jego ukochaną bude tak, że może wchodzić do niej z kojca. Tak się cieszył, że od razu wskoczył do tej budy, a rano, jak mama go chciała wypuścić, schował się z tyłu budy, i nie można było go dobudzić śpiocha. Wygląda to naprawde pięknie, także w jakiś dzień wstawi fotki. Będzie można brać przykład;P Hehe. Denisek jest jak król! Tylko to wszystko wymaga duzej ilości kasy i przedewszytkim PRACY, ale to już chyba za nami, bo praktycznie wszystko już zakończone:) Ale nieźle się napociłam:)
  16. [quote name='Trop']Dom nieudany :(((((((( [/quote] :shake: :shake: :shake: :-( :-( :-( o nie, to straszne!
  17. [quote name='Patia']Timba na Allegro : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=130511567 :-( :-( :-( :-( :-( :-( Patia dzięki za wstawienie, ja mam urwanie głowy, wchodze na net raz na dwa dni. Tak chyba będzie przez ok 2 tyg.
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/143/1f00d03ea4cd279f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/143/7e198e4a9fba36ec.jpg[/IMG][/URL]
  19. Własnie zakończyła się moja aukcja, ale potrzebny nowy tekst! Prosze o tekst, to zaraz wstawie psinke!
  20. suuuuuuuuper, czekamy na fotki, nie moge sobie tego szczęścia wyobrazić...
  21. Wkońcu nadejszła ta wiekopomna chwila;)
  22. No to bravo Rudeczku i pańciu Rudeczka! A skoro Rudek tak się dogaduje z kotkami, to może na stałe mu się jakąś kizie zaadoptuje;)?:)
  23. Chyba coś pominełam... a czemu Kizia już nie mieszka z wami? Rudkowi faktycznie będzie teraz smutno...
  24. No to suuuuuuper:):):) [SIZE=5][COLOR=#ff0000]:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...