Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ta sunia którą Ci pokazywałam, Kama, już ma domek:)
  2. Ojej to faktycznie, takich plotek nie można ignorować...
  3. :cool3: :cool3: :cool3:
  4. Ostatnio też nad jego boksikiem wisiała jakaś kartka
  5. Ja bym moją świnke wzięła, ale ze świnek się futerka nie robi;) Nie, niezrobiłam bym jej tego, żeby ją tak daleko od domciu ciągnąć:)
  6. Ma rudko a jak sprawy adopcji nowego pieska do kochania? Jak podejmiesz jakąś decyzję napisz!:)
  7. No tak, stworzony do kołderki:) Pięknie razem wyglądają;)
  8. Mordka kochana, musi mieć domek szybciutko:(
  9. kacha z Wawy, ja też mam imieninki wtedy:) Ja będę wtedy w Krakowie, ale mam zajęcia, tylko nie wiem o której, myślę że ok 17, na ul Św Marka, więc bardzo blisko, więc mogę iść na ten marsz! Kto będzie? Przybywajcie wszyscy!
  10. Biedny piesek, mam nadzięję, że szybko wyjdzie ze schronu, powodzenia jutro!
  11. Dziękuje, jak zwylke cioteczki łaskawe:) Dopiero dziś Denisek był do szczepienia. Bardzo się cieszył, bo jechał autem:) Ja też się cieszyła, bo to kosztowało tylko 17 zł:) Nie wiem, czy to normalna cena? Byłam nastawiona, conajmniej na 30. Pan weterynarz też zbadał Deniskową kulkę na brzuszku i powiedział, że jest ona nieszkodliwa!!!! Hura!!! Denisek nie będzie miał operacji!!!! Pan doktor powiedział, że to jakiś tłuszczak!:) Moja świnka też taki ma, więc ja to chyba mam szczęście do takich zwierzątek:) Muszę też pochwalić Deniska, bo był niezwykle grzeczny w samochodzie:) Siedział obok, na podłodze, i albo patrzył za okno, albo lizał mnie po ręcę, kiedy zmieniałam biegi:) Kochane stworzenie. Mamy z mamą totalnego fioła na jego punkcie. On ma tak piękny pyszczek! Nic tylko całować! A dziś, wariat znowu się gdzieś przewrócił, i ma rankę na nosie:( Aha, pan doktor powiedział też, że Denisek nie jest jeszcze na tyle gruby, żeby musiał pościć, może spokojnie jeść do woli:)
  12. już przeczytałam wszystko:) Mam nadzieję, że tym razem allegro pomoże!
  13. o rany jest piękna! Przepiekna panienka! Ale dlaczego zjada nosek swojego pana?;)
  14. cudnie!:):):):) wspaniałe wieści!!!!
  15. To szkoda, bo miałam ochote na tego żółwika:) Moja świnka taka samotna ostatnio:( To też bym jej towarzystwo sprawiła
  16. Ja też mam problem, ze studiami, nie mogę zaliczyć cholernej chemi, a warunku już nie dostane. Zwierzak daj cynk, kiedy idziesz do Rottweilerków, to się z tobą udam:( Perfi a Teosia możesz poznać chocby przez kratkę. Jest w budach, tych zaraz z boku. Zwykle stoi na dachu:) Ja chyba będę w czartek w schronie. Ktoś wie, czy jest jeszcze ten żółwik, albo jakiś inny mikruz?
  17. Czy to pytanie do mnie? Ostatnio nie byłam:( A tęskni moje serce, oj tęski. Martwię się, że jest mu zimno, bo przecież 1 bok ma golutki:(:(:(
  18. a tu jak zwykle uroczo:) Oj Rudku, to jeszcze nie wiosna, a ty już amory:)
  19. Gdzie fotki! Cudne wieści!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...