-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Ja też będę, i nawet będzie moja koleżanka z roku:) Tylko o 17 mam angielski, i wiem czy będę do końca:( 25 są też moje imieniny:D
-
Moja świnusia ma 4,5 roku, ale ponoć świnki dożywają nawet do 8, ale muszą być zdrowe, a moja niestety nie jest:( Patrzę za okno i widzę Deniska całego w błotku, bo to zwierze nie może zrozumieć, że lepiej biega się po zielonej trawce;) Ale jaką mine ma wesołą. Ma takie śmieszne białe wąsy, od błota:) I nos cały biały. A wieczorem będę musiała go z tego błota czyścić. Bo jakby wszedł taki do budy, żadna poduszeczka by nie ocalała!:)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( -
Co miasto to inny weterynarz. U nas jeden mówi to, a inny co innego.
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze:) Całuski dla Kasanowy i reszty bandy:) -
trzymamy trzymamy!
-
Kiwi moja kuzynka ma jamnika i też to miał. To bardzo poważne! On był strasznie ciezko chory kilka miesięcy:( Nie mógł wogóle chodzić! Podobno to od chodzenia po schodach... Dostawał co dzień drogie zastrzyki, za 30 zł. Trzeba go było kilka razy wyprowadzać (tzn. przenosić, bo sam się nie mógł załatwiać). A jak się nie załatwi, to się mu jelita zapchają i już będzie nie do wyleczenia. Ale mamusia Kiwi napewno szybko wyleczy swojego Demonka:) Zwłaszcza, że to bardzo wczesne stadium choroby, a może to nie to.
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiemy wiemy Aga! To cudnie, że jest lepiej! Oby tak dalej!!!!!!!!!!!! -
Sugarr nie można odebrać bezdomnemu psa, często to ich najlepsi przyjaciele, i często opiekują się nimi lepiej niż bogacze. U nas jest taki bezdomny, ma takiego starego pieska. Kiedyś chciałam mu dać jeść, ale on nie będzie jadł, jak mu pan nie pozwoli:) Chodzi za nim krok w krok. Ale jeśli jakiś żul, ma psa tylko po to, żeby ludzie żucali mu kase... To już inna sytuacja.
-
Moja świnka nigdy mnie nie ugryzła, widać mam nie gryzący okaz. Za to słodko drapie mnie ząbkami, ale to bardzo przyjemne, takie milusie. Uwielbiam ją, choć boje się o jej zdrowie. Jest już raczej starawa. Ostatnio gorzej się czuła, miała lekki kaszelek w nocy. Ma z tyłu nad nóżką taką kulke, weterynarz powiedział, że to tłuszczak, ale nie wiem. Kocham ją, nie wyobrażam sobie, że mi jej kiedyś zabraknie. Jest najsłodsza na ziemi:)
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aguś oczywiście trzymamy kciuki za zdrowie Kasonowy. Cały czas o was myślę. Napewno wszystko będzie dobrze! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/256/757810aee5b4c4e0.jpg[/IMG][/URL] -
Ostatnio ktoś warzył się stwierdzić, że świnki to takie sobie są. Katagorycznie mówie nie:) Oto dowód: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/245/a8c22dba566478f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/246/d4bc54a5bb05fb48.jpg[/IMG][/URL]\ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/e70c9600ea125085.jpg[/IMG][/URL]
-
Psiesek wygląda już o wiele lepiej:) Widać, że czuje się dobrze, pewnie:) Mam nadzieję, że z tym sikaniem to nic poważnego... Mój Denisek często sika, jak mnie długo nie wiedział, i nagle zobaczył. Nie wiem co to znaczy...;)
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
O rany, wszystko bardzo nie ciekawe. Morda powinna trafić od młodej osoby. Biedna Morda:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Psie przedszkole? Jest coś takiego? O rany... -
Życzymy udanej wielkiej kompieli!:)
-
Czy mieszanka boksera z amstaffem może zostać kanapowcem????????
black sheep replied to agaaaa's topic in Wychowanie
Ja jakoś w tą histroie zwyczajnie nie wierze. Co matke obchodzi pies, skoro z nią nie mieszka? Najlepiej by było skontaktować się dokładnia, z tą dziewczyną i dopytać jak to dokładnie było. Jeśli jej zależy na psie, to moim zdanie powinno go się oddać, bo pies jest jej. Ale jeśli to tylko wymyślona historia... Wydaje mi się, że po rozmowie, będziesz wiedziała, czy jej zależy, czy nie. Jeśli piesek zostanie u Ciebie... Nie możesz się bać, że sobie nie poradzisz z psem. To szczeniak, więc to ty go wychowasz, wytresujesz. Mi mówili, że sobie z Denisem rady nie dam, i co? I jest super:) -
Zawsze trzeba mieć nadzieje...:)
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: CO??