Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Słodziutki! Strasznie duży ten kórliczek;)
  2. Nie zapominajcie o tej suni!!!!!!! Zwierzak, a nie wiesz co tam u drugiego bohatera wątku? Wiesz w jakim jest boksie?
  3. Dobrze, że Morda się szybko uczy. Bo ja próbuję nauczyć Denisa "siad" już od czerwca. Prawie mu wychodzi:):):) Opis Faro dotyczący zachowania Mordy, jest identyczny do zachowania Denisa. To samo: [I]"wygłupy" tzn. skakała, łapała za smycz, próbowała łapac mnie za rekaw czy dłoń - Nie zeby ugryźć, ona po prostu tak "zaczepia" (czasami mało delikatnie) "[/I] Ale Morda się uczy! I można nad nią zapanować!!!! Przecież to świetny i mardy pies! Dlaczego nikt jej nie chce:( Kończy się aukcja na allegro:( Jeszcze tak nieskutecznej aukcji nigdy nie miałam:(
  4. Perfi dałaś szczeniaki na allegro?
  5. Aha, to nie tam, gdzie ja myślałam:) Ela tak opisała ten boks, że zaraz się skapłam;)
  6. Zuziu, ale Polcia na tej focie raczej przypomina małą złośnice, a nie "motylka" :D:D:D:D:D
  7. Powtórze się ---> Piękne foty Pola ma tutaj zabójczą minke :D:D:D:D:D:D:D:D Boki zrywać! A jaka fajna futrzana "ramka"
  8. Śliczne fotki!:) Jakie piekne panienki! Ale na tym ostatnim zdjęciu to widze tylko kropki czarne:)
  9. O które boksy chodzi? Mi się wydaje, ale nie jestem pewna, że Laura- Labamba była koło Teosia, w budach
  10. Moja kotka uwielbia surowe ziemniaki. Nie wiem o co z tym chodzi, przecież takie są fe... A że ma apetycik, to nic dziwnego, w schronisku jeden posiłek na dzień, ciągle ot samo, nie dziene, że teraz chce dużo i wszystko. W końcu to dla niej nowa sytuacja. Ja mojemu psu nic po schronisku nie żałowałam. Jest grubaskiem rozkosznym. Przynajmniej mu w zimie bedzie ciepło:)
  11. :crazyeye: Ojej! Morda nie wyjeżdzaj:(
  12. [quote name='noemik']Tak, Kasiu, miałyśmy imieniny, pamiętasz? taka okularnica jedna tam była...to ja.:D[/quote] To czemu nie mówiłaś, że TY to TY!!!!!?????? Teraz wszystko jasne:):):):)
  13. Dokładnie! Reaguje na Darma:) Jest pewna swojej wartości:)
  14. No na bank! Takie straszne i groźne stwory! Nie oszczędziły by Cię:D
  15. Ojej dziękuje za rady:) W nagrode (Jagienko, chyba kotka na obrazku się nie boisz?) wklejam fotki mojej ślicznej kotki:) No i świncia się załapała:) Dumna poza:D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/225/34c0278f7509ba52.jpg[/IMG][/URL] A to kto????????????[URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/267/bddce0aea7c54dce.jpg[/IMG][/URL] Pełna ignorancja;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/225/7c8c71b712aa2523.jpg[/IMG][/URL] No i kto jest ładniejszy??? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/225/112ccf7ec062016b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/225/f43238c3a8f6d855.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/268/8e8b0a756d5706b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/277/e4770a7e094fe1cf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/277/60d170b695f12b8d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/225/f34e37cc1e84f782.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/268/6487b5e615d41680.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/277/7cb464edd31695f1.jpg[/IMG][/URL]
  16. Aga obiecała że będą:):):):):):):):):):) Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość:)
  17. Noemik to ty byłaś w schronisku w sobote?
  18. Odciełabym rękę temu, kto tak znęca się nad psami!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękna przemiana Kubusiątka kochanego! Prosze go odemnie pocałować w nosek:)
×
×
  • Create New...