-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
No właśnie aukcja się skończyła. Muszę znowu coś pozmieniać, dziś nie wiem czy będę mieć czas. Jak wstawię, będzie link -
No nie zasłużyłaś Aniu na takie "baty":) To Jagienka taka nie dobra ciotka jest:)
-
Nie dobre ciotki! Ładna obróżka jest:) Dostał jeszcze taką zabawke do gryzienia. Dobre ma, bo tylko on ze zwierzątek dostał;)
-
:tree1: :tree1: :tree1::tree1: :tree1: :tree1::tree1: :tree1: :tree1: [B][COLOR=red]Jest wigilia, czas odkleić się od dogo! Życzyczy wszystkim razem z Denisiem smacznej kolacji i pięknych prezentów![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][URL="http://kartki.wp.pl/kid,2000,nowakartka.html"][COLOR=yellowgreen]Życzenia od nas![/COLOR][/URL][/B] :tree1: :tree1: :tree1::tree1: :tree1: :tree1::tree1: :tree1: :tree1:
-
No to wklejam fotki z teraz:) Denis wariuje, i na końcu fotka z blizną na szyi, jaką ma Denisek (dodam, że zrobie jej zajęło mi chyba z pół godziny, w tym czasie Deniś wyrwał mi większość włosów...;)) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/314/887854aad5b31d74.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/305/ef1815246da88f79.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/305/64540624cb076656.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/261/fb15da0a66ff9bd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/305/3d0fcccb8c815372.jpg[/IMG][/URL] Tropiciel:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/314/21daefc3065870ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/261/fe13aaf50de3d547.jpg[/IMG][/URL] Chwila odpoczynku;)[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/261/5c02c0432cedf94c.jpg[/IMG][/URL] BLIZNA: :( Ma taką do okoła szyi:( Widac też siwe włosy:( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/305/8bbf4e70b558d93e.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Postaram się;) -
No to też muszę Denisa nie raz ciągnąć, bo potrafi jedną kępkę trawy 10 minut wąchać! :) Kochany psiór:) Ide zaraz robi zdjęcia psiego nieszczęścia i szczęścia:)
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A my mieliśmy z Deniskiem pół rocznice! A dopiero go przywiozłam:) Czas niestety leci do przodu... Jagienko gratuluję!!!!!!!!!!!!! -
O rany faktycznie, ale mnie przeraziłaś... Jaki on musiał być skrzywdzony! Jutro zrobie zdjęcia siwych włosków Deniska, jego blizny na szyi i same zobaczycie jaki on biedny. Faktycznie on prosto do błota leci i nosem cały czas... ale może jest taki jak Cypisek, troche ma z tej rasy wąchających, nie może być az tak źle! Poprostu się załamać można, co oni mu zrobili!!! Ja chyba kiedyś znajde tych ludzi, pojade do nich i będzie makasra teksańska piłą motorową... Jutro wigilia, mam też i dla Deniska prezent:) Zresztą dla Kici i Świnci też...;) Ale dla Denisie najpiękniejszy, jest to nowa obroża, ciemny brąz w srebrne sarenki:) Ze skóry co prawda, ale przez to wytrzymała. Podszywana do tego, takim mięciutkim czymś. No i przysmaczki!:) Stara jest też fajna, ale troszke za duża, raz mu nawet przeszła przez głowę.
-
[URL="http://kartki.wp.pl/kid,2000,nowakartka.html"][COLOR=red][B]Życzenia odemnie[/B][/COLOR][/URL]
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
oj czy ja wie, czy to dobra wiadomość... po co do weta, pewnie coś mu dolega, może coś się stało! Zwariuje:((( -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Może niechce zapeszać;) -
Heh nie myśłałam o tym tak! Że będzie ciągnął mnie na sankach:) Zresztą mam tylko "jabłuszko":D
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Uf to w to dobrze. Ale i tak teraz będę się denerwować, pojade do niego 3-ciego stycznia. -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
o jezu Jagienka co ty piszesz, ja zwariuje! Mój Teoń kochany! Co się stało, nic nie było na nim widać, żadnych ran, nic go nie bolało? Oszaleję przez Ciebie, jak to krew!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teo jest super do ludzi, nie wykazuje żadnej agresji, do dzieci nie wiem, ale pewnie tam samo. Tylko do psów jest agresywny. -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
czekam na swój dom...:( Nie obraże się, jak Teoś będzie miał piękny dom gdzie indziej! -
Oryginalny i śliczny TUF czeka na dom...i się doczekał ! Ma dom.
black sheep replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Kochany bliżniak Deniska musi mieć domek:) Jak ktoś będzie chciał, takiego ładnego pieska jak mój, będę polecać!:) Inny klon Denisia, Atos ma już domek. -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Dużo wyświetleń ale zero telefonów:( A może się mylę?:) -
[quote name='Asior']raaany julek 100 zł :crazyeye: porabało ich :angryy: ??????????????? dziwić się, ze nie ma chętnych :roll: [B][COLOR=red][SIZE=4]black sheep....jest frecia do adopcji a TY ponoć chciałaś[/SIZE][/COLOR] :cool3: [/B][/quote] Kochana, jak jest to chce!:) Proszę o wiadomość na PW!!! Gdzie jest i wogóle, o co chodzi:)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
tak podtrzymuje:) Tylko Teo najlepiej nadaje się do domu bez piesków, dlatego nawet sobie tego nie chce narazie wyobrażać, jak to będzie:)