[quote name='Felka z Bagien']Tylko żeby jeszcze było wiadomo, który pies, jak ma na imię:p[/QUOTE]
To nie wiem, mogę dorobić imiona, ale uznałyśmy z Jagienką, że z napisami będzie już za dużo tego wszystkiego... No i jak ktoś chce, to znajdzie co to za pieski, będzie link do wątku