-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Wyczułaś, kiedyś :diabloti: Teraz się ogrodujemy, skoki, biegi, tory przeszkód :siara: Gruba to jest Bella bum bum - ona się nawet z trudnoscią w ImageShack wgrywa hi hiiii Ma jeden ząbek, a i tak coś w niego wlazło Porażające inteligencją oblicze
-
Wiadomo!!!! [B][COLOR="DarkGreen"][SIZE="3"] KRÓL JEST TYLKO JEDEN!!![/SIZE][/COLOR][/B] [URL=http://img15.imageshack.us/i/krlc.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9579/krlc.jpg[/IMG][/URL] Ten czteropak jest niepowtarzalny :evil_lol: Brathersy mnie zawsze rozwalają - uszko w uszko- słodziaki!!! I Maja z Debi też musza byc. [URL=http://img15.imageshack.us/i/4pak.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3632/4pak.jpg[/IMG][/URL] No cały czas TZ-ecisku trukam, że psy powinny mieć swoją hustawkę. Teraz mam niezbity dowód :eviltong: Ten rok szybko minął...
-
PUDŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diabloti: no dalej, dawajcie... Bila, on jest blok startowy z pozycji niskiej :evil_lol: Iwlajn :placz:, żadna gruba!!!! Ona ma taką sierść, jak pióra normalnie. Jedwabistą i puszystą. Jak biegnie wszystko faluje niczym firanki. Byłam z nią u weta kiedyś, Pynia po kapieli. A on na dzień dobry do mnie, że zatuczyłam psa. Kazałam mu dotknąc i sprawdzić, czy wyczuje jakieś sadełko na karku i boczkach. i co? I mocno sie dziwował :p
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zauważyłas, jaką ma sierśćć? :-o Jak się pięknie wybarwił, jakiego szlifu dostał? Szok! -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jak na bulwę przystało - kocha piłki!!! :multi: [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00090tev.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6452/dsc00090tev.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00110t.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1772/dsc00110t.jpg[/IMG][/URL] Taki jestem śliczny pies :loveu: [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00111aox.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5956/dsc00111aox.jpg[/IMG][/URL] -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Portret szczęśliego psa! [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00091srl.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2536/dsc00091srl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00092dea.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5613/dsc00092dea.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00094ray.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1670/dsc00094ray.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00100m.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5164/dsc00100m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00101z.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6744/dsc00101z.jpg[/IMG][/URL] -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, antidotum na wszystkie smutki ostatnich dni :lol: [I]Witam! Pozdrawiamy i przesyłamy parę nowych fotek z Baltazarkiem naszym słonkiem.Słonko Baltazar ma już drugie pierwsze rozszarpał. Jeżdzi z nami wszędzie coraz bardziej nas zadziwia swoim zachowaniem, oczywiście pozytwnym,uparciuszek też z niego jest ale tak pozytywnie a tak wogółe jest super taki kochany. H. i A.[/I] Żółte słoneczko jednak żyje! Ciiii, bo piesek śpi [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00115n.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4311/dsc00115n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00116qjl.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4239/dsc00116qjl.jpg[/IMG][/URL] Śpi przytulony do swojego człowieka :multi: [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00104q.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/850/dsc00104q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00103p.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/142/dsc00103p.jpg[/IMG][/URL] Brązowa, ty pisałaś, że on na psy cięty? :razz: [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00109oqr.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8739/dsc00109oqr.jpg[/IMG][/URL] -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nikt o niego nie pyta :shake: -
Widzsz mnie akucho, widzisz? uważaj... START!!! łap mnie!!! Na słodko :loveu: Częstować się cioteczki, to nasze, rodzone :lol: Co małżon akuchy hoduje, ha?
-
Widzisz Brązowa, a zawsze mnie przekonujesz, że świnki takie bezproblemowe. O ja, współczuję ci, musiała cię nieźle wystraszyć. Ja panikara jestem, zawał murowany. No cóż, swinki to jednak chów ekstremalny. Mogłaś swierzba gdzieś ze schronu przywlec? U nas też okres dziwów. Pynia zamienia się w KULĘ :roll: Teraz buziaki za urodę A ty poszła won! Mamy prawdziwy ubaw z tego "kocenia" Toli. Trwa to już 3 rok i Pynia nie odpuszcza :evil_lol: Nie ma w tym żadnej agresji, to takie burkliwe przepychanki i próby pokazania, że gówniarze nie mają głosu. Dużo przy tym gonitwy, zlodziejstwa i podszczypywania. Nie wiem, czy pisałam, ale Pynia potrafi ukraść prosiakom przysmaki z pyska :-D
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O matko, co za prostaki! Zamarzył im się jamnik na odpady wtórne :angryy: Mały ma gapa. Napisała tez do mnie z all. osoba z adopcji jamników, ze został umieszczony na ich stronie. -
Dostałam wiadomość. Mogę wspomóc jednynie finansowo. Czy wpłaty dokonac z dopiskiem: "Darowizna na ŚLEPCIA"? tak podano na pierwszej stronie.
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Załóż, trzeba je poogłaszć. Chociaz ostatnio z adopcjami marnie. Pewnie zaczął się już sezon wakacyjnych porzuceń. Co za dwupak nowy mamy? -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pan kierownik napisał mi, że skrzacik w nowym domu :lol: Brazowa, owczareczka też! -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Juz poogłaszane i wysłane gdzie trzeba. Podnoszę skrzaciki sopockie!