-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
akucha replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Cioteczki!!! Z tym coś trzeba zrobić, tam ewidentnie dzieje się coś złego. Może coś, co ich samych wystraszyło i dlatego te zakazy. Może załóżcie wątek z prośbą o pomoc w rozwiązaniu łódzkiego dramatu... Czytam te wątki wiem, że tam coś jest nie tak, różni ludzie coś wiedzą... a psy dalej umierają :-( Tak nie powinno być, nie możemy się na to godzić!!!! -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
akucha replied to ronja's topic in Już w nowym domu
:loveu: Słodziaczek!!!! Jak mu teraz dobrze, jak słodko sobie śpi i śni... -
Ślepy, malutki piesek ze schroniska w Żyrardowie - już w nowym domu.
akucha replied to mirka-ela's topic in Już w nowym domu
:placz: Mozna się załamać... I co z nim będzie?? kto go wyciągnie ze schroniska na tymczas przynajmniej???? -
Ja się nie wyśmiewałam z Was, tylko śmiałam ze wszystkich przygód, okoliczności i itp. Np.: pierwsza wizyta w kiosku u mamy :evil_lol:, prezent urodzinowy od Deniska :lol: i morze innych zdarzeń. Przeczytaj kiedys sama cały watek, warto!!! A tytuł, moim zdaniem, świetny, bo oddaje charakter Waszego związku, przewrotnie i wesoło!!!! Smutne już minęło, teraz samo życie :lol:
-
Pomysł tytułu watku, świetny!!! Ja poczytywałam Wasze historie, tak z doskoku, bo je uwielbiam i zawsze muszę tu wpaść, ale nie pisałam. Ostatnio dużo się dzieje na PWP i tak jakoś wyszło :oops: Ale się poprawię!!! Dzisiaj czytałam wszystko od początku, aż mnie brzuch bolał ze śmiechu, a TZ-et zaglądał i pytał z czego się tak cieszę :evil_lol:
-
Starachowice! Boksiowata 1,5 roczna Kora zostaje na stałe w DT !!!!!
akucha replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Macie takie piękne te psy :-( i wszystkie potrzebujące... -
Długo mnie tu nie było :oops: Pozczytałam, pooglądałam sobie dzisiaj, że ho, ho... Jak zawsze na tym wątku, przyjemnie, ciepło, serdecznie :loveu:, no ale też i trochę dramatycznie... black_sheep, taki już Twój los, zakochanej i cudownej Pani niezwykłego i wyjątkowego Denisa. Oj nie nudzisz się z nim, widać tak Wam pisane ;) Rozbrykał się Denisek :razz:
-
Na pierwszą!!!!
-
Brązowa przesłała mi przed chwilą nowe fotki ze zbiorów wiewióry1 :lol: Sendi z boskim jużakiem-Józkiem :lol: "Józek czyściciel uszu" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1010/pict0274of6.jpg[/IMG][/URL] Sendi Dofi i Józek - ulubieńcy wiewióry1 i cioteczek z dogo... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6343/pict0295wx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/2994/pict0296hh2.jpg[/IMG][/URL]