Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. To dobrze, że zdrowa i ktoś sie o nią troszczy... Podnoszę malutką, modlę się o dom!!!!
  2. Kar0la, TZ-et pozwala im na wszystko!!! To jego córeczki i mogą robić, co chcą - bezstresowe wychowanie :lol: Ostatecznie, to my mieszkamy u nich :diabloti: Miałam chomiczki też :lol: są super i chyba wszystkie mają ADHD, szczególnie wieczorem, jak człowiek chce spać. A koty są też koffane!
  3. [quote name='lethesse']zapomnialam dodac, ze piesek ma juz identyfikator; oczywiscie go nie znosi, bo jest metalowy i brzeczy a poza tym strasznie wiesniacki jak na takiego eleganckiego psa - metalowy w ksztalcie serduszka z rozowymi cyrkoniami i wygrawerowanymi danymi adresowymi telefonem i imieniem delikwenta moze byc?[/QUOTE] Padłam :mdleje:, z cyrkoniami i w kształcie serduszka.... Dawać foty!!!!! I rasowy już jest :diabloti:, co to własny dom robi z psa!!!!
  4. Kto pokocha naszego dziadusia-Scotusia, no kto??? Zabierajcie go, bo nam serducha padną :placz:
  5. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cioteczko, to jak u mnie!!! Na stole też :angryy:, no bo przecież kici wolno, a pieskowi nie?!?!? To leżą sobie dwa kłębuszki na stole (duży i mały) i łypią zaspanymi slepiami, gdy wracam z pracy... A druga sunia jest grzecznaaaa, ona śpi na łóżeczku, na podusi, tak, jak pieski powinny :diabloti: Oj Sendi, to ci się domek trafił :multi:
  6. Przecież to można się załamać, nawet nie wiem, co napisać. Chce mi się wyć :placz: No jaka ona biedna, przerażona, bezbronna... jakie ma te cycuchy... Ratunku!!!!!
  7. Kasiu, ja o tych gruczołach, to dużo wiem :evil_lol: Weci te czyszczenia bardzo lubią :evil_lol: Oczka w domku przestaną płakać :lol: Sendi pozwala sobie zakraplać bez problemu?
  8. Coś mi sie wydaje, że chłopak lepiej trafic nie mógł!!!! A jego nowa Pani, to przysłowiowa super Krakowianka :lol:
  9. Prawda Neris, że to wszystko cudne? :lol: To dziewczyny się dogadają, będzie dobrze! Jak zobaczę kiedyś foty Sendi w łożeczku, to chyba padnę :diabloti: Kasiu,a na co ona lekarstwa dostaje? A oczka to tak profilaktycznie przemywasz? Napisałam do moderatorów o przeniesienie wątku :razz:
  10. Wątek Rokiego nie zniknie z Dogo!!! Darianna będzie nam relacjonowała jego pobyt w nowym domu :loveu: Pisała mi o tym!!! Nie martwcie się cioteczki, nadal będziecie odwiedzały swojego pupila :lol: Wirtualnie! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/197/roki1xp4cv5.jpg[/IMG][/URL]
  11. A TZ-et do łożka taka pannę wpusci??? A jak Wasza sunia przyjęła nowa koleżankę???
  12. [quote name='Kasia25']Piesek "Endi" dostał od Kamilka: misia i karteczki samoprzylepne. Bo piesek biedny i mieszkał w Zoo.[/QUOTE] Ok mateczko, ja tu się zaryczę na smierć, Kamilku kochany, cioteczki z dogo o takim Panciu dla Sendi nawet nie śniły :buzi: Ucałuj go Kasiu od nas, bo my możemy tylko wirtualnie!!! Najlepiej pisać długie opowiadanka w Wordzie i wklejać je do postów, bo dogo bywa złośliwe :mad:. Jak się logujesz, to wstaw "ptaszka" w okienku, żeby serwer zapamiętał Twoje logowanie. Wtedy nie wywala...
  13. Cioteczko Izo, ja też jestem za tym,, żeby ona pozostała u Ciebie. To miłość, ona nie jest już młoda, mogłaby czuć sie już drugi raz porzucona... Napisz jakie są wg Ciebie szacunkowe koszty utrzymania jej. Pomożemy, gdyby trzeba było leczyć, też... Może rozważysz...
  14. A cioteczki Zosia4 nie ma na dogo. Wyślij mi zdjęcia Kasiu!!! Bo my czekamy!!!
  15. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Ja chcę, żeby mnie domek Sendi męczył!!!! Tak długo na to czekałam :lol:
  16. Albo mi: [email][email protected][/email] Sendi chce na kolanka... Boszsz, aż trudno uwierzyć, a miała być zgryźliwym starym, psem :placz: Tyle lat na to czekała, tak cierpliwie.... Rozwala mnie ten wątek... A TZ-ecik, na co się obraził???? Na Mamunię, która coś do domu przyniosła :diabloti:
  17. Miałaś nosa!!! Ola się musi cieszyć, prawda? Już za chwilę i Roki będzie w super domu :lol: Brązowa mam takie zdjęcia od Ciebie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5679/pieskischron028ux0.jpg[/IMG][/URL] Kto on jest?????
  18. Brązowa, ja też!!!! czytam i czytam i znów od nowa. Wczoraj przeczytałam cały watek:-o Zwariowałam już chyba z tej radości :diabloti:
  19. Cioteczki od Allegro, pomózcie!!!! :placz:
  20. Dziewczynki tak daleko :placz: Do góry malusie, domu szukamy!!!
  21. [quote name='Kasia25']:loveu: My juz nie chcemy, byc tu "w psach do adopcji", BO Sendi stanowczo do adopcji juz nie jest. Wszystko układa się dobrze, Sendi już nie przesiaduje podiurkiem, tylko zwiedza dom! Daje się glaskać i nawet mogę brać ją na ręce. Synek tak bardz się cieszy, że nie poszedł dziś do przedszkola. No w końcu święto mamy!!! Sendi uwielbia spacerki, a teraz chłodzi się na zimnych kaflach w holu a moje dziecko leży obok na podusi i śpiewa małe pieski dwa. Ja wołm na nią Sendi a synek Endi i kłóci się ze mną, że to pies bo siusiaka ma. :oops: Ja nie wiem, gdzie on zaglądał ale trudno nad tym debatować z czterolatkiem. Pozdrawiamy, Cieplutko :)[/QUOTE] :calus: :calus: :calus: :calus: :buzi: :buzi: :buzi: Dla synusia, dla mamusi, dla całej Waszej kochanej Rodziny!!!! Jeszcze!!! Chcemy długie opowiadanka :multi: Ryczę, jak dziecko, ale co tam, to ze szczęścia :lol: [B]Kora[/B], wszystkie moję gorące pragnienia o szczęśliwy zakończenie przesyłam do Ciebie!!!! Niech się uda i Śnieżka z Emerytem dojdą do wniosku, że razem będzie im dobrze!!! Koniecznie napisz, jak poszło!!!!
  22. [quote name='brazowa1']mozemy nawet wymyslec promocje:wez Milka,kota dostaniesz gratis ,a Lehesse z Akcja beda robili sztuczny tlum.[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/4913/pieskischron005cm4.jpg[/IMG][/URL]
  23. Hop Pikulec, hop :placz:
  24. [quote name='izabela29']dziewczynka szczęśliwa 3 miesiące na działce z własnym oczkiem wodnym ;) niestety ucięło pierwsze zdjęcie ustawiła wszystkich nawet mojego bazyla (40kg bokser) ale zadomowiła się i jakby opiekuje się całą zwierzęcą rodzinką, kotem kacprem, i pieskami sonia i elmerem :-), moja mam sie smieje że ma 3 psy staruszki ale much ma najwięcej siły, jest najżywsza i ostatnia pójdzie do aniołków, teraz urzęduje w bloku ale spisuje sie grzecznie[/QUOTE] [B]Pozdrów koniecznie Mamę od nas!!!![/B] Za tego wrednego Muchola :loveu:, za jej nowe cudowne życie!!! Niech im się razemzyje wesoło i beztrosko :lol: Odwiedzaj nas!!!
×
×
  • Create New...