Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Dziekujemy cioteczko Witokret, za te długie miesiące wystawiania Sendi :loveu: :loveu: :loveu: Doczekała się domu, tak jak marzyłyśmy!!!! [B]Kasiu25, my tu czekamy na wieści!!!![/B]
  2. Cioteczki!!! Z tym coś trzeba zrobić, tam ewidentnie dzieje się coś złego. Może coś, co ich samych wystraszyło i dlatego te zakazy. Może załóżcie wątek z prośbą o pomoc w rozwiązaniu łódzkiego dramatu... Czytam te wątki wiem, że tam coś jest nie tak, różni ludzie coś wiedzą... a psy dalej umierają :-( Tak nie powinno być, nie możemy się na to godzić!!!!
  3. Łobuziak!!! Ale wiesz, to są bardzo wrazliwe miejsca, kłaczki długie i skołtunione, to trochę go mogło boleć... No i pewnie próbuje sobie wywalczyć pewne przywileje, tak, jak piszesz.[I] Tak nie chcę, zostaw i nie ruszaj! Ma być, jak jest i już!!! [/I] Ma swoje zdanie :evil_lol:
  4. :loveu: Słodziaczek!!!! Jak mu teraz dobrze, jak słodko sobie śpi i śni...
  5. :placz: Mozna się załamać... I co z nim będzie?? kto go wyciągnie ze schroniska na tymczas przynajmniej????
  6. Ja się nie wyśmiewałam z Was, tylko śmiałam ze wszystkich przygód, okoliczności i itp. Np.: pierwsza wizyta w kiosku u mamy :evil_lol:, prezent urodzinowy od Deniska :lol: i morze innych zdarzeń. Przeczytaj kiedys sama cały watek, warto!!! A tytuł, moim zdaniem, świetny, bo oddaje charakter Waszego związku, przewrotnie i wesoło!!!! Smutne już minęło, teraz samo życie :lol:
  7. Pomysł tytułu watku, świetny!!! Ja poczytywałam Wasze historie, tak z doskoku, bo je uwielbiam i zawsze muszę tu wpaść, ale nie pisałam. Ostatnio dużo się dzieje na PWP i tak jakoś wyszło :oops: Ale się poprawię!!! Dzisiaj czytałam wszystko od początku, aż mnie brzuch bolał ze śmiechu, a TZ-et zaglądał i pytał z czego się tak cieszę :evil_lol:
  8. Tak, tak, my czekamy na foty!!! Ja jestem ciekawa, jak wyglądają jego "portki" po kapieli. Zauważyłam, że on ma fajne, długie kłaczki na tylnych łapach
  9. Wybadać warto, czasami pierwsze wrażenie myli... Tak myslę, przecież Brązowa nie odda, jeśli nie przejdzie testu :evil_lol:
  10. A ile tam zdjęć wkleiłaś Cioteczko??? Ale fajnie, następna szansa...
  11. Oj Miłek... Cos sie to wszystko nie klei... Co tu robić???
  12. On lubi, jak dziewczyny się za nim uganiają :p Akcjonariusz... ładnie to brzmi!!!
  13. Macie takie piękne te psy :-( i wszystkie potrzebujące...
  14. To dobra wiadomość :lol: Wet dba o psiaki, fajny z niego gość!!!
  15. To chyba pierwsza poważna oferta, w końcu ktoś chce go osobiście odebrać :lol: Wiadomo już coś???
  16. Długo mnie tu nie było :oops: Pozczytałam, pooglądałam sobie dzisiaj, że ho, ho... Jak zawsze na tym wątku, przyjemnie, ciepło, serdecznie :loveu:, no ale też i trochę dramatycznie... black_sheep, taki już Twój los, zakochanej i cudownej Pani niezwykłego i wyjątkowego Denisa. Oj nie nudzisz się z nim, widać tak Wam pisane ;) Rozbrykał się Denisek :razz:
  17. Na pierwszą!!!!
  18. [quote name='Neris'] A jużak Józek piękny swoją drogą...[/QUOTE] Neris, a wiesz, że to chłopak Dofi???? Ma gust ta księzniczka, co :evil_lol: Mieszkali razem :razz:
  19. Bo ja piszę z komórki, którą akurat mam pod ręką :evil_lol:, ale on nie ma o to żadnych pretensji!!!! Absolutnie!!!!!
  20. Brązowa przesłała mi przed chwilą nowe fotki ze zbiorów wiewióry1 :lol: Sendi z boskim jużakiem-Józkiem :lol: "Józek czyściciel uszu" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1010/pict0274of6.jpg[/IMG][/URL] Sendi Dofi i Józek - ulubieńcy wiewióry1 i cioteczek z dogo... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6343/pict0295wx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/2994/pict0296hh2.jpg[/IMG][/URL]
  21. Nowe foteczki dziadunia, na których nie wygląda tak dziaduniowato :loveu:
  22. Zakładaj wątek, a mi przeslij fotki :lol:
×
×
  • Create New...