-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[quote name='lethesse']zapomnialam dodac, ze piesek ma juz identyfikator; oczywiscie go nie znosi, bo jest metalowy i brzeczy a poza tym strasznie wiesniacki jak na takiego eleganckiego psa - metalowy w ksztalcie serduszka z rozowymi cyrkoniami i wygrawerowanymi danymi adresowymi telefonem i imieniem delikwenta moze byc?[/QUOTE] Padłam :mdleje:, z cyrkoniami i w kształcie serduszka.... Dawać foty!!!!! I rasowy już jest :diabloti:, co to własny dom robi z psa!!!!
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cioteczko, to jak u mnie!!! Na stole też :angryy:, no bo przecież kici wolno, a pieskowi nie?!?!? To leżą sobie dwa kłębuszki na stole (duży i mały) i łypią zaspanymi slepiami, gdy wracam z pracy... A druga sunia jest grzecznaaaa, ona śpi na łóżeczku, na podusi, tak, jak pieski powinny :diabloti: Oj Sendi, to ci się domek trafił :multi:
-
Roki w kolorze sepii z Gdyni.Znalazl dom w Krakowie !
akucha replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Coś mi sie wydaje, że chłopak lepiej trafic nie mógł!!!! A jego nowa Pani, to przysłowiowa super Krakowianka :lol: -
Roki w kolorze sepii z Gdyni.Znalazl dom w Krakowie !
akucha replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Wątek Rokiego nie zniknie z Dogo!!! Darianna będzie nam relacjonowała jego pobyt w nowym domu :loveu: Pisała mi o tym!!! Nie martwcie się cioteczki, nadal będziecie odwiedzały swojego pupila :lol: Wirtualnie! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/197/roki1xp4cv5.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Kasia25']Piesek "Endi" dostał od Kamilka: misia i karteczki samoprzylepne. Bo piesek biedny i mieszkał w Zoo.[/QUOTE] Ok mateczko, ja tu się zaryczę na smierć, Kamilku kochany, cioteczki z dogo o takim Panciu dla Sendi nawet nie śniły :buzi: Ucałuj go Kasiu od nas, bo my możemy tylko wirtualnie!!! Najlepiej pisać długie opowiadanka w Wordzie i wklejać je do postów, bo dogo bywa złośliwe :mad:. Jak się logujesz, to wstaw "ptaszka" w okienku, żeby serwer zapamiętał Twoje logowanie. Wtedy nie wywala...
-
Cioteczko Izo, ja też jestem za tym,, żeby ona pozostała u Ciebie. To miłość, ona nie jest już młoda, mogłaby czuć sie już drugi raz porzucona... Napisz jakie są wg Ciebie szacunkowe koszty utrzymania jej. Pomożemy, gdyby trzeba było leczyć, też... Może rozważysz...
-
Albo mi: [email][email protected][/email] Sendi chce na kolanka... Boszsz, aż trudno uwierzyć, a miała być zgryźliwym starym, psem :placz: Tyle lat na to czekała, tak cierpliwie.... Rozwala mnie ten wątek... A TZ-ecik, na co się obraził???? Na Mamunię, która coś do domu przyniosła :diabloti:
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
akucha replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Cioteczki od Allegro, pomózcie!!!! :placz: -
[quote name='Kasia25']:loveu: My juz nie chcemy, byc tu "w psach do adopcji", BO Sendi stanowczo do adopcji juz nie jest. Wszystko układa się dobrze, Sendi już nie przesiaduje podiurkiem, tylko zwiedza dom! Daje się glaskać i nawet mogę brać ją na ręce. Synek tak bardz się cieszy, że nie poszedł dziś do przedszkola. No w końcu święto mamy!!! Sendi uwielbia spacerki, a teraz chłodzi się na zimnych kaflach w holu a moje dziecko leży obok na podusi i śpiewa małe pieski dwa. Ja wołm na nią Sendi a synek Endi i kłóci się ze mną, że to pies bo siusiaka ma. :oops: Ja nie wiem, gdzie on zaglądał ale trudno nad tym debatować z czterolatkiem. Pozdrawiamy, Cieplutko :)[/QUOTE] :calus: :calus: :calus: :calus: :buzi: :buzi: :buzi: Dla synusia, dla mamusi, dla całej Waszej kochanej Rodziny!!!! Jeszcze!!! Chcemy długie opowiadanka :multi: Ryczę, jak dziecko, ale co tam, to ze szczęścia :lol: [B]Kora[/B], wszystkie moję gorące pragnienia o szczęśliwy zakończenie przesyłam do Ciebie!!!! Niech się uda i Śnieżka z Emerytem dojdą do wniosku, że razem będzie im dobrze!!! Koniecznie napisz, jak poszło!!!!
-
Hop Pikulec, hop :placz:
-
Muszka bzzzzzzzzz-dziś wyjechała do nowego domku:))))
akucha replied to bigos's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabela29']dziewczynka szczęśliwa 3 miesiące na działce z własnym oczkiem wodnym ;) niestety ucięło pierwsze zdjęcie ustawiła wszystkich nawet mojego bazyla (40kg bokser) ale zadomowiła się i jakby opiekuje się całą zwierzęcą rodzinką, kotem kacprem, i pieskami sonia i elmerem :-), moja mam sie smieje że ma 3 psy staruszki ale much ma najwięcej siły, jest najżywsza i ostatnia pójdzie do aniołków, teraz urzęduje w bloku ale spisuje sie grzecznie[/QUOTE] [B]Pozdrów koniecznie Mamę od nas!!!![/B] Za tego wrednego Muchola :loveu:, za jej nowe cudowne życie!!! Niech im się razemzyje wesoło i beztrosko :lol: Odwiedzaj nas!!!