-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Bartusia. -
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hehehehehe... Bronek staje do raportu, domu szuka!!!!!!!!! -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wpuścili Cię z Sagą do Zoo? Pozdrawiam małego leniwca i Spółkę! A foteczki gdzie? Ubranka nie widziałysmy przecież.... -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czy to kwarantanna po ugryzieniu tej dziewczynki? Betbet, chylę czoła! Cholerka, biedny mały :-( A mógłby już w domu być. -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A ja coś wiem!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: Napisał mi o tym pewien miły Pan!!!! :cunao: -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kurduple na pierwszą! Domów szukamy. -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podnoszę zmalzlaka. Dom potrzebny! -
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
akucha replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
To ja wyślę dziś te brakujące 50 zł dla maluchów. Dajcie mi cioteczki namiary na konto na PM (do przelewu potrzebuję pełnych danych własciciela konta). -
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Popieram! Tym bardziej, że to są wciąż młode psy. 2, 4, 5 lat, có to za wiek dla buwy?! Mam 9 letnią szajbę w domu. Może pyszczek już nieco siwy, zęby starła na ukochanych kamieniach i słuch juz nieco wybiórczy :evil_lol:, ale charakter, tryb życia i zachowanie zupełnie jej się nie zmieniły. Skoczna, rozbrykana świnka. Urocza jak za czasów szczenięctwa. Nie bójcie się domki. Buldożki długo zachowują dobra formę. A ile potrafią wycierpieć, żeby znowu cieszyć się dobrym życiem. Poczytajcie wątek Maupy, zajrzyjcie do Buni, którą uratowała Netti. Nie kierujcie się metryką psa, wybierajcie sercem! -
Się nie obrazi, to prawdziwe zimowe foczki!!! One tyją :placz: Jedzą mniej, ale ruchu mało. Na zimę tak zawsze. Życiowe dylematy refleksyjnej emerytki Zimno Nie ma na czym oka zawiesić Pozostaje ziewanko za uszkiem drapanko lulanko Nudy Panie, nudy...
-
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja to co? [B] RODOWÓD!!! [/B]na psa już nawet nie spoglądają... -
Az sie kręci łezka,bo to...roczna Pinezka! Trojmiasto.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To jutro ten dzień... -
To jednak Debi się stara... nóżkami przebiera i chce być grzeczna. Mądra dziewczynaka!!! Silna z Maupy kobieta, nawet od ADHD potrafi coś wyegzekwować. A mój Perzulio taaaki śpiący :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ja mam ciotki dylemat. No fakt, Perzu mi się mega podoba, jakby inaczej. Ale... no czy Majutka, Groniu, WBM, Bracia K., Monar, Migotka, Debi... czy on nie są najfajniejsi??? Może wybierzmy ulubieńców na poszczególne dni tygodnia?
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Kasiu, to mój wiewiór :lol:, czyli Tina. Podobna do Józia? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/34/fd2a606d3abe1013.jpg[/IMG][/URL] A tu z serii CZĘSTUJCIE SIĘ SIOSTRY - to łobuziara, zwala wszystko co błyszczące, kolorowe, okragłe wprost pod pyski sępiących psów. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/34/4c3afab72de52fc8.jpg[/IMG][/URL] Jako ciekawostkę dodam, że matkowała mojej Toli przez długie miesiące. Kocha psy.