Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Hehehehehe... Bronek staje do raportu, domu szuka!!!!!!!!!
  2. Wpuścili Cię z Sagą do Zoo? Pozdrawiam małego leniwca i Spółkę! A foteczki gdzie? Ubranka nie widziałysmy przecież....
  3. Wpuścili Cię z Sagą do Zoo? Pozdrawiam małego leniwca i Spółkę! A foteczki gdzie? Ubranka nie widziałysmy przecież....
  4. Czy to kwarantanna po ugryzieniu tej dziewczynki? Betbet, chylę czoła! Cholerka, biedny mały :-( A mógłby już w domu być.
  5. Bedactwo :-( Mimo wszystko śliczna jest, wierzę, że szybko znajdzie dom! To pieska do zakochania się od zaraz.
  6. A ja coś wiem!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: Napisał mi o tym pewien miły Pan!!!! :cunao:
  7. Kurduple na pierwszą! Domów szukamy.
  8. Podnoszę zmalzlaka. Dom potrzebny!
  9. To ja też poproszę. Cieszą takie wieści, cieszą :multi:
  10. To ja wyślę dziś te brakujące 50 zł dla maluchów. Dajcie mi cioteczki namiary na konto na PM (do przelewu potrzebuję pełnych danych własciciela konta).
  11. Popieram! Tym bardziej, że to są wciąż młode psy. 2, 4, 5 lat, có to za wiek dla buwy?! Mam 9 letnią szajbę w domu. Może pyszczek już nieco siwy, zęby starła na ukochanych kamieniach i słuch juz nieco wybiórczy :evil_lol:, ale charakter, tryb życia i zachowanie zupełnie jej się nie zmieniły. Skoczna, rozbrykana świnka. Urocza jak za czasów szczenięctwa. Nie bójcie się domki. Buldożki długo zachowują dobra formę. A ile potrafią wycierpieć, żeby znowu cieszyć się dobrym życiem. Poczytajcie wątek Maupy, zajrzyjcie do Buni, którą uratowała Netti. Nie kierujcie się metryką psa, wybierajcie sercem!
  12. Kasiu, wypluj te słowa :evil_lol:, ja się juz przekonałam, że szefowa nie żartuje :roflt: Raporty, raporty, raporty.... Komu pierzastego miśka???? Zobaczcie, jaki on piękny!
  13. Się nie obrazi, to prawdziwe zimowe foczki!!! One tyją :placz: Jedzą mniej, ale ruchu mało. Na zimę tak zawsze. Życiowe dylematy refleksyjnej emerytki Zimno Nie ma na czym oka zawiesić Pozostaje ziewanko za uszkiem drapanko lulanko Nudy Panie, nudy...
  14. Właśnie!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
  15. Poczytywałam jej wątek. Kocham takie słodkie kurdupelki. Żegnaj maleńka :-( Ecci, tzrymaj się!
  16. No dramat... 8 miesięcy to kupa czasu. Ona traktuje was pewnie jak rodzinę. Taka fajna sunia, szkoda no... Może się jednak doczeka, takiego najfanastyczniejszego domu!!! On gdzieś jest przecież!
  17. :evil_lol: a widzisz! To teraz będziemy miały kolejny problem. Która bulwa, na ktory dzień tygodnia. No i trzeba jakoś tydzień do 9 dni wyciągnąć :hmmmm:
  18. Ja to co? [B] RODOWÓD!!! [/B]na psa już nawet nie spoglądają...
  19. Trzeba być twardzielem, żeby klawiatury nie zmoczyć.. Po ilu to latach śpią w domu? Balbinka taka wtulona w mięciutkie legowisko.Piękny widok. Jakie to szczęśice, że Mars może na tych biednych łapkach potruchtać i poznawać nowe zapachy. To Cud!!! Jak zachowują się po tych kilku dniach w domu?
  20. To jednak Debi się stara... nóżkami przebiera i chce być grzeczna. Mądra dziewczynaka!!! Silna z Maupy kobieta, nawet od ADHD potrafi coś wyegzekwować. A mój Perzulio taaaki śpiący :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ja mam ciotki dylemat. No fakt, Perzu mi się mega podoba, jakby inaczej. Ale... no czy Majutka, Groniu, WBM, Bracia K., Monar, Migotka, Debi... czy on nie są najfajniejsi??? Może wybierzmy ulubieńców na poszczególne dni tygodnia?
  21. Kasiu, to mój wiewiór :lol:, czyli Tina. Podobna do Józia? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/34/fd2a606d3abe1013.jpg[/IMG][/URL] A tu z serii CZĘSTUJCIE SIĘ SIOSTRY - to łobuziara, zwala wszystko co błyszczące, kolorowe, okragłe wprost pod pyski sępiących psów. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/34/4c3afab72de52fc8.jpg[/IMG][/URL] Jako ciekawostkę dodam, że matkowała mojej Toli przez długie miesiące. Kocha psy.
  22. Teraz Maupo to mnie podłamałaś :hmmmm: Moje to tylko okładkami się interesowały, a Żwirek czyta, pisze... i chyba dyskutuje potem na temat. Gdzie się podziało ADHD Debi??? [COLOR=pink]Podejrzewam, że przykleili ją pod tą łazienką. Specjalnie do zdjęć[/COLOR] :siara:
×
×
  • Create New...