Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Słyszłam że byli ale nużyca ich odstraszyła :(
  2. Zdjęcia pojawiły się niedługo przed problemami z dogo.... Jeśli chodzi o wyszukiwanie nie ma teraz takiej możliwości (dodadzą opcję jak będzie nowy serwer). Ja wpisuje watek do subsktypcji i potem z tamtąd go wywołuję.... W razie co mój telefon 606300853
  3. Szczeniak nadal czeka na dom :(
  4. szkoda, myśłałam że się uda...
  5. Znalazłam zdjęcie Rosy. Chodzi mi o tę suczkę. Czy ona jest jeszcze w schronisku? Sunia jest chudzitka i to spojrzenie :( Mogłabym ja wziąc i podkarmić... Pani, kóra chciała suczke już ja znalazła, a pani co chciąła owczarka psa jeszcze nie odpisała:(.. [IMG]http://images23.fotosik.pl/115/149cc3e5641c38eamed.jpg[/IMG]
  6. Ida w góre, nie masz siły przebicia...:(
  7. Karola znalazłam takie ogłoszenie z Łodzi Witam serdecznie.Moja rodzina jest zdruzgotana ponieważ w tym tygodniu musieliśmy uspać naszą 14 letnią jamniczkę.Postanowiliśmy jednak decyzję o przyjęciu pod naszą opiekę szczeniaczka beagle'a lub jamniczka.Zapewniam że piesek będzie miał wspaniałe warunki ponieważ wszyscy w moim domu kochaja pieski i traktują je jak członka rodziny.Pozdrawiam Kontakt: Łódź woj. łódzkie ul.Wierzbowa 5/7 tel: /0-42/ 678 62 67 lub 511 939 790 email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] możesz sprawdzić czy aktualne ? Może by sie maluszek załapał??
  8. O kurcze, przez te problemy z dogo tyle przegapiłam ..:) Czy mogę zmienić tytuł??
  9. Czy był ktoś dzisiaj w schronie?? czy jest tam Rosa??
  10. Ida skacz do góry na 23 stronie to nikt cię nie zobaczy
  11. W jakich okolicach przebyewa piesek? Możesz mu zrobic zdjecia?
  12. W jakich okolicach przebywa piesek? Możesz mu zrobic zdjecia?
  13. Co za łobuz go wyrzucił.. w schronie jest bez szans :(
  14. Biedny Mopcio. Mam nadzieje że to nic poważnego..
  15. Wysyłam zdjecia. Dom z ogrodem i wysterylizowana suczka, smutna bo odszedła jej przyjaciel. Pewnie nie wiadomo jak on do innych psów?
  16. No właśnie . Zupełnie tego nie rozumiem. W czoraj p. doktór powiedziła że jeszcze 1 góra dwa zatrzyki i koniec. :) [IMG]http://images33.fotosik.pl/47/a9bc51ad37ac6bc8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/47/b276e33c27c43534med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/114/e75e234a72cefd3cmed.jpg[/IMG]
  17. Jeśli bedziecie w schroniskua , Bardzo prosze o sprawdzenie psiaków w typie owczarka. Dzwoniła bardzo fajna pani. Szuka psa do ok 2 lat . Ma byc w typie onka. i czy jest Rosa? A kasiaprodex chciała by się dowiedzie czy jest rudy kot...
  18. Byłam w Andzie. Nikt nie szukał sznaucerka :(
  19. Apsa ma problem z odpowiedzią na pw - wywala mnie z dogo.. Z okolic o które mnie pytałaś jest mtf zalesie i monikus czy monifus, asia ronda chyba też. Przekazał już plakać dziewczynie z okolic Zalesia ma rozwieszać. Wrzucę do Andy - oni odławiaja psy z okolic, może ktoś go szuka Serweki przekazane. Płatność tyż.
  20. Kobitki zajrzyjcie na przygarnę psa. Jest pani z Tych chętna na szczeniaka chłopczyka (małego). Macie takiego maluszka?
  21. Jak na razie to ten domek biegnie chyba tyłem bo nic a nic nie przybliża sie do małego :(
  22. Kto może dać tymczas temu szczeniorkowi??
  23. [quote name='Kluska4']Sorry za offa, ale powiedzcie mi czy Wam też działa tylko ten jeden wątek boksi? Inne wątki mi się nie otwierają.....[/quote] niestety tak :(
×
×
  • Create New...