Znalazłam zdjęcie Rosy.
Chodzi mi o tę suczkę. Czy ona jest jeszcze w schronisku?
Sunia jest chudzitka i to spojrzenie :(
Mogłabym ja wziąc i podkarmić...
Pani, kóra chciała suczke już ja znalazła, a pani co chciąła owczarka psa jeszcze nie odpisała:(..
[IMG]http://images23.fotosik.pl/115/149cc3e5641c38eamed.jpg[/IMG]