Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Kiedys musi go znależć
  2. Mysza pamiętaj o donku od Komety. Młody w Warszawie
  3. Moze był wygolony po tym malowaniu?
  4. Słuchajcie a moze może choc jakiś hotelik na miesiąc może przez ten czas znajdzie sie jakis dom :(
  5. [quote name='beka']erka a jakiej wysokości jest to ogrodzenie na działce??[/quote] Erka ponowiam pytanie. Czy wasze ogrodzenie wysokie czy niskie..?
  6. może ktoś go bedzie chciał poznać...
  7. widzę , widzę piękny pies
  8. erka a jakiej wysokości jest to ogrodzenie na działce??
  9. Rzućcie okiem na to ogłoszenie [URL]http://www.ojej.pl/mazowieckie/Siedlce/psy_i_koty/Przyjme_za_darmo/ogloszenie_nr_537174.html[/URL] osoba z Siedlec Eeeee sorki chodzi o szczeniaka :(
  10. Rude słoneczko Rubens prosi o dom
  11. No to konioecznie najpierw trzebaby ją wysterylizować
  12. Piękny :) duzo oneczków szuka domów . ostanio coraz wiecej :(
  13. Wandziu dopisz w tytule ze onek...:( młody zdrowy pies...on musi żyć
  14. Miał wiele szczęścia że tam pojechałyście ....
  15. biedne psie dziecko :(
  16. włascicelu Rubensa przybywaj..
×
×
  • Create New...