Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. szukamy domu na pierwszej
  2. Czy to znaczy że panienka jux w domciu ??? :)
  3. A onek to piesek czy sunia?
  4. Miałam okazje do poznać. Jest naprawde wspaniały :)
  5. Tyle nieszczęścia wokół.... Boni biedaku :(
  6. to jest bliżej niż Warka, troche za górą kalwarią... W razie co moge udostepnic garaż - jeśli bedzie taka potrzeba. okolice Piaseczna
  7. Kurcze ja też bym wygrzebała z 5 szt A w Słomczyn też należy do EB?? Czy tamteż bedą sprawdzane warunki??
  8. Na wczoraj wiem że było potrzeba ok 150 miejsc.....
  9. Czas nieubłagalnie ucieka....... Boni co z tobą bedzie?????
  10. Taki pięny i taki biedny :( z suczą by sie dogadał czu musi byc sam?
  11. To napewno była Kora. coś jej puściło po sterylce i krwawila i Marta przyjechała z nia do Andy. Ale co miała robione to nie wiem...
  12. W konstancinie w lecznicy ANda była kiedys sunia owczrkowa która przebywała u Gajowej. Coś tak żle się działo po sterylce sunia krwawiła i trafiła do ANdy... Marta napewno pamiąta jaj miała na imie ta sunia.
  13. Bąbel trzymaj się piesku
  14. Jakoś trudno mi uwierzyć że Boni znajdzie fom :(
  15. Świat na głowie stoi, taki pies bez domu ..:(
  16. I co z sunią? Nikt z Wrocławia jje nie chce?????????
  17. Mnie..... Saruniu uszy do góry
  18. Słodka panienka
×
×
  • Create New...