Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote name='funia']Beka napisz jak tam malenka bo bardzo sie martwię[/quote] Jest troche lepiej, dziś kupki po antybiotyku lepsze już nie woda. Ale niejadek z niej okropny. Zupełnie jak mój synek ..;)
  2. Chłopców jest pięciu. dwie napewno dziewczynki, a ostanie szczenie nieśmiałe nie chciało pokazać co ma pod ogonkiem ..:)
  3. Są i chłopcy i dziewczynki :) do wyboru
  4. KOlejna oneczka, biedulka
  5. [quote name='jogi'] Tri vel Inka dostała dziś surowice, bo było kiepściutko. Jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdzki ozdrowiała. Zjadła, wypiła i zaczęła szaleć, także będzie dobrze.[/quote] Jogi co ona dostała??? moja nie je - karmię ja strzykawką, na biegunkę (teraz dostała od p. doktór cos o działaniu podobnym do nifuraoksazydu i jest ociupinę lepiej), jest ospała,
  6. [quote name='idusiek']skad konkretnie dzwonila ta Pani ?[/quote] Ciotka nie wymagaj zbyt wiele, u mnie juz nie "ta " pamieć....
  7. A tu maluszki: [IMG]http://images42.fotosik.pl/34/1291da0c02503ae0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/413/fa4da60134d3c01amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/299/a851fd35cb61bc07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/408/45211df654022c84med.jpg[/IMG][URL="http://images34.fotosik.pl/408/45211df654022c84med.jpg"][/URL]
  8. Skontakowała się ze mną pani, która od lata dokarmiała wyrzuconą bardzo nieufną sunię. Niestety sunia nie jest już sama, 5 i półtygodnia temu powiła 8 szczeniąt w rurze przepustowej. Niedawno udało sie szczeniaki wyjąc i przenieśc w bezpieczne miejsce. Sunia i szczeniaczi maja jako taka opiekę i są dokarmiane. Szczylki już same jedzą i szukaja nowych domów. Prosze o pomoc w ogłaszaniu malców. dane do kontaktu: Tel. 0602 443 272 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  9. Moja malutka nie chce jeść :( i ma okropną qu..e. a poza tym jeśt śliczna i kochana i okropnie groźna. Moje psy sie jej najwyrażniej boją i uciekają w popłochu jak matulka usiłuje je gonic
  10. [quote name='Erazm']Hmmmmmmm, takie trochę nie jamnikowate:razz:[/quote] Eeetam, całkiem w typie rasy :diabloti: [SIZE=1]Ciotka to jest bullterrier albo jego mix a nie pitbul...[/SIZE] [IMG]http://images31.fotosik.pl/408/1a70eb3165f20846med.jpg[/IMG]
  11. Rita brawo cudowna wiadomość :)
  12. matko jaki biedulek...
  13. Melduje się , ale niestety nie pomoge regularnymi wpłatami. mam onke pod opieką i strylkę którą musze opłacić i szczeniaka z Zamoscia...
  14. [quote name='jogi']ja już opanowałam sytuacje, ale nie obyło się bez antybiotyku. Tri miała potworna biegunkę pół nocy, wręcz lało się z niej, ale już jest duża poprawa. Mimo że starałam się wprowadzić jedzenie powoli:roll:[/quote] U nas też dzis biegunka :( Jutro idziemy do p. doktór...
  15. [quote name='idusiek']a co sie stanie jutro? bo nie doczytałam ...:oops:[/quote] Cokolwiek miałoby być ja też trzymam kciuki.
  16. [quote name='Janis']JUż piszę, piszę ;) Malutka ma teraz 11-12 tygodni, będzie malutkim pieskiem, wet mówi, że takim do 5 kg, ale jako że przodków nie znamy, to gwarancji pisemnych nie udzielam :evil_lol: Jest już po pierwszym szczepieniu, sika często na maty, ale trzeba ją tam regularnie wysadzać i pilnować. Dość żywa i szczypiąca :lol:, ale jednocześnie bez tendencji do demolki, zostawała już sama w domu 4-6 godzin i żadnych zniszczeń (oprócz krain tysiąca jezior:lol:) nie odnotowaliśmy. Grzecznie przesypia noc, oczywiscie z nami w łożku, wie kiedy jest czas spania i grzecznie się kładzie. Apetyt ma super, je gotowanego kurczaka, puszeczki belcando, suchego hillsa puppy i wszystko to, co zdoła wykraść kotom :lol: Pięknie bawi się z kotami, można się na nie patrzec godzinami :) I... nie wiem, co jeszcze :)[/quote] I Ty chcesz oddać takiego psiaka ????:crazyeye: zastanów się A poważnie to z allegro też można trafić fajnych ludzi. Na dogo raczej cieżko bo każdy zapsiony ale może ktos się skusi na taki skarb :)
  17. Malutka nie chce jeść :( tam gdzie była jadła wszystko i sucha karmę i mieso z ryżem i mokre... A u nas nie:( Rano zjadła troche ryzu z mieskiem i marchwia i teraz dałam jej kleik mleczno ryżowy ze strzykawki prosto do pysia... Ma katerek :(
  18. [quote name='Janis']. Jestem załamana. Może to ja mam jakiś problem, że boję się powierzyć psa, komuś z podejściem do zwierząt innym niż moje, ale... Malutka jest naszym oczkiem w głowie, tyle o nią walczyliśmy... Mamy 3 psy, nie możemy mieć czwartego :( Boję się, że z allegro znowu zgłosi się masa "dziwnych" ludzi, może na dogo nasza kruszynka będzie miała więcej szczescia. Hmmm nie chcę Ci e martwic ale w dokładnie ten sam sposób załatwiłam sobie 4 psa :)
  19. Kruszynka jest malo ruchliwa ale za to bardzo przytulasna... [IMG]http://images33.fotosik.pl/412/c53ec7d21ea48373med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/34/1e0fb34ee1785b5emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/298/1bedcf930f3c8f9emed.jpg[/IMG]
  20. Mam pytanie: sunia była odrobaczana i odpchalana - kiedy mam powtórzyć odrobaczanie? Mała Inka ma biegunkę i generalnie na jedzenie sie nie rzuca. Rodzice Maciusia czy u was chodziła normalniee? bo u mnie łapki jej się rozjeżdzaja okropnie na kafelkach ... a w ogóle ma wrażenie że ona ma z 5 tygodni taka nieporadna ..... Idziemy sie kapać bo starnie sie ubrudziła.i waniajet :diabloti:
  21. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] No po prostu Ci zazdroszczę!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote] Tiaaa jak tak zazrościsz to może na noce ją weżmiesz. Mąż kazał mi po drodze stopery kupic bo mała koncertuje :evil_lol:
  22. Sunia już u nas :) mąż ja odebrał zawiózł do domu. Widziałam ją jest śliczna
  23. Tifet, niestety boksy są zewnetrzne... Wiem że Agnieszka Noiszewska miała budować boksy wewnętrzna ale to napewno nie za 15 zł :(
  24. [quote name='tifet']tymbardziej że są "przeciwnikami" hoteli...[/quote] Wybacz tifet, ale czy uważasz że mały domowy hotel jest dla niego gorszy niż pobyt w Azylu?? Znam hotel za 15 zł dziennie plus karma , ok to są dodatkowe koszty, ale ten pies za miesiąc też bedzie kosztować. A jak się okaże że trzeba np zrobic operacje? a tą sa duże kwoty ..... przepraszam ale mam mieszane uczucia co do tej adopcji. Ale póki co nikt inny i tak nie jest nim zainteresowany wiec nie ma o czym dyskutować.
  25. No gordon pokazujemy się i szukamy domu
×
×
  • Create New...