Nikt nie był w lecznicy, Berta tam jest i w niedziele jest kandydatką do giełdy. Blagam o ogłoszenia dla niej.
ona ma ok roku, kuleje na tylna łapke ale rtg nic nie wykazało, Dostaje leki przeciw zapalne.
wrzuciłam ja na gumtree, alegratkę
[B]Kto może zrobic allegro?[/B]
Jutro zrobie fotki onkowi.
on ma jeszcze tydzień bo niekastrowany, ale Vigi na bank pojedzie. Mam dół jak lej po bombie....