Bosh jak piekna, niestety wyjeżdżam
wczoraj dzwoniła pani ze śląska, mieszkanie, szuka onka który zaakceptuje kota.
wyślijcie zdjecia na maila
519607614
na moje oko na tych zdjęciach to nie widac krzywicy, a nawet jeśli troche ma to dobra karma, gotowany kleik z kości cielecych i kurzych łapek powinny załatwic sprawę.
Nie wiem czy pamiętacie Odiego z Krzyczek, który miał krzywe łapki, niedxwiedzia łape i klapniete uszy, z czesem wszystko wróciło do normy.