Jump to content
Dogomania

Ewa i flatki

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa i flatki

  1. To czekamy na rezultat wizyty u weta. A najlepiej byłoby, gdyby Żabka już takich numerów nie robiła :(
  2. Jak dziewczyny będą brać klatki ode mnie to dołożę - na zawsze - smyczkę śliczną :)
  3. To znaczy, że byle komu Renata go nie odda, ale lepiej byłoby, żeby dziewczyna miała znów możliwość zapewnienia DT następnej bidzie ...
  4. Ale my mu szukamy domku bardzo blisko Renaty, żeby był monitorowany :) Co nagle, to po diable :P Jak się superdomek nie znajdzie, to też nie będzie zle ...
  5. Jaka ona maciupeńka przy Barim :) Cudnie razem wyglądają !
  6. Donacja wie, gdzie mieszkam i zna ten większy kontenerek. Ten drugi jest taki koci, wystarczy chyba?
  7. Jamogę pożyczyć 2 sztuki - jeden większy, drugi mniejszy. Myślę, że się nadadzą, proszę o telefon na 605283133
  8. Teraz jest Pyza, jak poprzednia suczka tych państwa :) A gdzie ten wątek?
  9. A ja dzisiaj, będąc u naszego Ukochanego, Najlepszego Na Świecie Weta, spotkałam państwa z malutką suczką adpoptowaną z Fundacji Nero przedwczoraj bodajże. Taka beżowa, malutka, co koczowała na stacji benzynowej. Pan ją cały czas w objęciach trzymał, bardzo dobrze sunia trafiła, poprzednią mieli 18 lat!
  10. Wspaniała wiadomość, teraz jeszcze czekam na potwierdzenie, że sę układa fajnie w nowej rodzinie.
  11. Ciotki pamiętają, tylko same się z kłopotami borykają ...
  12. Wygląda na to, że dywaniki im pozostały :P Zawsze ten wątek poprawia mi morale :)
  13. To serdecznie pozdrawiamy zapracowanych Pańciów i miziamy Klarę :)
  14. Ja też zaglądam, ale to mało :(
  15. Gdzie on w końcu jedzie? I czy inne jamniki skorzystają na rozmnożonych domkach chętnych?
  16. [quote name='Talia']Sa wstawione na forum flatów?[/QUOTE] Są, ale na razie konkretnych propozycji brak - to nie są psy do brania przez każdego :(
  17. Ja też już z powrotem na Dogo, czekam na wieści jutro :)
  18. Ja pomyślałaam o oklejeniu, obiciu z zewnątrz tym styropianem a na niego jakąś papę dać, hmm. I buda powinna stać na jakimś podwyższeniu, podłożu izolującym od zimnej ziemi. Mam cudne buty męskie nr 43 - zimowe - może się przydadzą?
  19. Jaki on ma smutny pyszczek na wszystkich zdjęciach - psy mają ogromną intuicję :-(
  20. Dzięki, kochana Adminko :loveu: Czy możemy postawić sobie za cel płatny tymczas? Boję się, że hotel, taki z kojcami, będzie dla niego również ciężkim przeżyciem :shake:
  21. Subskrybuję tego biedaka, trzeba mu pomóc, jego Pani na nas patrzy przecież :-( Dawno temu, kedy czekałam na moje dziecko pod szkołą, podszedł do mnie i usiadł mi na stopie straszliwie zmęczony pies. Wyglądał, jak basset, tylko umaszczenie miał wyżła angielskiego, dokładnie takie samo, jak miał nasz roczny Levis - mieszaniec wyżła ang z dobermanem. Prezes - bo tak dałam mu na imię - mieszkał u nas 2 miesiące, do czasu znalezienia mu wspaniałego domu w Poznaniu. Czemu o nim tu pisze? Bo mieliśmy wrażenie, że jego właściciel umarł i dlatego Prezes został bezdomnym - wszystko wiedział, w samochodzie pchał się na przednie siedzenie, spał w łóżku i ogólnie był psim arystokratą. A nikt go nie szukał - dawałam ogłoszenia wszędzie...Gdybym mu wtedy nie pomogła, też mogłoby go spotkać schronisko dożywotnio :shake:
×
×
  • Create New...