[B]Kora [/B]- ale ten wpis [B]Leni [/B]jest tak bolesny, drastyczny, że serce pęka.
Jek jest sens pracy wolontariuszy, skoro są traktowani przez personel jak śmieci.
Tak samo, jak zwierzęta :(
Czy pracownicy są dla zwierzaków, czy zwierzaki dla nich, żeby mieli skąd pieniądze na utrzymanie co miesiąc brać ???
Tak się nie godzi, z tego postu czarna rozpacz bije !