Jump to content
Dogomania

Ewa i flatki

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa i flatki

  1. No robimy - żal maleństwa. Mieliśmy pudlicę, żyła 15 lat, uśpiona, kiedy z guza w szczęce (nieoperacyjnego) zaczęły iść przerzuty na płuca. Samo to, że pies niedowidzi, śmierdzi mu z pysia to nie powód, żeby go usypiać a co dopiero wyrzucać na bruk. Idę do pracy teraz, ale jestem z Wami duchem ;)
  2. Kontrekspertyza by się przydała ...chyba chcą Cię zniechęcić :angryy: Pudle na ogół mają kłopoty z kamieniem i zaćmą, co nie znaczy, że mają w schronie od igły umierać. Widziałam młóde pudle z dużymi kłopotami zdrowotnymi, łyse i chude, on przy nich wygląda, jak okaz zdrowia.
  3. On też jest w typie nova scotia duck tooling retriever, mam nadzieję, że nie taki wycofany jak ten mój biedak :-(
  4. Jak nowy domek poda numer komórki, to nawet z Australii będzie mogła smsa z zapytasem o suczkę wysłać i niusy dostać :lol:a nawet mmsa z fotką :evil_lol:
  5. No masz :p A ja już Isadorce pomoc w dystrybucji maluchów oferowałam :evil_lol: Ale może jak to trochę potrwa to więcej domków chętnych będzie w stolicy. Może się 10letni biały pudelek z Tomaszowskiego schronu, nad którym wet z igłą stoi, załapie.
  6. Wizytę u weta i strzyżenie u specjalisty w Warszawie ma już załatwione-to tak na zachętę :cool3:
  7. Stopka to onek niskopienny, musi mieszkać w bloku z windą, lub na niższych piętrach :cool3:
  8. No, co ma kobieta zrobić, jak roboty tutaj nie ma ? A boksia błyszcząca i śliczna, jak schudnie będzie za gwiazdę robiła :lol:
  9. No to trochę spadło mi ciśnienie na dziś, ale szukam cały czas czegoś sensownego
  10. Ja też o nim myślę od czasu, kedy trafił na wątek tomaszowskiego schronu. Nie wiedziałam, że się dorobił swojego wąteczku. Cholera, nie bardzo mogę tymczasować cokolwiek a serce pęka :-( Ocelot - powiedz kierownikowi, że pies będzie miał swoją szansę mimo, że jest stary
  11. Być może w psie siedzi zwykły pies :lol: Natomiast w babie siedzi diabeł :diabloti: I tu potrzeba egzorcysty:evil_lol:
  12. Do jamnika jeszcze Isadorę7 zawołam :cool3:
  13. Prawie takie : Na fotce Int. Ch.Compendio Vanta Verona [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8757/vantaprzedlegionowemad1.jpg[/IMG] Przecież mówię, że ona flatopodobna jest :razz:
  14. [quote name='ocelot'] Pudelek ma wyrok jeśli mu nie znajdziemy szybko czegoś.[/QUOTE] Zaraz do Renaty, która pomagała tego flatopodobnego wyciągnąć zadzwonię, może coś szybko wymyślimy. Co trzeba, żeby go zabrać?
  15. To chyba szczeniak jeszcze ?
  16. Witam serdecznie nowego dogomaniaka i jego rodzinę :loveu:
  17. Ja się cały czas zastanawiam, jak one reagują finalnie na taki spacer i powrót :cool3: Niby sama wiedza o zachowaniach psa na smyczy, wśród ludzi i psów na neutralnym terenie jest bezcenna, ale ten niepokój jednak jest ... A co u pudla białego, bo się martwię :shake:
  18. No właśnie - gdzie jest chomiczek? Ja rozumiem, że Erazm ma swoje sprawy ale chociaż jakiś przeciek od ciotek :cool3:
  19. No i co? Domku, gdzie jesteś ???
  20. Słuchajcie - a może szanowna pani właścicielka dorzuci do naszego transportu tyle, ile zapłaciłaby za uśpienie psa :cool3: W przypdku rottweilera to musi być przynajmniej 200 PLnów przecież, bo taki kawał psa wymaga solidnej dawki tych .... Nie krzyczcie na mnie, tak mi przyszło do głowy ;)
  21. W ten weekend będzie wyjątkowo tłoczno na drogach, bo to Wszystkich Świętych wypada - pamiętajcie o tym drogie Sherlocki :cool3:
  22. Ta Wasza Czekoladka to o.m.c. gończy polski :cool3:
×
×
  • Create New...