-
Posts
2569 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa i flatki
-
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Ewa i flatki replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
No robimy - żal maleństwa. Mieliśmy pudlicę, żyła 15 lat, uśpiona, kiedy z guza w szczęce (nieoperacyjnego) zaczęły iść przerzuty na płuca. Samo to, że pies niedowidzi, śmierdzi mu z pysia to nie powód, żeby go usypiać a co dopiero wyrzucać na bruk. Idę do pracy teraz, ale jestem z Wami duchem ;) -
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Ewa i flatki replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kontrekspertyza by się przydała ...chyba chcą Cię zniechęcić :angryy: Pudle na ogół mają kłopoty z kamieniem i zaćmą, co nie znaczy, że mają w schronie od igły umierać. Widziałam młóde pudle z dużymi kłopotami zdrowotnymi, łyse i chude, on przy nich wygląda, jak okaz zdrowia. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Ewa i flatki replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
On też jest w typie nova scotia duck tooling retriever, mam nadzieję, że nie taki wycofany jak ten mój biedak :-( -
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Ewa i flatki replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wizytę u weta i strzyżenie u specjalisty w Warszawie ma już załatwione-to tak na zachętę :cool3: -
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Ewa i flatki replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
No to trochę spadło mi ciśnienie na dziś, ale szukam cały czas czegoś sensownego -
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Ewa i flatki replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja też o nim myślę od czasu, kedy trafił na wątek tomaszowskiego schronu. Nie wiedziałam, że się dorobił swojego wąteczku. Cholera, nie bardzo mogę tymczasować cokolwiek a serce pęka :-( Ocelot - powiedz kierownikowi, że pies będzie miał swoją szansę mimo, że jest stary -
Piękna sunia porzucona na wiejskiej drodze
Ewa i flatki replied to Ewa i flatki's topic in Już w nowym domu
Prawie takie : Na fotce Int. Ch.Compendio Vanta Verona [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8757/vantaprzedlegionowemad1.jpg[/IMG] Przecież mówię, że ona flatopodobna jest :razz: -
To chyba szczeniak jeszcze ?
-
Piękna sunia porzucona na wiejskiej drodze
Ewa i flatki replied to Ewa i flatki's topic in Już w nowym domu
No i co? Domku, gdzie jesteś ???