-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Allu, piękne dzięki i pozdrowienia od Rudzielców! :Rose: Pieniądze już na koncie, dopisałam do rozliczenia. -
Nira, jesteś milion razy ładniejsza niż te groszkowe łachy :lol: Szybko niech się goi i zrzucaj te grochy! :evil_lol:
-
Dil Se, napisz jakie miasto, chociaż orientacyjnie, a na pewno ktoś się zgłosi. Fantów jest zawsze mniej niż mocy przerobowych organizatorów bazarków ;)
-
Ania, spróbuj skracać linki do niezbędnego minimum. Np zamiast tego, co masz teraz ( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226128-kup-ciuszki-wspom%C3%B3%C5%BC-dogi-Stow-Dogi-Adopcje-do-01-05-g-21?p=18990052#post18990052"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226128-kup-ciuszki-wspomóż-dogi-Stow-Dogi-Adopcje-do-01-05-g-21?p=18990052#post18990052[/URL] ), wklej [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226128[/URL] Czyli obcinaj wszystko to z adresu, co jest dalej niż numer wątku. Można przełączyć się do trybu ktml w edycji posta (pierwsza ikonka po lewo na górze, takie dwie literki A) i tam ingerować w zapis znaczników html tak, żeby było krócej.
-
Pani Jolu, już pani potwierdzała, ale posty znikły na dogo z pewnych dni, więc proszę w wolnej chwili ponownie potwierdzić w tych bazarkach: (wpłata ode mnie) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223783-Zako%C5%84czony-rozliczamy-Taki-MIESZANIEC-%29[/url] (przekazane od Igam) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223525-Zako%C5%84czony-Rozliczam-Apaszki-Ksi%C4%85%C5%BCki-Prostownica-NICI-ZnajdkiFantaFiga-7-03[/url] (też od Igam) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223403-Bazarek-AKWARYSTYCZNY-*-Ro%C5%9Bliny-do-AKWARIUM-*-Gupik-Endlera-*-Na-Znajdki-do-31-03[/url]
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Przelałam za kwiecień do Pauli, jutro doleci. Pusto u rudzielców, ja ostatnio nie bardzo mogę częściej bywać... -
Nowe, miesięczne szczeniaki... [COLOR=#a9a9a9]Nie miałam kiedy wkleić wcześniej...[/COLOR] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniakiurmarzec201203.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniakiurmarzec201201.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniakiurmarzec201202.jpg[/IMG]
-
I jak......?
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam archiwizacji historii włączonej. Ale faktycznie to jest dobra metoda, żeby wątków nie pogubić! Nawet bym na to nie wpadła. No lipa, niestety. To może już nie będę rozwijać wątku, bo ban by był jak nic :lol: -
Wiera: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224472-Kolejna-NIJAKA-ZNAJDKA-%C5%9ALEPE-szczeniaki-brak-pomys%C5%82%C3%B3w-co-dalej"]www.dogomania.pl/forum/threads/224472-Kolejna-NIJAKA-ZNAJDKA-ŚLEPE-szczeniaki-brak-pomysłów-co-dalej[/URL] Matylda plus szczeniaki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221842-Sunia-6szczeniak%C3%B3w-potrzebna-na-szczepienia-Wspom%C3%B3%C5%BC-rodzink%C4%99"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221842-Sunia-6szczeniaków-potrzebna-na-szczepienia-Wspomóż-rodzinkę[/URL] Nira: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/214905-Nira-wraca-z-adopcji-%28-szukamy-najlepszego-DS"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214905-Nira-wraca-z-adopcji-(-szukamy-najlepszego-DS[/URL] Podlinkowania źle działają. Ale wątki założone przed 3 kwietnia wszystkie są.
-
Malva, rozliczenie też masz nieaktualne o 10 dni. Niestety trzeba ponownie uzupełnić. Kompletny brak odpowiedzialności ze strony adminów, żeby backupów bazy danych nie robić co najmniej raz dziennie...
-
Junior, z domu-na łańcuch i do Juniorka los się uśmiechnął w DS !
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Ta wpłata 50zł, była od pani Bożeny J. z Krakowa. Posty wcięło, więc wklejam ponownie do dodania do rozliczenia. -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Uzupełniłam rozliczenie. Wydatków w kwietniu chyba nie było żadnych. Gdyby coś się nie zgadzało, piszcie proszę. Przepadła lista ogłoszeń, które ostatnio robiłam, a szkoda, bo miałam w tych linkach kilka nowych fajnych portali, których nigdzie nie zapisałam. A wtedy szukałam właśnie od nowa przez google tych, które mają najwyżej pozycjonowanie, tj. największą skuteczność. Nic to, mam nauczkę zapisywania wszystkiego co ważne :p -
Alvin/Beryl: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Alvin01.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Alvin02.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Alvin03.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Alvin04.jpg[/IMG] Jeśli ktoś może, prosimy o wsparcie w robieniu ogłoszeń / wykupieniu pakietu
-
Oooo, zobaczcie, i już mamy trochę weselsze fotki do ogłoszeń :loveu: Paula, wielkie dzięki! ;) Tu gromadka u pani Joli: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniaki01.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniaki02.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniaki03.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniaki04.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/szczeniaki05.jpg[/IMG] .... Następnym postem wlepię Alvina/Beryla.
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Zaginął i nie wróci.... masakra... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/114672-AKTUALIZACJE-ZMIANY-itp?p=18944579#post18944579[/url] -
Znikły posty z tygodnia... Nowa fotka Wiery, zobaczcie jaki mam ogon! :) [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Wiera-Myszka.jpg[/IMG] Wierka rozszczekała się w lecznicy i chyba trafi do przytuliska. Zaprzyjaźniła się z jakimś psiakiem i jak tamten opuścił już lecznicę, zaczęła w proteście/tęsknocie szczekać. A z nią cała reszta zwierząt, więc ma przyjechać do p.Joli.
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Jeśli nie stanie się cud i admini nie przywrócą postów z ostatniego tygodnia, rozliczenie uzupełnię na podstawie historii z konta w weekend :angryy: -
I jest sprawa. [B]Szczeniakom tym ze stodoły potrzebne są ładne zdjęcia.[/B] Takie ogłoszeniowe, na trawce, a dziećmi, w zabawie... w jakimś pozytywnym otoczeniu. Bez tego ich szanse na znalezienie domów z ogłoszeń są takie jak widać, domów brak. Gdyby ktoś akurat mógł jechać, najlepiej we dwie osoby, żeby szczeniory jakoś poustawiac i ogarnąć...