Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Świetne wieści! Ja czytam tu na bieżąco, rzadziej się udzielam, ale kibicuję.
  2. Ooooo, widzę, że impreza! :cool3: Dużo zdrowia i siły, pani Jolu! Niech otaczają panią ludzie z równie otwartymi sercami jak pani własne!
  3. A gdzie jest TOZ? Bez względu na decyzję powiatowego "weta", Toz nadal jest placówką zwierzchniczą przecież?
  4. Ale chłopak dzielny! ...
  5. W górę, może jakaś litościwa dusza zauważy...
  6. Hehehe, jak to się szybko plany zmieniają na korzyść psów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Atomówka najpierw napisała, że ma foty, ale wklei później bo teraz musi lecieć włosy farbować. Po czym po chwili w miejscu tego postu pojawiły się foty :lol::loveu::loveu::loveu: Ja sobie tu raczej tylko podczytuję, ale mała ma zajebiste nowe fotki! Jest ładniejsza niż na tych poprzednich!
  7. Pani Jolu, jak z pralką, zdobyła Pani gdzieś większą? Tutaj są ogłoszenia, którymi warto się zainteresować może? Ktoś chce za darmo oddać : [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-agd-wyposazenie-domu-Oddam-pralke-Whirlpool-awt-7125-W0QQAdIdZ280951988[/URL] i tutaj [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-agd-wyposazenie-domu-Pralke-oddam-W0QQAdIdZ280163911[/url] I jak znajdzie Pani chwilkę, proszę napisać czy dotarły pieniądze z bazarku;)
  8. Ja myślę, że bullek dużo zyskuje w realnym kontakcie, właśnie przez to umiejętne pokazywanie uczuć i energię. Może ktoś mógłby mu zrobić filmik, żeby było chłopaka widać w ruchu? No chyba, że to już jest w ogłoszeniach. W jego przypadku zdjęcia to może za mało?
  9. [quote name='ladySwallow']Dąży m.in., jak zauważyłam, do tego, żeby pokazać, jak bestialscy są mięsożercy oraz jak bardzo to, że oni jedzą mięso sprawia, że zwierzęta cierpią.[/QUOTE] Przesadzony odbiór, przesadzona ocena. Nikt nikogo nie obraził, ani nie nazwał bestialskim. Dlaczego ludzie (niezależnie od diety) tak często traktują informacje od odmiennie jedzących w sposób osobisty i z góry negatywny? Pinky nigdzie nie napisała, że wszystkożercy są bestialscy, ani nie do tego wg mnie dążyła. Tu chodzi o fakty, że zwierzęta zabijane są nierzadko w sposób bestialski. Fakty! A nie o osądzanie jedzących to mięso... To już wybór indywidualny, każdy ma własny światopogląd i własny talerz. Najważniejsze, to nie odbierać ludzi o inny, sposobie postrzegania negatywnie i z agresją... I dotyczy to reakcji w obie strony, wege wobec jedzących mięso i odwrotnie. I jeszcze co do tej foty. To że jedna osoba wkleiła zdjęcie psa na talerzu nie znaczy, że jest napastliwa wobec mięsożerców i że wszyscy są ucieleśnieniem zła... Za to dała pole do dyskusji, do tego, że może ktoś pomyślał nad problemem i własnej diety, ale także nad problemem traktowania zwierząt przed ich zabiciem. W PL nie je się psów, a zjada krowy; w innych regionach świata nie je się krów, a w innych zjada się psy. To akurat jest kwestia kultury, tradycji, itd. Ale zwrócenie uwagi na to co jemy nie zawsze jest skierowane PRZECIWKO komuś, a raczej by zwrócić uwagę na problem w szerszej perspektywie... A to wielu osobom na tym wątku umyka zupełnie...
  10. Anka... czy to są aktualne zdjęcia? :(((
  11. Wróciłam z komunii. Rano pogoda nie wyglądała dobrze, ale potem się rozpogodziło, więc w Warszawie chyba mieli też słonecznie :) I także chętnie poczytam jak było:)
  12. Mogła się wypuścić dalej w poszukiwaniu maluchów... :(
  13. Mikuś znalazł dom?! :multi::multi::multi: Hurra!:multi: Oby wszystko poszło pozytywnie, świetne wieści, bardzo mu kibicowałam po cichu!
  14. Żeby toyocie nikt nie narobił bigosu, to też warto wpisać w pierwszym poście, żeby nikt nie wychylał się bez konsultacji z toyotą z zakładaniem wydarzeń i ogłoszeniami. A swoją drogą, i FB i ogłoszenia mogłyby już ruszyć przecież, tyle tylko, że z okrojoną historią psa, bez wspominania skąd i dlaczego stracił dom... Jak zostanie już zabrany gdzieś, to przecież i tak trzeba będzie szukać domu [B]publicznie[/B]. Kwestia dobrego tekstu, z pominięciem tych faktów, których toyota nie chce ujawniać.
  15. A Dukacik smutny, tęskni pewnie za swoja panią... I jeszcze nie zdaje sobie sprawy w jakiej paskudnej jest sytuacji...
  16. E tam czarno... Trzeba być dobrej myśli. Cudny jest, ktoś go musi pokochać...
  17. Z pierwszego postu nie wynika, że zbieracie deklaracje czy że księgowa poszukiwana... Ludzie wchodzą i muszą się przedrzeć przez 6 stron, żeby się tego dowiedzieć. Większość tego nie robi...
  18. Czy Zenek jest ogłaszany? Gdzie? Co mu potrzeba na tę chwilę? Co u niego słychać? Bo poza rozliczaniem wpłat itd. żadnej informacji na wątku nie ma ostatnio :(
  19. Aleksandra, spoko, fanty wklejaj ;) Fiero, ale one nie mają możliwości wytuptać za daleko? Też jestem spragniona zdjęć! I do bazarku imiennego są potrzebne.
  20. Hihi, zobaczyłam, że nie ma po deklaracji ludzia postów, to wysłałam :evil_lol: I co yuma, wypali ludź dla Lapsia?
  21. [quote name='Aleksandra95']To my dziękujemy. :loveu: emaila dostałam,a mogłabyś wycenić je,bo ja nie mam pojęcia w jakiej cenie to wystawić ..[/QUOTE] Kochana, bo właśnie uzależniałam wycenę od tego jak wystawiona będzie reszta fantów. Ale wiesz co, wystaw wywoławczą 9zł (każdy fant) ;) [quote name='Fiera']chował mi nosek pod pachę, jak się przestraszał, słodziak jeden:smile:)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
  22. 1. Podręczny słownik angielsko-polski i polsko-angielski, używany 2. Certyfikat Polonez - Mennica Polska 3. Certyfikat Fiat 126p - Mennica Polska 4. Certyfikat Syrena - Mennica Polska 5. Etui / pokrowiec na myszkę. Zrobiony z gąbeczki na suwak. Używany. Reszta fantów będzie na licytację, kup teraz czy obie opcje?
×
×
  • Create New...