Jump to content
Dogomania

MagYa^^

Members
  • Posts

    4720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MagYa^^

  1. Karmel gwiazdeczko przypominam wszystkim o Tobie..
  2. Hop! Spojrzcie jakie to śliczne psisko! I ten śliczny różowy niosek.. Milka szukamy Ci odpowiedzialnego czlowieka :) A moze czlowiek sam sie znajdzie.. :hmmmm:
  3. jak zdrowko Betona? czy jest w jakims domku tymczasowym? czy nie udalo sie..?:-(
  4. Hej Agnieszko! Tu pańcia Tośki (lenia-ktory zalega calymi dniami na sofie kolo kominka i ktorego bardzo kocham), Milcie bardzo dobrze pamietam, przeurocze psisko, mysle, ze moze bedzie mozna wystawic psice na allegro. Milka prezetuje sie bardzo uroczo, wyglada jak zywy mis pluszowy ..sama do dzis sie nie moge pozbierac po 'wyborze', ktory nam zaoferowalas (ja tak nie potrafie), wciaz mysle, jakby to bylo gdyby Milka byla u nas, ale jednoczesnie nie wyobrazam sobie juz leniu****acej panny Tosieckiej. Pomysl nad reklama ;) moze bedzie mozna poprosic ktoras cioteczke o wystawienie jej na portalu allegro i trzeba pomyslec o innych forach.. Milka Slodka jak kosteczka czekolady, samotna.. Potrzebuje naprawde dobrego domku, w ktorym bedzie mogla juz zostac na zawsze..
  5. Mores, nasza gwiazda telewizyjna fju fju w domku Cudowna wiadomosc! :multi:
  6. :kiss_2: Moresik, fotogeniczny pyszku, szukaj domku!
  7. śliczne psinki, po prostu przeuroczo sie ze soba prezetuja. podbijam!
  8. Hop kochane siersciuchu! :kiss_2:
  9. potrzebna odrobina milosci.. dla tej slicznej kluseczki :)
  10. Dorothy :D i znowu rodzine powiekszacie? eeee super!!! Co do adopcji w DE to juz proponowalam tuxmanowi, aleee..costam costam (glupia sprawa ale juz nie pamietam co pisal) ;), bynajmniej nic z tego nie wyniklo. Jesli chodzi o transport, to czasami znikam z domu, wsiadam do ciezarowki mojego lubego i swirujemy po europie (najczesciej jednak Polska-Niemcy; Poznan - Kassel, Hanover, Frankfurt am Man, i polnoc i poludnie tez i w sumie duzo duzo innych miejsc). Wiec moge sie czasami przydac ;) Na ten temat jeszcze sie odezwe :eggface: tymczasem.. :kiss_2:
  11. Hopamy, podnosimy z Tośką wszystkie wroclawskie psiaki! :)
  12. Dorothy, pogratulowac i pozazdroscic :) Marze o takim domku ze sfora kochanych siersciuchow, koniem, bo rybki juz mam ;) aaa i koza byc musi! :> pozdrawiam :sweetCyb:
  13. hmm..a moze Mazak z nerwów tego pazurka ciach zebami? :errrr: zyjcie dluuuugo i szczesliwie :B-fly: pozdrowienia dla rodzinki Tuxmanow :D (T.D.J.2xB.M) uaaa alle Was duuzo :D i tak 3mac!:sweetCyb:
  14. [FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=navy]PoDbIjAm! ! ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=green][I]Edi100 [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]Ty masz serducho ze zlota!!! :Rose: :B-fly:
  16. [FONT=System][COLOR=purple][SIZE=5]HOP [/SIZE][SIZE=4]HOP[/SIZE] [SIZE=5]HOP[/SIZE][/COLOR][/FONT] psiaki ze Skarbowców! szuakmy domków... ja od 3 tyg. mam Tośke :)) 1 000 % psiej milosci!
  17. Antek robi [FONT=Times New Roman][SIZE=6][U]HOP[/U][/SIZE][/FONT] i prosi o [COLOR=red]pomoc[/COLOR]..
  18. Mazak do do mu, pojechal Mazak do do mu, Mazak do doooomuuu, pojechal Mazak do doooomuu :multi: :multi: hurrraa hip hip... hurraa...:multi: :multi:
  19. Kajtuś nos do góry! musi znalezc sie jakis kochajacy domek..:kiss_2: hop na górę.
  20. hop! psinko.. ktos tak juz na CIebie czeka, tylko kto...?
  21. w górę Tosiek, szukać domku ;)
  22. Edi.. jestes wspaniala :buzi: zmienilas Foczke, nie tylko fizycznie, ale i psychicznie..zaczyna sie otwierac. wzielabym ta czarnulke, ale 3 tyg. temu wzielam ze schroniska sunie i musze poswiecac jej b.wiele czasu + moj 17nastoletni psiak, no i czesto wyjezdzam :( ehh zaluje :cry: ale trzymam :thumbs: za dobry, wyrozumialy, cieply, babski domek :multi:
×
×
  • Create New...