-
Posts
4720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MagYa^^
-
Karmel gwiazdeczko przypominam wszystkim o Tobie..
-
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Hop! Spojrzcie jakie to śliczne psisko! I ten śliczny różowy niosek.. Milka szukamy Ci odpowiedzialnego czlowieka :) A moze czlowiek sam sie znajdzie.. :hmmmm: -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
jak zdrowko Betona? czy jest w jakims domku tymczasowym? czy nie udalo sie..?:-( -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Hej Agnieszko! Tu pańcia Tośki (lenia-ktory zalega calymi dniami na sofie kolo kominka i ktorego bardzo kocham), Milcie bardzo dobrze pamietam, przeurocze psisko, mysle, ze moze bedzie mozna wystawic psice na allegro. Milka prezetuje sie bardzo uroczo, wyglada jak zywy mis pluszowy ..sama do dzis sie nie moge pozbierac po 'wyborze', ktory nam zaoferowalas (ja tak nie potrafie), wciaz mysle, jakby to bylo gdyby Milka byla u nas, ale jednoczesnie nie wyobrazam sobie juz leniu****acej panny Tosieckiej. Pomysl nad reklama ;) moze bedzie mozna poprosic ktoras cioteczke o wystawienie jej na portalu allegro i trzeba pomyslec o innych forach.. Milka Slodka jak kosteczka czekolady, samotna.. Potrzebuje naprawde dobrego domku, w ktorym bedzie mogla juz zostac na zawsze.. -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
śliczne psinki, po prostu przeuroczo sie ze soba prezetuja. podbijam! -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Hop kochane siersciuchu! :kiss_2: -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
MagYa^^ replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dorothy :D i znowu rodzine powiekszacie? eeee super!!! Co do adopcji w DE to juz proponowalam tuxmanowi, aleee..costam costam (glupia sprawa ale juz nie pamietam co pisal) ;), bynajmniej nic z tego nie wyniklo. Jesli chodzi o transport, to czasami znikam z domu, wsiadam do ciezarowki mojego lubego i swirujemy po europie (najczesciej jednak Polska-Niemcy; Poznan - Kassel, Hanover, Frankfurt am Man, i polnoc i poludnie tez i w sumie duzo duzo innych miejsc). Wiec moge sie czasami przydac ;) Na ten temat jeszcze sie odezwe :eggface: tymczasem.. :kiss_2: -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Hopamy, podnosimy z Tośką wszystkie wroclawskie psiaki! :) -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
[FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=navy]PoDbIjAm! ! ![/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=green][I]Edi100 [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]Ty masz serducho ze zlota!!! :Rose: :B-fly:
-
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
[FONT=System][COLOR=purple][SIZE=5]HOP [/SIZE][SIZE=4]HOP[/SIZE] [SIZE=5]HOP[/SIZE][/COLOR][/FONT] psiaki ze Skarbowców! szuakmy domków... ja od 3 tyg. mam Tośke :)) 1 000 % psiej milosci! -
Antek robi [FONT=Times New Roman][SIZE=6][U]HOP[/U][/SIZE][/FONT] i prosi o [COLOR=red]pomoc[/COLOR]..
-
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
MagYa^^ replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hop MISIU:kiss_2: -
w górę Tosiek, szukać domku ;)
-
Edi.. jestes wspaniala :buzi: zmienilas Foczke, nie tylko fizycznie, ale i psychicznie..zaczyna sie otwierac. wzielabym ta czarnulke, ale 3 tyg. temu wzielam ze schroniska sunie i musze poswiecac jej b.wiele czasu + moj 17nastoletni psiak, no i czesto wyjezdzam :( ehh zaluje :cry: ale trzymam :thumbs: za dobry, wyrozumialy, cieply, babski domek :multi: