ehh, to prawda..
bezkarnosc w stosunku do czlowieka, ktory zneca sie nad zwierzetami
sprawia, ze takich przypadkow jest wiele..
..tragedia..
jesli chcesz utopic swojego przyjaciela, bo stwierdziles, ze sprawia Ci problemy, tp utop sie sam! czlowieku bez twarzy!