Jump to content
Dogomania

MagYa^^

Members
 • Posts

  4720
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MagYa^^

 1. Wsadze sie na wątek. Mam nadzieję, że psiak jest szukany, jeśli jest grubiutki i ma ładną sierśc, to jest nadzieja! Oby! KCIUKI!!!! W sylwestra wracalismy z tz-em i córuchną przez starachocin do domu. Było ciemno-godz. po 20-stej. Jechalismy ruchliwą drogą.. Nagle na ulicy na zakręcie (koło rozlewisk Widawy-przy drodze na Kiełczówek) mały czarny psiak! Stoi i rozgląda się pomiędzy autami... Na szczęście było ślisko, więc wszyscy pomału jechali. Wjechaliśmy w jakieś osiedle, zawróciliśmy i wróciliśmy na miejsce-trwało to może z 30-40 sek. Psia nie było już.. Wjechaliśmy na łąki, obserwowaliśmy rozlewisko - nic. To trochę daleko od miejsca w ktorym zwiał chociażby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148465-strach-przed-ludA-mi-i-trauma-maA-y-Bruno-UCIEKA-Z-DT-WROCA-AW-POMA-A-CIE-SZUKAAE/page111"]Bruno[/URL]. Czytejąc o tym psiaku pomyślałabym, że moze był to On, ale tez nie, bo to też nie to miejsce.. Mam jednak nadzieję, że ktoś zabrał tego psiaczka z ulicy..
 2. gisellko, koniecznie! watek nowy da nowe światło na sytuację i zwoła nowe dusze.
 3. złoci ludzie z Was! Pana niech piorun strzeli albo jasny szlag!
 4. oby NIE :( nie mniej jednak Liskowi COŚ dolega.. Gisellko, a moze otworzyć chłopakom nowy wątek w "PwP"? Ten jest "zauwazalny" tylko przez nas.
 5. Gdzie Ten co nas nami czuwa? .... Nad nimi..? Gdzie? Puki co "piją" śnieg, moje bydło tak robi pomimo, że wodę ma. Giselka masz 100% racji! Ile można... drugi rok?!
 6. można by rzec .. - ograniczenia? jakie ograniczenia?! XD ZDROWIA DLA WAS DZIEWCZYNY!
 7. Tak mi przykro piesku, tak przykro... Tyle się nacierpiałeś, za dużo jak na taką małą bezbronna duszyczkę. [B][COLOR=Green] Biegaj teraz za Teczowym Mostem, po zielonych, ciepłych ogrodach.. Piękny Tygrysie.[/COLOR][/B] To nie koniec.. To dopiero początek.. Neight, dałaś mu całą siebie, pomogłaś mu żyć i wyjść na prostą. Jesteś wspaniała!!! Trzymaj się..
 8. Kochany Uciechowie!!! Zdrowia i pomyślności! Samych UDANYCH ADOPCJI! Jak najmniej bezdomności I MIŁOŚCI, MIŁOŚCI, MIŁOŚCI! Justyna.. życie zaczyna się po 40-stce! Pamiętaj :D WSIEGO NAJ!!!!! A ja się pochwalę, że moja Jagódka skończyła 28.12 9 miesięcy :>
 9. o Boże :( ... Współczuję .. Neight.. Tygrusku.. nie wiem co napisać, wiem jakie to trudne.. i boli.
 10. o jej :( ... Tygrys, Neight.. jak u Was? KCIUKI ZA WAS!!!!
 11. [quote name='giselle4']na pierwsza:)[/QUOTE] i ja! i ja! psiska co dzień jestem z Wami...
 12. Super wiadomość! Oby to byla szczesliwa i trwala adopcja! :) Brosku czy na ich miejsce masz już kogoś? ;)
 13. [quote name='_ogonek_']Magya,. a jak jego sytuavcja z ogloszeniami?[/QUOTE] ogonek ja nie oglaszalam Rudiego, ponoć wzieła się za to SdZ. Popytam jeszcze czy aby nie wspomoc.
 14. Pałka nie ma? Jak to nie ma? @@ Rany :( Magda czy Ty wiesz ilu samotnym sercom dajesz otuchy, wiary i miłości? One przychodzą.. odchodzą.. Ale taka jest kolej rzeczy na tym paskudnym świecie. A nam pozostaje wspominać i kochać. Wigilia kociąt wzruszająca. Kra we mgle ujmująca ;) My w wigilię pędziliśmy do dziadka, który ma również ostatnie dni przed sobą... Mgła była BAJKOWA!!! W takiej się można zakochać.. [B]Dużo wytrwałości i zdrowia Tobie ulv i twoim podopiecznym![/B]
 15. [quote name='Korenia']No to świetnie! Została z DT czy nowy domek?[/QUOTE] Nowy :) Wogle sunia pomimo nieszczęścia swojego można powiedzieć, że jest szczęściarą.. Zgłosiła się chętna Pani z Trójmiasta chętna zaadoptować małą, później pojawił się domek.. a jeszcze był chętny Pan (znajomy prawnik) naszego pana weta chętny zaadoptować psinę.. Także wszystko dobrze się skończyło :)
 16. Rudi jest bezpieczny. Mam bardzo ograniczony kontakt jesli chodzi o informacje od DT. Ale jest zdrowy-neurologicznie :) ! Ma jedzonko, ma wodę i opiekę. Domeczek TYLKO->AŻ
 17. Moja Tośka jest moją gwiazdką poświąteczną :) moim ukochanym potworem :) Biała oć na spacer...
 18. Asia :D Super! Wspaniale, że ma go kto doglądać! O prezentach nie wspomnę ;)
 19. No.. ale dałam plamę :| Fakt nawet Rudiemu nie nasmarowałam żadnego banerka :oops: Serdecznie dziękuję za zainteresowanie i banerek! :) ..Przeczytałam o Staszku, rany.... "pies w kartonie" (to tak jakby historia "Psa, który jeździł koleją" - ryczałam za każdym razem czytając historię Lampoo)
 20. RUDI ma gdzie spać - kojec. Ma co jeść. Tylko brakuje mu miłości. ..domu, ciepłego koca, ręki która głaskałaby po grzbiecie.. ..brakuje tak naprawdę wszystkiego o czym taki malutki rudasek może sobie pomarzyć...
 21. Przydał by się dom pod lasem... Ogrodzony (aby nikt nie odstrzelił mojego stada).... Zabrać obie czarne... To takie przykre, że są... a niby ich nie ma :shake:
×
×
 • Create New...