[B]HEJ WIDZE ze twoja mama tez nie obeznana z aparatem,ja musze sie ostro natlumaczyc zeby uzyskac z jej strony zdjecie niezlej jakosci;/myslalam ze twoj ulubiony to King,nowa obroza:cool3:ktora to już?a moj Mąstruś też mial kiedys prosiaka takiego samego niestety go wypatroszyl:shake:w tym roku tez chcialam mu kupic i mam na to jeszcze dzien:diabloti:[/B]