Ojeeeeeeeeeeeeej :crazyeye:
III miejsce :multi:
Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim W IMIENIU MISI którzy na nią głosowali :loveu: :loveu: :loveu:. Napewno się psinka niespodziewała, ja tym bardziej nie... :multi:
[B]Gratuluję wszystkim WSPANIAŁYCH zdjęć!!! Dla mnie wszystkie są naprawdę genialne i wszystkie powinny znaleźć się na I miejscu........[/B]