Jump to content
Dogomania

KropkaKropka

Members
  • Posts

    728
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KropkaKropka

  1. Wczorajszy. Chłopczyk, najbardziej strachliwy. [B]Benek :loveu:[/B] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9234/pict0029st2.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7964/pict0035rw6.jpg[/IMG] [I](z lewej ciałko Looolka, z prawej Nesti)[/I]
  2. Sunieczka, również z wczorajszego łapania. [B]Nesti :loveu:[/B] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3332/pict0003qc5.jpg[/IMG] [I](i jeszcze łepek braciszka Looolka - [B]Benka[/B])[/I] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/895/pict0014qj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2939/pict0015tu1.jpg[/IMG]
  3. Szczeniaczek, którego wczoraj złapałyśmy. Chłopaczek. [B]Loooleeek :roll:[/B] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/125/pict0001ii7.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8211/pict0007dz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1338/pict0023ry9.jpg[/IMG]
  4. [quote name='xmartix']ogłoszenia dla całej piątki mogę zrobić ja. proszę nr tel do tego pana na pw allegro zrobić razem im czy osobno? wszystkie zdjecia mam chyba i opisy też a gdzie tak mniej wiecej beda sie znajdowac te szcznioory? bo jak oglaszam to powinnam podac wogóle im wszystkim razem ogloszenia zrobic? prosze napiszcie tez jak duze one urosna (maly, sredni do kolan, duzy) włochaty, nie włochaty[/quote] Tylko, że ja nie mam pojęcia jakie one będą :roll:
  5. Przepraszam, zostałam sama ze wszystkimi psami. Zdjęcia będą, [B]później.[/B] Wiem, że to ważne, ale teraz nie dam rady. Muszę się nimi zająć.
  6. Byłyśmy z całą siódemeczką u pani doktor. Wszystkie są odpchlone i odrobaczone. Newsy się boją, teraz śpią.
  7. No więc tak.. :roll: Mamy trzy szczeniaki. Są dość spore. U starej zostały dwa, których nie chce oddać. Jednego gdzieś schowała a drugi zwiał przy łapaniu.
  8. został jeszcze Devil, ale to jak wróce, bo teraz już jadę po reszte. Trzymajcie kciuki .......
  9. [B]KIWI[/B] Słodka, maleńka sunieczka. Jeszcze przerażona, ale z każdą minutą jest coraz bardziej śmiała. Lubi kontakt z człowiekiem. Gryzie palce :razz:. Wdzięczy się, liżąc nas po rękach. Jest spokojna. Wyjątkowo grzeczna. Potrafi sama się bawić. Jeszcze dzień, góra dwa i będzie jak Simba ;) :cool1: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4651/pict0025qf2.jpg[/IMG]
  10. [B]SIMBA[/B] Najmniejszy ze szczeniaczków. Oswojony. Sam do mnie przyszedł tam u starej. Ładnie chodzi po dworze, dziś nawet się załatwił. Jest grzeczny i baaaaaaardzo potulny. Wiercidupka. Jak nie śpi, to nie usiedzi na miejscu ani chwili. Jest naprawde malutki. Lubi być przy człowieku, wtedy czuje się bezpieczny. Jest bardzo ciekawy wszystkiego, włazi, wyłazi. Jest cudny! :loveu: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5748/pict00112jp3.jpg[/IMG]
  11. [B]OTIS[/B] Największa ze szczeniaków które są u mnie, wzrostem podobna do rodzeństwa które jest u BIANKA1. Jeszcze nieśmiała, ale pomalutku przełamuje się. Lubi się bawić. Potrafi się czymś zająć. Jest raczej spokojna. Boi się chodzić po dworze, nie umie chodzić na smyczy. JESZCZE. Szybko się uczy. Załatwia się narazie w domu. Piszczy, żeby wyjść z klatki jak chce jej się siusiu. Jest słodka, bardzo potulna. Lubi głaskanie. Ma uszka - radarki. Podejrzewam, że odbiera sygnały z kosmosu ;) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1282/pict0012bk6.jpg[/IMG]
  12. [B]GoskaGoska [/B]- w jednej kupce były robaki. Dziś jedziemy do pani Doktor, więc coś zaradzimy. [B]xmartix[/B] - jak będę miała chwile, to porobie im fotki i opisze. Teraz nie mam jak.. Jedzenie, sikanie, spanie, kupanie i zabawa, a niedługo jadę po reszte. A, i jeszcze jedno. Tam są także małe kotki, czy dla nich też możemy poszukać jakiegoś lokum?
  13. A ja już imiona mam :) charakterki .. hm .. jeszcze sie boją, ale pomału z każdego robi sie wiercidupka :razz: tylko by łaziły w te, i spowrotem.. :diabloti: Zdjęcia będą, ale później bo teraz muszę co chwile sprzątać kupki :cool1:
  14. Taa... i zrobiły sobie z mojego łóżka kuwetkę :razz: jest cudnie :diabloti:
  15. Dzieci zjadły, wyspały się, a potem przyszła nuuuuuuuuuuuda.. :roll: więc ciotka wytargała zabawki Dropsa i proszę.. [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7031/pict0044sg5.jpg[/IMG]
  16. [B]hesia [/B]- nie wiem, naprawde. To już trzeba z moją mamą, ona ma głowe do takich spraw, ja nie. Ciesze sie, że udało nam się dzisiaj zabrać tą szóstkę, jutro pójdę po resztę. A, no i muszę zanieść coś w zamian.. :p najpierw mówiła o czekoladzie, później już o połówce.. :diabloti:
  17. [quote name='xmartix']to pilnował będzie piesek. no nie wiem. a suczki chcecie jej odebrac czy tylko na czas sterylki?[/quote] Jasne, że chcemy jej odebrać. Wszystkie psy. Tylko, że to nie będzie takie proste...
  18. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6595/pict0003ux7.jpg[/IMG] to jest piątka wybrała spanie nieco niżej ;) maluszek spał na moim łóżku, obok mojej Kumpelki [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5748/pict00112jp3.jpg[/IMG]
  19. [B]BIANKA1[/B], zadzwoniłam. [B]hesia[/B] - to byłoby najlepsze rozwiązanie, bo stara mówiła, że raz miała siedem szczeniaków, raz dziewięć, ale nie powiedziała co z nimi.. Tylko obawiam się że z tym jednak może być problem. Bo jak zabierzemy suczki, nawet na pare dni, to kto jej będzie kur pilnował!? :angryy:
  20. [quote name='auraa']W jakim wieku są te szczeniaki i jakiej mniej więcej będą wielkości?[/quote] Trudno określić, ponieważ każdy jest inny.. Tj. trzy są prawdopodobnie rodzeństwem, są bardzo podobne do siebie, mają takie same pyszczki, no i wielkość. Ząbki już mają. Wydaje mi się, że będą sporawe, bo są dość duże i mają długie łapki. Reszta, tzn. dwa są podobnej wielkości, no i jest jeden maluch. Nieziemska przylepa. Sam do mnie przyszedł, za tamtymi musiałyśmy się nalatać.
  21. [B]xmatrix[/B], dzięki. To naprawdę wiele :) a z kosztami sobie jakoś poradzimy. [B]BIANKA1[/B] - mama przed chwilą do mnie dzwoniła, że jest w Miliczu u ElzaMilicz po kenel, więc będziemy troszkę później. Myślę, że ok. 18.00. Przepraszamy. Maluchy teraz śpią, zaraz wstawie zdjęcia.
  22. [quote name='Kasia']Ten pies z wrosnietym łańcuchem - jeśli lata po polu to może uda sie mu pomóc? On jest dziki czy da do siebie podejść?[/quote] Jest dzikus. Próbowała go stara złapać, bo był wet ale sie nie dało.
  23. Mamy 6 szczeniaków. Z kilku miotów od czterech suk. Tam według baby jest jeszcze 6, ale obiecała oddać. Powiedziała, że przymknie je w kurniku i mamy po nie jutro przyjechać. Są jeszcze małe kotki, chyba dwa i ich mama. Cztery suczki na łańcuchach, jeden pies na łańcuchu i jeden, którego jej podrzucili, z wrośniętym łańcuchem w szyje, który tylko lata po polu. Prosimy o tymczasy..
×
×
  • Create New...