-
Posts
728 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KropkaKropka
-
Sunieczka, również z wczorajszego łapania. [B]Nesti :loveu:[/B] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3332/pict0003qc5.jpg[/IMG] [I](i jeszcze łepek braciszka Looolka - [B]Benka[/B])[/I] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/895/pict0014qj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2939/pict0015tu1.jpg[/IMG]
-
[quote name='xmartix']ogłoszenia dla całej piątki mogę zrobić ja. proszę nr tel do tego pana na pw allegro zrobić razem im czy osobno? wszystkie zdjecia mam chyba i opisy też a gdzie tak mniej wiecej beda sie znajdowac te szcznioory? bo jak oglaszam to powinnam podac wogóle im wszystkim razem ogloszenia zrobic? prosze napiszcie tez jak duze one urosna (maly, sredni do kolan, duzy) włochaty, nie włochaty[/quote] Tylko, że ja nie mam pojęcia jakie one będą :roll:
-
[B]KIWI[/B] Słodka, maleńka sunieczka. Jeszcze przerażona, ale z każdą minutą jest coraz bardziej śmiała. Lubi kontakt z człowiekiem. Gryzie palce :razz:. Wdzięczy się, liżąc nas po rękach. Jest spokojna. Wyjątkowo grzeczna. Potrafi sama się bawić. Jeszcze dzień, góra dwa i będzie jak Simba ;) :cool1: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4651/pict0025qf2.jpg[/IMG]
-
[B]SIMBA[/B] Najmniejszy ze szczeniaczków. Oswojony. Sam do mnie przyszedł tam u starej. Ładnie chodzi po dworze, dziś nawet się załatwił. Jest grzeczny i baaaaaaardzo potulny. Wiercidupka. Jak nie śpi, to nie usiedzi na miejscu ani chwili. Jest naprawde malutki. Lubi być przy człowieku, wtedy czuje się bezpieczny. Jest bardzo ciekawy wszystkiego, włazi, wyłazi. Jest cudny! :loveu: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5748/pict00112jp3.jpg[/IMG]
-
[B]OTIS[/B] Największa ze szczeniaków które są u mnie, wzrostem podobna do rodzeństwa które jest u BIANKA1. Jeszcze nieśmiała, ale pomalutku przełamuje się. Lubi się bawić. Potrafi się czymś zająć. Jest raczej spokojna. Boi się chodzić po dworze, nie umie chodzić na smyczy. JESZCZE. Szybko się uczy. Załatwia się narazie w domu. Piszczy, żeby wyjść z klatki jak chce jej się siusiu. Jest słodka, bardzo potulna. Lubi głaskanie. Ma uszka - radarki. Podejrzewam, że odbiera sygnały z kosmosu ;) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1282/pict0012bk6.jpg[/IMG]
-
[B]GoskaGoska [/B]- w jednej kupce były robaki. Dziś jedziemy do pani Doktor, więc coś zaradzimy. [B]xmartix[/B] - jak będę miała chwile, to porobie im fotki i opisze. Teraz nie mam jak.. Jedzenie, sikanie, spanie, kupanie i zabawa, a niedługo jadę po reszte. A, i jeszcze jedno. Tam są także małe kotki, czy dla nich też możemy poszukać jakiegoś lokum?
-
[B]BIANKA1[/B], zadzwoniłam. [B]hesia[/B] - to byłoby najlepsze rozwiązanie, bo stara mówiła, że raz miała siedem szczeniaków, raz dziewięć, ale nie powiedziała co z nimi.. Tylko obawiam się że z tym jednak może być problem. Bo jak zabierzemy suczki, nawet na pare dni, to kto jej będzie kur pilnował!? :angryy:
-
[quote name='auraa']W jakim wieku są te szczeniaki i jakiej mniej więcej będą wielkości?[/quote] Trudno określić, ponieważ każdy jest inny.. Tj. trzy są prawdopodobnie rodzeństwem, są bardzo podobne do siebie, mają takie same pyszczki, no i wielkość. Ząbki już mają. Wydaje mi się, że będą sporawe, bo są dość duże i mają długie łapki. Reszta, tzn. dwa są podobnej wielkości, no i jest jeden maluch. Nieziemska przylepa. Sam do mnie przyszedł, za tamtymi musiałyśmy się nalatać.
-
Mamy 6 szczeniaków. Z kilku miotów od czterech suk. Tam według baby jest jeszcze 6, ale obiecała oddać. Powiedziała, że przymknie je w kurniku i mamy po nie jutro przyjechać. Są jeszcze małe kotki, chyba dwa i ich mama. Cztery suczki na łańcuchach, jeden pies na łańcuchu i jeden, którego jej podrzucili, z wrośniętym łańcuchem w szyje, który tylko lata po polu. Prosimy o tymczasy..