[FONT=Tahoma][SIZE=4]Łatek-[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4]Piesek po wypadku. Ma około roku. Trafił do schroniska w sobote 5 sierpnia strasznie poturbowany. Znaleziony w Jaszkowie (tam skrył się w piwnicy po wypadku, dokarmiali go ludzie). Łatek jest już po pierwszych oględzinach lekarza weterynarii dostał leki przeciwbólowe ponieważ rany bardzo go bolą :placz:. Pomóżmy być może Łatek ma swojego właściciela, któremu uciekł i miał wypadek. Z relacji osób, które go dokarmiały miał obróżkę. Na jego pyszczku jest ślad od kagańca. Może ktoś go szuka, a jeśli jednak nie to proszę, pomóżmy znaleźć mu dom w którym dojdzie do siebie po tych przykrych przeżyciach, które go spotkały :-(.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4]Piesek jest w niedawno powstałym schronisku dla zwierząt w Uciechowie koło Dzierżoniowa (wątek o pomocy schronisku [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28656"][SIZE=4]TUTAJ[/SIZE][/URL][SIZE=4])[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma]A oto cudowny Łatek:[/FONT]
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4513/pict0134py7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img61.imageshack.us/img61/1489/pict0136mv7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2219/pict0141pn1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img105.imageshack.us/img105/2455/pict0142dv4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4755/pict0143wd2.jpg[/IMG]