Jestem w szoku :-o. Przed chwilą Korenia napisałam mi na gadu gadu że Misia wygrała :mdleje: . Prawie z krzesła spadłam, ręce mi sie do tej pory trzęsą. Nie moge w to uwierzyć. Dziekuję Wam bardzo, Kochani Dogomaniacy :loveu:. Nie liczyłam na żadne miejsce dlatego to taki szok. Bardzo sie cieszę, że sie Misia spodobała ale jeszcze bardziej sie cieszę, że jej słodka minka mogła kogoś rozweselić :loveu:. Gratuluję wszystkim zwycięst :klacz: :klacz: :klacz: jak dla mnie wszystkie zdjęcia były świetne, i wszystkie miały wielkie szanse na [B]I[/B] miejsce :happy1:. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :multi: Ogrooooooomny buziaczek od Misi i ode mnie :loveu:
Ide świętować... :cool1: