-
Posts
728 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KropkaKropka
-
To DZIEWCZYNKA. Zaraz idziemy na spacerek. Sunieczka chyba ma kaszel. Pies mojej babci robi tak samo jak ona. Tak jakby sie ksztusi, chce wymiotować :shake: ranka musi boleć, bo jak się otarła o sztywny róg kołdry, był taki warkot z płaczem. Biedactwo. Pchełki są też, pare wybrałam bo biegały po sierści. Ehh
-
Miziasty jest cudowny. Był w domu na 1000000000% bo wie co to lodówka i łóżko. Wpakował się elegancko :diabloti::mad: i tam teraz śpi. No i zaciesza :razz: Ciągle dyszy -> chyba jest mu gorąco? Czy nie? :roll: No i wylizuje to coś pod pachą, aż boję się tam zajrzeć.. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9507/pict0022qz1.jpg[/IMG] :loveu: Marzyłam o tym
-
No więc tak.................... Psiak jest u nas. Nie wiem czy to pies czy suczka, bo kłaków ma dużo i nie widać na pierwszy rzut oka, ale rano postaram się zerknąć. Biedak ma pogryzione uszy i rane pod pachą. To pewnie nie koniec ran, ale dziś tylko tyle widziałam. Ciemno i w ogóle. Dał mi brzusio do głaskania, czyli mnie lubi ;) Chudzinka masakroza - przekochana. [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8002/pict0003pg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/7816/pict0008ud4.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/866/pict0013eh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3696/pict0014sj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/4713/pict0018at4.jpg[/IMG] Padamy już na pyszczki. Dobranoc
-
To dla mnie wielka ulga. Prawie codziennie go widziałam i z każdym spotkaniem bardziej bolało mnie serducho. Bardzo się ciesze, że tak szybko udało nam się znaleźć dla niego miejsce. Będzie miał gdzie spać, no i brzusio nie będzie pusty :) tylko żeby udało nam się go spotkać.. I oczywiście capnąć :evil_lol:
-
Ma obróżkę, ale raczej nikt się nim nie interesuje :shake: widać, że chodzi, szuka kogoś lub czegoś, podchodzi do każdego człowieka merdając ogonkiem, ludzie przechodzą nie zwracając na niego uwagi, to spuszcza biedak ogon i idzie dalej.. [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/8011/zdjcie021zm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1323/zdjcie022it5.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2411/zdjcie023ob9.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3327/zdjcie024cp9.jpg[/IMG]
-
Hop pieseczki..
-
O Boszzz, jaki wysyp collie :shake: do domków pieski !!!!