-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Coś dla Lkowych rogzomaniaków. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-dla-psow-psie-ubranko-saszetka-na-smaczki-pilki-obroza-rogz-bandamka-123551/"]>Klik<[/URL]
-
[quote name='smallpati']dzień dobry wieczór :evil_lol: :crazyeye::crazyeye: czy ja dobrze rozumie? będziesz miała nowego podopiecznego w domu? jakiego? :loveu:[/quote] Chyba się pierwszego postu nie czytało. :mad:
-
Hej!! :multi: Przyszłyśmy się do Was przywitać. :loveu: Piesy wspaniałe! Podjęłaś z rodzicami świetną decyzję o wzięciu pieska z fundacji. :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[CENTER]Figulasta zdrówka, szczęścia, dużo miłości i zadowolenia z Pańci :lol: I żeby Cię już na rolki nie targała, bo już Ci z 40-tka stuknęła. :cool3: [SIZE=6][COLOR=lime]H[COLOR=seagreen]A[COLOR=green]P[/COLOR]P[/COLOR]Y[/COLOR] [COLOR=plum]B[COLOR=darkorchid]I[COLOR=purple]R[COLOR=indigo]TH[/COLOR]D[/COLOR]A[/COLOR]Y[/COLOR] [COLOR=orange]F[COLOR=red]IG[/COLOR]A[/COLOR] [COLOR=royalblue]!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][/SIZE] :laola: :drink1::drink1: :tort: [/CENTER] -
[quote name='RCookie']Grałam w kosza, odbierałam piłkę i jakoś tak się złożyło, że odbiła się od moich palców :lol:. Koleżanka z drużyny miała wybita ten sam palec, tylko u prawej ręki.[/quote] U nas też tak było. No i tu dokładnie widać do czego doprowadza gra w kosza. W siatkówce takie coś by się raczej nie zdarzyło (choć mi się zdarzyło :eviltong:). Kto wogóle kosza wymyślił. :shake: A jak Ci poszły testy próbne z angla? :cool3:
-
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
psiulka replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
[QUOTE] Mi też się strasznie podobało. Smski wysłałam. Szkoda, że się nie dostali, bo np. wolałabym ich niż tą śpiewającą dziewczynę... Niestety więszość ludzi w Polsce jest jeszcze nieuświadomiona, że z psem można coś innego porobić... [/QUOTE] Mam nadzieję, że jakaś część tych ludzi nieuświadomionych, zdała sobie z tego sprawę, jak człowiek może związać się z psem i na odwrót. Że pies nie jest tylko obrońcą posesji, słodką 'zabawką', ale wspaniałym partnerem, z którym można nie tylko leżeć na kanapie i oglądać tv, ale popracować, pobawić się. Wg mnie Agnieszka z Tajem zrobili kawał dobrej roboty w tym celu. ;) [QUOTE] Monotonnie się zrobi w tym finale :eviltong: . [/QUOTE] Dokładnie. Przecież Ci śpiewający mieli możliwość w innych programach, np. "Idol", "Fabryka gwiazd" etc, a teraz w finale będzie ok.1/2 osób śpiewających, bo zapewne dostanie się 15-letnia Klaudia i ta niewidoma dziewczyna z psem (czyli już 4 osoby). -
[quote name='RCookie']Wybiłam sobie palca :placz:.[/quote] Dziś jest jakiś dzień wybijania palców, moje 2 koleżanki też są powybijane. :diabloti: A co robiłaś, że sobie wybiłaś?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mi dziś wogóle nie busuje. ;) -
[quote name='anitaaa i bartis']o współczuję dlatego własnie nie chcieliśmy suki :evil_lol: śliczni Ci adoratorzy[/quote] A ja mam znowu odwrotnie. :cool3: Dziś jak wyszłam z domu to Pan nr 2 zaczął na mnie skakać. :evil_lol: Udało mi się jakoś odwrócić jego uwagę, ale Max z innym kolegą szli mnie odprowadzić i wstydu mi narobili, bo wyli do mnie po drodze i ludzie się dziwnie patrzyli. :diabloti:
-
[quote name='anitaaa i bartis']jej piękne takie grafiki :loveu: Niufka też byś mogła ? ;)[/quote] Dobry pomysł, dla mnie też może być niuf i jeszcze BC. :loveu: To tylko jakby Ci się nudziło... :eviltong:
-
Ale świetne robisz te grafiki. :loveu: Gdyby Ci się nudziło to może byś chciała Czikę narysować? :cool3: Rogzomaniaczka. :diabloti:
-
[quote name='RCookie']Czyżby adoratorzy Cziki? :cool3:[/quote] Tak, dom jest otoczony. :evil_lol: Tylko w nocy się udaje wyjść na dłuższy spacer, bo wtedy ich nie ma, a tak to tylko na szybkie załatwienie potrzeb i do domu, przy tym trzeba zawsze brać miotłe. :diabloti:
-
Ale się wyszalały. :loveu: Więcej :cool3:
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3htLQlXI/AAAAAAAAH5c/ucrXdaLd31M/s640/39.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQR3iUL-ONI/AAAAAAAAH5k/XSaJeWuqPcM/s640/40.JPG[/IMG] :loveu:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3dt33WuI/AAAAAAAAH40/Qzum-0_tvF8/s640/34.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQR3eetn4DI/AAAAAAAAH48/iUPzNWrVKeM/s640/35.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3fUWUkwI/AAAAAAAAH5E/CTyTdP8GW5M/s640/36.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3fw_jFAI/AAAAAAAAH5M/U9hQ24iCW08/s640/37.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQR3gjDGcxI/AAAAAAAAH5U/mhOlNWvj6m0/s640/38.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3adB0FYI/AAAAAAAAH4M/m8OGRLXDj9M/s640/29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3beNJiyI/AAAAAAAAH4U/h_TfHNl7HOE/s640/30.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3bzCeQLI/AAAAAAAAH4c/HXyjJtrsAbk/s640/31.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3cfvUfbI/AAAAAAAAH4k/WmJxv32ZDjY/s640/32.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3dP_hivI/AAAAAAAAH4s/PRdJXVOYSPE/s640/33.JPG[/IMG]
-
Śliczny Max :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3Wqnb1-I/AAAAAAAAH3k/TSZ-spfdRvA/s640/24.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQR3XYLX5LI/AAAAAAAAH3s/Xr1TOVMX5B4/s640/25.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQR3X1x4aiI/AAAAAAAAH30/DP-J8BKtu_A/s640/26.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQR3YvgVFRI/AAAAAAAAH38/idtabp9Inlo/s640/27.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3ZaPNMtI/AAAAAAAAH4E/rbmMH49k8BU/s640/28.JPG[/IMG]
-
Cziki zdjęć nie mam, bo nie mam ładnego światła w pokoju. A na podwórko się nie da z nią wyjść praktycznie, bo występują pewne problemy.. Np. Pan Napalony nr 1 [IMG]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3RssItyI/AAAAAAAAH2w/H7eL5YV4diI/s640/18.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQR3Sdw8suI/AAAAAAAAH24/Wng7LoIBcuY/s640/19.JPG[/IMG] Lub Pan Napalony nr 2 (zdjęcia robione przez okno :evil_lol:) [IMG]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3TLcOrMI/AAAAAAAAH3A/WNP7SxspPBs/s640/20.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQR3UG1jwjI/AAAAAAAAH3M/thVpRYG-S1A/s640/21.JPG[/IMG] Cała zgraja Napalonych :diabloti: [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQR3V7i8l6I/AAAAAAAAH3c/PCXXXLR113o/s640/23.JPG[/IMG]
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='martuskownik']Witajcie! Depiego oglądam już...bardzo długo :) niestety mieszkam we Wrocławiu a to kawałek drogi do Rzeszowa a ponadto boję się że niestety mój tryb życia mógłby być dla Depiego męczący :( Chciałam jednak zapytać o Jego wirtualną adopcję? Czy ma już swojego opiekuna? Pozdrawiam serdecznie[/quote] Witamy. :) Depi jeszcze nie ma swojego wirtualnego opiekuna.. -
[URL]http://images42.fotosik.pl/23/8bdc10cef23f295a.jpg[/URL] To zdjęcie mnie rozwaliło. :diabloti: Ale Ci AF ładnie działa, no. :mad: U mnie to taka kaleka jest, muszę zainwestować w coś lepszego, tylko nie wiem skąd wziąć kasę. :placz: PS. Jak mnie znalazłaś na NK? :cool3:
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOlusqa2gI/AAAAAAAAHZE/VOLLm5QcEec/s640/11.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOlvSLrRAI/AAAAAAAAHZM/zWPJcLK0ftk/s640/12.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOl1-mtlhI/AAAAAAAAHZU/VzADNvLklqc/s640/13.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOl3HWINSI/AAAAAAAAHZc/1y2qdv3wPQU/s640/14.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOl3q1vjOI/AAAAAAAAHZk/c2WzxnKS1m8/s640/15.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOlrdUPXZI/AAAAAAAAHYc/CqVlwBpffc0/s640/06.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOlsJIGRvI/AAAAAAAAHYk/_EiPbMt2TF8/s640/07.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOlsu0TvWI/AAAAAAAAHYs/-qd6vPR0K6o/s640/08.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOltnL4h1I/AAAAAAAAHY0/_hor6kQNd3M/s640/09.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOluIL4bLI/AAAAAAAAHY8/ipwS0NwrpMw/s640/10.JPG[/IMG]
-
[QUOTE]Bryyyyy Ilonka :multi: Luxowe fotki piękne, ale coś mało ich tu ogólnie dajesz, ojjj mało :mad: [/QUOTE] Kogo ja widzę! :crazyeye: :loveu: [QUOTE]No jak na naszą Ilone to i tak sporo:loveu: [/QUOTE] [QUOTE] Hah:diabloti: sporo sporo ale mogłaby sie bardziej postarać:diabloti: prawda:razz: [/QUOTE] Co za dużo, to nie zdrowo. :cool3: [QUOTE]Sluchaj na mojej stronie WWW ( [URL="http://www.sherry-niunia.home.pl/"][COLOR=#000000]Sherry i Niunia[/COLOR][/URL] ) mam dzial przyjaciol, moge Was tam dodac? ;-) zobacz ze podpisuje kto wlascicielem zdjeci itd ;-) [/QUOTE] Jasne. :) Sarcia, u której byłam w odwiedzinach. :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOlmxcHwnI/AAAAAAAAHXw/YrhhBeWeJQ0/s640/01.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOln63eDFI/AAAAAAAAHX4/u8nHfOXQ9RM/s640/02.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOloeN4QVI/AAAAAAAAHYE/wRzHQFJuH9s/s640/03.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOlqIl54uI/AAAAAAAAHYM/UTFY0hXopAY/s640/04.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOlqgSslsI/AAAAAAAAHYU/UiluACIx1Tc/s640/05.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOlusqa2gI/AAAAAAAAHZE/VOLLm5QcEec/s640/11.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOlvSLrRAI/AAAAAAAAHZM/zWPJcLK0ftk/s640/12.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOl1-mtlhI/AAAAAAAAHZU/VzADNvLklqc/s640/13.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOl3HWINSI/AAAAAAAAHZc/1y2qdv3wPQU/s640/14.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOl3q1vjOI/AAAAAAAAHZk/c2WzxnKS1m8/s640/15.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOlrdUPXZI/AAAAAAAAHYc/CqVlwBpffc0/s640/06.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOlsJIGRvI/AAAAAAAAHYk/_EiPbMt2TF8/s640/07.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOlsu0TvWI/AAAAAAAAHYs/-qd6vPR0K6o/s640/08.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOltnL4h1I/AAAAAAAAHY0/_hor6kQNd3M/s640/09.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SQOluIL4bLI/AAAAAAAAHY8/ipwS0NwrpMw/s640/10.JPG[/IMG]