Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I][COLOR=royalblue]I reszta:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/69ac015ca51c4d4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/e1704591a4feaa8cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/c55042032fbb9dd7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/69198f3a3b2a4c9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/2cd0b8a04a624152med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/9a208f1487da2074med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/bce7fd874c6b106amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/12764d6d7965156fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/80afdf3292fe5790med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/f26ff138d5b46508med.jpg[/IMG]
  2. [I][COLOR=royalblue]Tutaj jesteśmy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66976"][COLOR=royalblue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66976[/COLOR][/URL] :multi:[/COLOR][/I]
  3. [I][COLOR=royalblue]No tak właściwie tak :multi: To są jakieś wieści z domku? :multi:[/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]To wiadomo jak ich Pańcia rozpieszcza :loveu: Ewuś byłaś kiedyś u nas w galerii?? :cool:[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Poznajcie Nelę. Nela to siostra Jackie'go z tego samego miotu. Należy do mojej kumpeli, sąsiadki :loveu: Sesyjka z wczoraj...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][IMG]http://images11.fotosik.pl/68/c2993ea7b30e4bebmed.jpg[/IMG][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nela[/COLOR][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/e619c31f570a9e02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/7049bc64857fc265med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/b6c3039a20e78755med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/135/9183e6a78509e193med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/135/30fa77c31ef18892med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/8c9cf67308caa06dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/19eb102bb55bff1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/b0386ba98652ea54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/5af4e3bd19f5cd72med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Damulka :loveu: [/COLOR][/I]
  6. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Zbierze się w końcu taka ekipa jak kiedyś?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Może zrobimy jakiś spacer po 15?[/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Mauryś czeka na dobry domek :)[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Chyba sobie książkę darujemy...[/COLOR][/I]
  9. [COLOR=royalblue][I]Biedne padnięte psiaki :loveu: :cool:[/I][/COLOR]
  10. [I][COLOR=royalblue]Podnosimy pieski...[/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Są foty? :cool:[/COLOR][/I]
  12. [I][COLOR=royalblue]Andżela dała znak życia :multi: Ale nie wiem co się stało...[/COLOR][/I]
  13. [I][COLOR=royalblue]Cieszymy się z TAKIEJ wyjątkowej Krówki... :)[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]Frytka się ogłasza...[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Mastuś i tak najbardziej tęskni za swoją Gonią... :([/COLOR][/I]
  16. [I][COLOR=royalblue]Są jakieś wieści z nowego domku? :multi:[/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]Z kiedy te zdjęcia?[/COLOR][/I]
  18. [quote name='ewelinabuck']hmmmmmmmm cos mi sie wydaje ze fotki mialy byc w piatek a nie w srode:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: moze na jutro cos skoluje:eviltong:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Miałobyc na dzisiaj :mad: [/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]Nic mi się nie pomyliło. Widziałam i dlatego napisałam, że już niedługo dobijemy do 500... To nie możliwe...[/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]Czikusia już ma właściwie 3 wątki. Jeden tu, jeden SWÓJ, a trzeci u Ewy :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Gosiu, mogłybyśmy się wybrac na spacer? :([/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]Czy wartobybyło kupic taką książkę do szkolenia 9 letniego (:lol:) psa? Pomoże coś? Chociaż te najprostsze rzeczy...[/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Oj Fidelek rozrabiaka :lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Czyżby kopał dołek w piasku? :lol:[/COLOR][/I]
  23. [I][COLOR=royalblue]Co myślicie o książkach wydawnictwa "Galaktyka" z tej serii zakonników? :lol:[/COLOR][/I]
  24. [I][COLOR=royalblue]Tylko żeby znalazła dobry domek... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Co u Arnisia? :loveu:[/COLOR][/I]
  25. Oj Mary nie chciała się z psiulką przywitac :P HOPSA! :multi:
×
×
  • Create New...