Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='Cambel']Heej :loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hej :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Za tydzień Kama do schrona :loveu: Dałaś dzisiaj karteczkę??[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Sylwia ma kota xP ODGAPIŁAŚ OD ALI!!! :mad: [/COLOR][/I]
  3. [quote name='Nerul']Mam sie nieprzymilac bo niedostane jakiegos prezentu xD No wiecie co- szczele cie zaraz Ilona w nos i bedziesz miec :D[/quote] [I][COLOR=royalblue]Buhah xP Już się normalnie boje :evil_lol: Czy Ty sobie ze mnie żartujesz? :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Znalazłam śliczną fotkę ^^[/COLOR][/I]
  4. [quote name='Nerul']Aaa Ilona wydalo sie xD Odgapilas Krowo jedna :*[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ty się TERAZ nie przymilaj, bo nie dostaniesz prezentu O :mad: [/COLOR][/I]
  5. [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]...oczka śmieją się do nas :loveu: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]my pierwszy raz zaglądamy, troszkę nieśmiało[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]zostawiamy ogromnego tulaska[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS]Pozdrawiamy milusio[/FONT] [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Witamy :multi: Za niedługo fotki archiwalne :cool3: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Bo Ilonka wolontariat to odgapila od goni, o, tyle Wam powiem :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Cichaj! To miała byc tajemnica :mad: [/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]Bry!! Będą foty z Łagiewnik? :loveu:[/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Ale ładnie Ci wyszły te fotki, nie to co mi :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Szkoda, że nie jedziesz jutro do Niuffków :([/COLOR][/I]
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Nie pobilas mnie. Ja mam ok. 600 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Aneta, ja wiem co ona ma! Mam tego zdjęcia :evil_lol: Cóż wykazałam się wielką inteligencją i wpadłam na oryginalny pomysł:evil_lol: Nie kabluj dziecko :mad: :eviltong: Bo ja to robilam dyskretnie na oslep np. w kosciele mariackim mam łby osob z Twojej klasy :placz:(powstawiam tych gadów, będą sławni!) :cool1: A Ty po prostu aparat w gore i cykalas :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale najlepszy to byl moj kolega Szopa (cholera wie który z nich), on to jeszcze z lapmą błyskową robił hahah[/quote] [I][COLOR=royalblue]Moja bateria by tego nie wytrzymała :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ani mi się waż pokazywac TO coś!! :mad: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Kartofelku cudowny avek :loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Się wie :multi: :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Kamila Ty dziwadle jeden pisałam Kindze i powiedziała, że nie wie czy są miejsca i dlatego lepiej nie jechac na oślep i że jak coś to Cię zapiszę na następny tydzień. Chyba, że pojedzie Ewa...Kamila napisz jeszcze do Kingi, ok? I napisz mi esa jak już będziesz wiedziała.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Aneta do jutra :multi: :multi: Bd w domku po 15 :multi: Może zaczekasz przy kościele?? :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A teraz wybaczcie, ale muszę iśc na spowiedź :-( Wrócę...Może...:-( [/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]Czikulkowe:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ufo jakieś rozmazane xP[/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/351/6bf117ffbc644d4fmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]I inna sesyjka:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images22.fotosik.pl/119/98e29d9397c58ff0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/119/b69e3f68f31c5f00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/351/694e828724e8c98emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/47/db699c885a7e501fmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Jakieś rozmazane dziwadło xP[/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/351/71c1e6b5bd0c146fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/119/0102e0b1d47630ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/351/2be41fb971f534b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/119/57322503a71f6f5cmed.jpg[/IMG]
  10. [I][COLOR=royalblue]Frytuś... :( HOPAJ!![/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Wciąż czeka... :([/COLOR][/I]
  12. [I][COLOR=royalblue]A i jak poszedł sprawdzian?? :>[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
  13. [I][COLOR=royalblue]Wiesz co Syl? xP Obrażam się za to dziecko :mad: Zapraszam do naszej galeryjki ^^[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]Hop Masterku!![/COLOR][/I]
  15. [COLOR=royalblue][I]Hop Złociaczku!! :loveu:[/I][/COLOR]
  16. [I][COLOR=royalblue]A co będzie 8 czerwca? :)[/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]Ewuś jedziesz w sobotę do Dziaduszków?? :loveu:[/COLOR][/I]
  18. [I][COLOR=royalblue]Zniknął mój post... :([/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]Czeresieńki :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Co tam u Was?? xP Wpadniecie do nas?? ^^[/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]Oto fotki z jakiejś tam kąpieli Cziki :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images20.fotosik.pl/402/6fa5ccf5475eba16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/347/19cf0f5ca83352a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/114/96154f88e7aa625dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/114/54f72210c3fb01c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/114/b8825fbdd69c07e8med.jpg[/IMG]
  21. [I][COLOR=royalblue]Nercia jaki śliczny avek :loveu: :loveu: A ja te foty mam?? xP Ner...Nercia, Krówka ma coś dla Ciebie, ale ciiii :oops: :oops: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mam ok. 100 zdjęc z Krakowa :multi: Ogólnie to nie było tak źle, na początku trochę przynudnawo, ale jak już Gonia się rozweseliła to się przełamałam i gadałyśmy :multi: I ja nic nie mówię jak Gonia robiła zdjęcie jakiegoś kościoła w Łagiewnikach gdzie był ZAKAZ :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Fotki się wgrywają :loveu: [/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Dobranoc Goniu...Oby do jutra :( [/COLOR][/I]
  23. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]No to nie wiem, zależy od Was...[/COLOR][/I]
  24. [I][COLOR=royalblue]...Dostanie kiedyś dom...Z ogródkiem?? :([/COLOR][/I]
  25. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Możemy w końcu coś ustalic?? Proponuję 24 czerwca tj. niedziela zaraz po zakończeniu roku na Wilkowyji??[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...