Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Hello :multi: Ech, nie gadaj głupstw. :shake: Mamula sie dowiedziala, ale co z tego jak nic z tego nie wyjdzie :-( Musze zaliczyc geografię i kropka :-([/quote] :-( :-( :-( [I][COLOR=royalblue]Na pewno zaliczysz, ja w Ciebie wierzę :calus: Tylko powiedz kiedy zdajesz to będę kciuki trzymac ;) [/COLOR][/I] [quote name='ewatr']to u Was jeszcze nie po klasyfikacji :crazyeye: ?[/quote] [I][COLOR=royalblue]W poniedziałek (18) dopiero będzie...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Papa Goniu :calus:[/COLOR][/I]
  2. [quote name=':: FiGa ::']Miłego spacerku :bye: My się za chwilkę na rolki z krówką wybieramy :bye:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Właściwie to byłam jednak na rowerach ;) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Sylwuś nie dołuj mnie :mdleje: Na moich rolkach już prawie nie da się jeździc...[/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Hej Kartofelku :multi: Cóż to za smutki? :( Przpraszam, ze ten spacer nie wyszedł. :calus: Własnie zabieram się za angielski, chociaż cały czas czekam w gotowości zeby zapakować psa do samochodu i jechać do wetki. Moze w czwartek ciom? Nie mieszajcie mnie proszę w to, nie mam zwyczaju się "namawiać na kogoś". :eviltong: Grateczki :multi: :multi: Teraz tylko ja nie moge zostać w tyle hah :cool3:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Gonia :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Szkoda, że jednak spacerku nie było :( Ale mówisz, że w czwartek szpacer taa?? Oczywiście :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]A Azulkowe uszko jak??[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Czemu masz wył. telefon? :-( [/COLOR][/I] [quote name='Dagusia1992']zapraszam do gangu warzyw :evil_lol: jest w off topicu;] ładny mam avek? :P :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ładny :razz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Jutro raczej mnie nie będzie, chyba że na informatyce... W czwartek poprawiam angola, biologię i historię... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:bye: :bye:[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I]
  3. [I][COLOR=royalblue]A my idziemy gdzieś... Nie ważne gdzie...Kogo to obchodzi? [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Warzywka: Dziękuję Wam... :calus:[/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]Coś takiego jak aniony i kationy.[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]No to coś takiego jak burza nastrojów. Rozumiesz?[/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]Opady frontowe...Wiesz czo to? [/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Ty wiesz co to znaczy...Mi kitu nie wciskaj. KBZDTWS :multi:[/COLOR][/I]
  8. [quote name=':: FiGa ::']ZSNK? :hmmmm: Ciii zaraz do tego dojdę.. :evil_lol: A może jednak nie? :hmmmm: Nie..? Nie.... :niewiem: Nieeeee :placz:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Przepraszam, z tego "frontu" już nic nie pamiętam.[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Edycja nie działa :mad: Gratki :klacz: też mam 4 z gegry :lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]A to dlatego, że Gonia trzymała kciuki :multi: [/COLOR][/I] [quote name='Dagusia1992']Hey;] co tam u Was?:D a jamam z gery 5;][/quote] [I][COLOR=royalblue]U nas "front" (xP)...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]Ale śliczne fotulce :loveu: Zazdroszczę :wstydniś: Nigdy nie byłam nad Bałtykiem...[/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]Witaj Ewuś :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]ŁAAAAAAAAA!! ZDAŁAM GEOGRAFIĘ NA 4 :multi: :multi:[/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Nie miało miejsca żadne namawianie się z mojej strony...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie mam kasy na komórce... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Pogadamy później... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:bye:[/COLOR][/I]
  12. Zupełnie jak Master :loveu: HOP!!
  13. [I][COLOR=royalblue]A kto poiwiedział, że ja się z Gosią na Ciebie namawiam?? :/[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja też nie wiem...[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]Bry Koffana :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dziękuję, że ze mną wytrzymujesz... :([/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]O nic... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Przesłanie do Fasoli: ZSNK :lol:[/COLOR][/I]
  16. [I][COLOR=royalblue]Hopa Frycio... :([/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]:placz: :placz: :placz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Zdjęcia ze spaceru dam jak wróce do domu... :-( [/COLOR][/I]
  18. [I][COLOR=royalblue]Hopaj Głuptasie :multi:[/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]Warzywa :multi: [/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]:( :( :( Nie, to nie dzięki mnie :( [/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]Bry! :multi: Co u Was??[/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Jak chcesz... I tak przyjeżdżasż tylko do Dżekiego, także... :([/COLOR][/I]
  23. [I][COLOR=royalblue]Sylwia padam :mdleje: Matko jak Ty jeździsz na rolkach to szok :mdleje: :mdleje: Nauczysz mnie? :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]KBZDTWS :multi: :multi:[/COLOR][/I]
  24. [I][COLOR=royalblue]Nikt nie wpadnie do nas? :( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mam dylemat: czy chciałabym nowy aparat czy laptop??[/COLOR][/I]
  25. [I][COLOR=royalblue]Bry Figowa :multi: Idziemy łoglądać ^^[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...