Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I][COLOR=royalblue]Nikt Was nie odwiedza?[/COLOR][/I]
  2. Bry, Witam w galerii ^^ Ni emogę się napatrzeć na tego borda... :loveu: SPraw mi przyjemność i wstaw foty :loveu:
  3. [I][COLOR=royalblue]Dziękuję ;)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Kiedy nowe zdjęciuchy?? :cool:[/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]Śliczny Mauryś ^^ :loveu: HOP!![/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Kropciasty prosi o domek...[/COLOR][/I]
  6. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Anet, ode mnie to 15 minut drogi ;)[/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Bry, witamy :multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Palma, gdzie jest na dogo Twoja galeryja?? :loveu:[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Oby coś z tego wyszło :)[/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]Bry. Ktoś nas jeszcze wogóle odwiedza? :placz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Chciałam się pochwalić, że będę miała pasek, bo zdałam bilogię, angielski i historię :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dzisiaj to wogóle byłam na basenie :razz: Po 1,5 zaczęło grzmieć i błyskać się to wygonili wszystkich z basenów... :roll: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mam sporo zaległych fot, ale nikt zdjęć nie chce...:-( [/COLOR][/I]
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Bryyy :multi: :loveu: Łiii, łaaaaaa :loveu: Zaliczylam historie! :multi: :multi: :multi: :multi: Fakt faktem, ze nauczyciel nazwal mnie sierotą hah, bowskie musialam robic minki skoro tak stwierdzl :p A w dodaku wychowawczyni zaczela dzialac w naszej klasie i z WOS'u mam wyzsza ocenke (miedzy innymi za Caritas ^^) :multi: Z gegry mam 4 i musze sie tylko z mapy Polski zglosic we wtorek. I srednia 4,9 łiiiiiiiiiiiiiii I jedna trojeczka z matmy na swiadectwie :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: A w dodatku jutro jade do Pedzlow :multi: Na rowerku :loveu: I Misio bedzie z gonia w schronisku :multi: łaaaaa :loveu: I jak Ci poszlo :razz: ? A czy Rodzice rozmawiali ze schroniskiem na temat adopcji? Z tego co wiem, schronisko nie jest przychylne "rezerwacji", bo juz roznie z tym bywalo. Chyba, ze faktycznie bedziecie sie nim interesowac... ;)[/quote] [COLOR=royalblue][I]Bry Gonia :multi: Gratuluje [/I][/COLOR]
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Bryyy :multi: :loveu: Łiii, łaaaaaa :loveu: Zaliczylam historie! :multi: :multi: :multi: :multi: Fakt faktem, ze nauczyciel nazwal mnie sierotą hah, bowskie musialam robic minki skoro tak stwierdzl :p A w dodaku wychowawczyni zaczela dzialac w naszej klasie i z WOS'u mam wyzsza ocenke (miedzy innymi za Caritas ^^) :multi: Z gegry mam 4 i musze sie tylko z mapy Polski zglosic we wtorek. I srednia 4,9 łiiiiiiiiiiiiiii I jedna trojeczka z matmy na swiadectwie :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: A w dodatku jutro jade do Pedzlow :multi: Na rowerku :loveu: I Misio bedzie z gonia w schronisku :multi: łaaaaa :loveu: I jak Ci poszlo :razz: ? A czy Rodzice rozmawiali ze schroniskiem na temat adopcji? Z tego co wiem, schronisko nie jest przychylne "rezerwacji", bo juz roznie z tym bywalo. Chyba, ze faktycznie bedziecie sie nim interesowac... ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry Gonia :mudSSSSSSSSSS[/COLOR][/I]
  12. [I][COLOR=royalblue]Piękna boksia! :loveu: A jeszcze nie ma domku... :([/COLOR][/I]
  13. [quote name='Dagusia1992']sliczne fotosy xD[/quote] [I][COLOR=royalblue]Dziękujemy :razz: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczorek Kartopflu :D Wlasnie wróciłam niedawno do domku. Wybacz, ze Ci nie odpisalam, ale u moich Pędzli tyle się dzieje, no i czasu mi i tak zabrakło jak zawsze. :D Ale dla Karuni znalazłam momencik, pomiziałam ją od Ciebie i zrobiłam zdjęcia - pewnie Mamcia Ewunia wrzuci je na wątek Kary. :p A Mastuś jaki dzisiaj był rozesmiany!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: W czwartek jestes jak najbardziej za. Fakt, ze zaliczam historię w piątek, ale to już powtórzę sobie wieczorkiem. A III klasy idą na komers, wiec goniasta sobie zrobi komers z Azutkiem na spacerku haha :evil_lol: Terefon jakos tak został wyłączony. :p A Azulkowe uszko ma sie b. dobrze :p Wszystkie fotki świetne, ale cytuję te dwie - bo to koło mnie jest :p :D Ilonka, idziemy jutro na ten spacer? :razz:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Mam nadzieję, że Ewunia szybko wstawi wszystkie te zdjęcia psiaków :multi: A szpacerek fajny, ale ja nie umiem tak ładnie tego opisać :evil_lol: (Więcej na wątku Goni!! Zapraszam :lol: )[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']hahah :evil_lol: z moimi słońcami jest podobnie - dzis bylam z Figową i jechalam bez jednego kolka w srodku :lol: ekstermalnie :lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Łodpadło? :crazyeye: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']zdjecia piekne :multi: [kurcze nie moge przyzwyczaic sie ze nie ma edycjii][/quote] [I][COLOR=royalblue]Dziękujemy :oops: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Jutro "wakacje" i zero nauki :multi: Dodamy zdjęcia ze szpacerku i wogóle :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Branoc :bye:[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]Ewelinka nie odwiedza galerii :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Czo u Was?[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Czekamy na zdjęcia... Podnosimy :multi:[/COLOR][/I]
  16. [I][COLOR=royalblue]Wspaniałe wieści z nowego domku :multi: Życzymy Bunii szczęścia!! :loveu:[/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]Rów?? :mad: No wiesz co...Jak można Młynówkę nazwać rowem?? [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_eek.gif[/img] [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. A czemu nie będziesz chodzić? :([/COLOR][/I]
  18. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Nie zagląda już tu prawie...A szkoda bo organizowala fajne szpacerki :cool:[/COLOR][/I]
  19. [quote name=':: FiGa ::']Ilonka zaczęła!! :diabloti: No takie wyrwanie sie z Grodzisko city to sielanka :D Cześć kartofel ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1329/obraz035ir0.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Co ja? :mad: Ja nic nie zaczęłam, to Fasola przekręca zdania które jej pisze :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Pokaż zdjęcie obróżki Figi :eviltong: [/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]No to czekamy :multi: Jutro już w zasadzie zaczną się wakacje... :multi: :multi: I będziemy chodzić na dłuższe spacerki? :multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranoc :calus: :bye:[/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]To nie strumyk tylko Młynówka :cool: Takie rzeczy się wie. Ach z Azą to żaden pies nie umie się bawić, bo takie gbury jedne. Tylko Azulka taka wesolutka :loveu: Fajnie było tak się z Wami zobaczyć i wybrać się na jakiś dłuższy spacerek :multi: Teraz nogi mi odpadają ^^ A Goniasta ma bardzo ładne zdjęcia, prawda Gonia? :cool: Ale adorator Azy wymiata :P[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Hopa Maurysiu!![/COLOR][/I]
  23. Marylka ma allegro :loveu: Dziękujemy :loveu:
  24. [I][COLOR=royalblue]Szybkiego powrotu do zdrowia Arnisiu :loveu:[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...