Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I][COLOR=royalblue]Pokocha....:([/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Jak to możliwe, że dopiero co było tu 498 stron?? o.O[/COLOR][/I]
  3. [quote name='Nerul']Niebedziesz musiala czekac 100 lat na foty- pozatym zrobie oddzielną galerie o ile Ilona pozwoli ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Uh...Rób co chcesz...[/COLOR][/I] [quote name='Cambel']Ale przecież Dżekuś to nie pies Ilony :lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Jak narazie mój. Nie powiesz, że nie.[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Ilonko :calus: [URL]http://images22.fotosik.pl/134/0ec808422ff05aa6med.jpg[/URL] To zdjęcie jest prze the best :klacz: Kartofelku nie smutaj :buzi:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Dziękuje Ci Fasolo, że PRZYNAJMNIEJ Ty to zauważyłaś kochana... To, że jest mi smutno...Okropnie. Czuję się bezużyteczna, nikomu nie potrzebna :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Wogóle to pojechałam na rowery najpierw umawiając się z Andżelą - nie zjawiła się na miejscu. Pojechałam do Eweliny - naszej wspólnej koleżanki. Z nią też miała iśc, ale powiedziała jej tylko cześc i pojechała... Dzwonimy - Nie powiedziała gdzie jest i z kim, ale dzisiaj w szkole się "umawiała" z jej "ukochanymi" (Gosia wie...), a jak odebrała było słychac głos chłopaków... Nigdzie jej nie było...A po drodze jechał szaleniec...O mało co się nie zabił...Potem szukałyśmy jej koło parku. Nic. Pojechałyśmy na parking obok kościoła i usłyszałyśmy piski. Samochodu. I z powrotem do parku. Przód auta rozwalony jak cholera... Ponoc sprawca uciekł...I byc może to był ten szaleniec...To nie taki co się przed kimś zatrzyma z piskiem opon, ale taki co ominie "przeszkodę" wieżdżając w nią... Martwię się o Andżele...Jescze nie wróciła do domu...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie piszcie do mnie na komórkę. Znowu mi się psuje. Na małym ekraniku nic nie widac. Duży co chwila mi mruga. I skąd ja mam wziąc kasę na Czikę, Jackiego, Agę, schronisko i jeszcze na telefon? :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]"Przyjaciele są jak anioły. Gdy ich potrzebujesz, znikają"... :-( [/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]A te porady faktycznie działają? :>[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Ewelina się łobija :mad:[/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]Zdjęc dzisiaj nie dam. Przepraszam, ale nie jestm w nastroju. :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
  7. :multi: :multi: :multi: [I][COLOR=royalblue]NARESZCIE :multi:[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]:( :( :( :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Kwiatuszki dla Goni... :([/COLOR][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/63/6391e961cf1203ddmed.jpg[/IMG]
  9. [I][COLOR=royalblue]Gosiu...Przepraszam za moją głupotę... :( :([/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]Kwiatuszek...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images11.fotosik.pl/67/ed0c968368322320med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Miałbyc dla Nery, ale nie będe odgapiac od Gosi...:([/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Uch...To ja zostałam sobie sama... Zdjęcia już się ładują.[/COLOR][/I]
  12. [quote name='Cambel'] [/color][/i][COLOR=black]A właśnie, że moje![/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Moje :razz: [/COLOR][/I] [quote name='Nerul']Niebede ci sie zwalac na Boże Cialo chociaż myslalam zeby wpasc do Jackiego jutro czy pojutrze ale to swieto przeciez ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja tam nie świętuję :shake: [/COLOR][/I]
  13. [I][COLOR=royalblue]Ale ja oceny muszę poprawiac i przez następny tydzień NIE MOGĘ byc chora!! W poniedziałek - historia, wtorek - biologia, technika, piątek - chemia, fizyka...I właśnie!! Dała mi dziś możliwośc poprawy z fizyki 3 na 4 :multi: :multi: Nera kiedy się zjawisz, Słońce Ty moje :loveu:[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]Dobijemy do 500 za niedługo :multi: :multi:[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]A kto miał się wybrac nad potoki? :mad: DESZCZ padał :mad:[/COLOR][/I]
  16. [I][COLOR=royalblue]A ło Czice to nic nie powiesz :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Reszta zdjęc:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images22.fotosik.pl/134/f99a6500190c519bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/42f17f320e8d6eb5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/7b2c3f3fa74a388cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/67/2e961981146f73e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/134/0ec808422ff05aa6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/67/57e6fbce672ba352med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/67/06357e1893b00e6cmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]I już przechodzimy do inne sesji..[/COLOR][/I]
  17. [quote name='Nerul']No no no... Dżeki mój i mi dawac zdjęcia- na dziwadle mi dasz. Pozatym niedlugo sobie wlasny aparat kupie to mu porobie mase ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Jackie![/COLOR][/I] [quote name='Cambel'][/color][/i][color=royalblue][COLOR=black]Daaaaj! :)[/COLOR] [/i][COLOR=#4169e1][COLOR=black]iii ? xD proszem aktualne foty jakies :loveu:[/COLOR] [/COLOR][COLOR=royalblue] [/COLOR][/quote] [I][COLOR=royalblue]I...Niespodzianka, ale Aneta nie zapeszaj :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Tam ostatnio gdzieś były aktualne, nowe :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Sesję rozpoczynamy od zieeeeeeeeeewu :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/db6d82aa9882b2a1med.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Cambel']Dzień Dobry [I][COLOR=royalblue]:oops:[/COLOR][/I][/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry :multi: [/COLOR][/I] [quote name='Nerul']Witojcie xD Teraz ja tutaj wskocze i ci zaczne glowe zawracac moim Jack('iem) xD to w nawiasie to dopisek niemusisz patrzec :P[/quote] [I][COLOR=royalblue]Zdjęc mam duuuuużo z wczoraj :multi: [/COLOR][/I] [quote name='Dagusia1992']Hejoo:D a kiedy nowe fotosy? xD[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hejo :multi: Będą dzisiaj: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]- koniec sesji Cziki[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]- NOWA sesja Jackie'go, Adzi i... :cool3: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]Są nowe wiadomości od Zeberki?? :loveu:[/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]Każda pomoc się liczy... :( Do góry...[/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]Fredi uhh świetnie wyszedł na fotach :loveu: Dużo umie...Widac, że szybko się uczy ten Lisek :loveu:[/COLOR][/I]
  22. [quote name=':: FiGa ::']Śliczne fotki Cziki :klacz: [URL]http://images22.fotosik.pl/132/e79a5c28706505fcmed.jpg[/URL] A to jest tenn.. śliczny szczeniaczek :lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Dziękuję :oops: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Naprawdę TY go nie znasz?? :crazyeye: [/COLOR][/I]
  23. [quote name='Dagusia1992']no i wkońcu ti takze zawitałam;] Czikusia śliczna xD i Dżeki takze;][/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry :multi: Witamy u Nas!! :multi: [/COLOR][/I] [quote name='Nerul']Nie Dżeki tylko Jack'ie od Jack Sparrow xD[/quote] [I][COLOR=royalblue]A ja dopiero co oglądnęłam drugą częśc :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1](I dalej nie pojmuje tej gry w kości tego Gluta, Buciora i Willa :evil_lol: )[/COLOR][/I]
  24. [I][COLOR=royalblue]Aaaaaa :loveu: :loveu: Ja chyba dzisiaj umrę z zachwytu :loveu: Piękne fotki!! :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. My już mykamy... :( Papa =* :bye: :bye:[/COLOR][/I]
  25. [I][COLOR=royalblue]A kto mi powie kto TO jest?? :evil_lol: Wiecie?? :evil_lol: Sylwia Ty nie podpowiadaj :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images22.fotosik.pl/132/e79a5c28706505fcmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]A teraz idziemy ukac :-( Muszę jeszcze rysowac rysunek z techniki, bez żadnych błędów na 6 na świadectwo, będzie mnie pytał z historii i z biologii... A chemia już będzie tylko jedna :placz: :placz: Ja cem chemię!! :placz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Paps :bye: :bye:[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...