Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I][COLOR=royalblue]Na TAKĄ wiadomośc to wiesz :cool:[/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Mówię, że nie mogę się NIE śmiac :roflt: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Mastuś się ucieszył jak się dowiedział ^^ Co on tam wyrabiał xP A Karunia przylepka ^^[/COLOR][/I]
  3. [I][COLOR=royalblue]Bry Goopku! :multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie mogę się nie śmiac, więc wybacz nie mogę skomentowac :roflt: :roflt: [/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]Aha jeszcze, Wy Warzywa: KSZZDT ... [/COLOR][/I]
  5. [quote name=':: FiGa ::']:roflt: A najlepsze jest to że... nie czai o co chodzi :lol: Cwikła vel koperek :loveu::loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]No i tak ma byc goopolki :calus: :roflt: :roflt: :roflt:[/COLOR][/I]
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Heej! Znajomy widok! Czy to jest gdzies kolo podstawowki, ta drozka? Toż to moje okolice! Krowy jedne, chodzicie tam i o goniastej zapominacie. :mad: Ilonka, nie smuć :calus:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie to nie tam. To jest bardziej za cmentarzem koło stadniny kuni.[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Dżem dobry :) Liczę na Ciebie kartofelku :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Udało się, ale nie do końca :shake: Syl... ZSIR mam nadzieję :multi: (Tłum: 1 wyraz - 5 zł xP)[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Ciiiiiiiiii :diabloti: Zdradzisz nas :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :roflt:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: [I][COLOR=royalblue]Chcesz "padnąc"?? :roflt: :roflt:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie wytrzymam z Wami Warzywami :roflt: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Łodeszły mi smutki Wariatki dzięki Wam :calus: :calus:[/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]No racja, ale z moim pseudotalentem to to się nie zbyt ciekawie komponuje... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:( :([/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]A to dodaje temu urok. Już jest na mojej tapecie... :loveu:[/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]Tylko dam zdjęcia terenów "Potoków"...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/9c8a7e145379c541med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/630df748a8dffeb4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/276e4af294a1b526med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/8fe43d4befb098a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/315b4844d6e6e0e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/442fccffde716363med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/120403b58bbdb18fmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]A tu się jeszcze pieski trafiły...[/COLOR][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/d9f79919f4f7a906med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/a5a5f253a76b3e1amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/49bb89eb270167f2med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Tam gdzie ta "wieża" jest takie miejsce... Jedyne takie miejsce...[/COLOR][/I] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/efc2a7d3672240e4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/c7f64b899b045cb4med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue](Krzywe)[/COLOR][/I] [IMG]http://images22.fotosik.pl/141/9a4ccff1db0c714cmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Gonia rozpoznajesz?[/COLOR][/I]
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Ilonko, no wlasnie - czego o goniastej nie pomyslalalas? Mała Kropka mialaby dobrą socjalizacje, a Duza by poszalala. Gdzie Wy chodzice nad te potoczki heeem? Gdzieś koło mnie? Musze zobaczyc ten potoczek :p Czekmy na zdjęcia. :multi: I nie smutaj Kartoflu :mad:[/quote] :-( [I][COLOR=royalblue] Zaraz jakieś będą zdjęcia z potoczków, może rozpoznasz tereny. Jutro jeszcze się wybieramy z Nelą i Dżekim...Szkoda, że z nami nie pójdziesz... :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]I jeszcze trochę:[/COLOR][/I] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/5904f1a3ecf3bd50med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/3b6c0542e0c009e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/8a0adb6a0d2fec8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/947fcb6d83bcb62fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/cf2c85d9fe74729cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/ac141c3afbd4dee6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/777e229f1012d3ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/540e9af0e38bed19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/70/4dedba93e0dea476med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/0195affee474555amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/3f76f3080ae022d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/69/eba8e84c990e7000med.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Teraz będzie sesja "Nad Potokami"...[/COLOR][/I]
  12. [quote name='Dalmatynkaa']Ha, są...wczoraj pojechaliśmy sobie na wieś i wzięłam aparat :p [IMG]http://myszka611.blox.pl/resource/100_4787.jpg[/IMG] [IMG]http://myszka611.blox.pl/resource/100_4791.jpg[/IMG] [/quote] [I][COLOR=royalblue]1. Piękne :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]2. Co za łoczyska :mdleje: [/COLOR][/I]
  13. [I][COLOR=royalblue]Mauryś :loveu:[/COLOR][/I]
  14. [quote name='ewatr']Masterku juz niedługo Gonia bedzie miała wakacje i bedzie Cie częsciej odwiedzać :p[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie wątpliwie :loveu: Spełni się jedno z marzeń Masterka :loveu: [/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Wyślesz mi ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) To zdjęcie [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb88f96f655e91e2.html[/URL] w pełnym rozmiarze 1024x800 ileś?[/COLOR][/I]
  16. [I][COLOR=royalblue]UMIERAM!! CZYJ TO BORD? ZAPYTASZ SIĘ CZY MOGĘ NA TAPETĘ?? :loveu: PADAM!![/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]Hura :multi: Kropcia ma dom!! :multi:[/COLOR][/I]
  18. [I][COLOR=royalblue]:loveu: Śliczne :loveu: A czyj to bord na pierwszej? :loveu:[/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]Witamy witamy :D[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Jeszcze reszta z tamtej sesji, a potem będzie z nad potoków :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][IMG]http://images12.fotosik.pl/68/ead65d9717118e6fmed.jpg[/IMG][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/a1181945653d85b2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/a421babdd5f0e58cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/7a6d8ab81f84e50amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/68/1f145f1b708ffa13med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/e06ff84f5a930a3bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/362/3b15a31b50eed4dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/493651ddcb815f78med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/997065bdee2c5fcdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/140/693117a11a69a761med.jpg[/IMG]
  20. [I][COLOR=royalblue]Hej Goniu :loveu: Ten misiek już tyle przeżył, że strach myślec :( Ale Wy miałyście dzisiaj spotkanko, aż zazdroszczę xP[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A są jakieś fotki? [/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]Hop! Ewa powinna wiedziec co u Fryci :][/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Bry :multi: I gdzie te OBIECANE foty? :mad: :mad:[/COLOR][/I]
  23. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]dobry wieczór :loveu: Ilonko [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]super galeria [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]a ta dama mine ma baaaaaaaaaaaardzo zadowolona :p [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/0ec808422ff05aa6med.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid][IMG]http://images11.fotosik.pl/67/57e6fbce672ba352med.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]żeby nie powiedzieć rozanieloną :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]zdjęcie z masażyku plecków też ekstra :diabloti: [/COLOR][/B] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/2cd0b8a04a624152med.jpg[/IMG][/quote] [I][COLOR=royalblue]Witamy u nas Ewuniu :loveu: :multi: I dziękujemy za komentarze :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Byłyśmy wczoraj z Eweliną nad potokami 2 razy i mamy foty :lol: Ale głupia Ilona nie wpadła na to, żeby napisac do Goni :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Tam to dopiero jest fajnie :lol: Żadnych aut. Same pola i mały potoczek. Las. Stadnina koni :cool3: Psy szaleją po czyimś zbożu, wogóle ich nie widac :evil_lol: Nela węszyła coś w ziemniakach i słychac było jakieś "pulby" :roflt: Dżeki został łoblany wodą i się na nas obraził :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Sylwuś :calus: Życzę Wam dzisiaj miłego spotkanka. Poprawcie mi humorek i napiszcie coś jeszcze przed seansikiem :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Zdjęcia będą jak moja mama pójdzie do pracy xP Teraz wybaczcie, idę do Eweliny :evil_lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dzisiaj też leziemy na spacer :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Pa :bye:[/COLOR][/I]
  24. [I][COLOR=royalblue]Dobranoc :bye:[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...